Manjši ribnik

Kako z rastlinami opremiti vaš zunanji prostor ali vrt, katere rastline so najprimernejše, ...

Moderatorji: dusanh, Green Oasis, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a matic » 11 apr 2005, 15:17

To lepilo se dobi v siki (nekje v Trzinu). Tja prineseš košček folije in nekaj kamnov, oni pa ti naredijo preiskave in ti povedo, katero lepilo je najustreznejše (verjetno moraš prej poklicati, se ne spomnim več dobro).
Kamni so nabrani okoli Save- so apnenčasti (vem, vem).
Za lubje je verjetno pomembno, da je naravno, ne vsebuje nobenih umetnih snovi (ni pobarvano). Če ti pade v vodo tam zgnije.
LP, MATIC
matic
Poznavalec
Poznavalec
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 09 okt 2004, 18:38
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ttoman » 12 apr 2005, 14:13

Moj predlog je torej sledeč:

1. Vabljena obadva z Andrejem, da nam še naprej pomagata pri nasvetih, svetovanjih, itd... Kdor bo upošteval, se bo pač imel s čim "pokazat", kdor ne, naj klofa po svoje in naj se muči dalje. Naj torej kontrolo prevzamejo nazaj ljudje, ki imajo dolgoletne izkušnje.

2. Pustimo okolico vsakemu posamezniku. Tudi jaz sicer nimam in ne bom okoli ribnika imel glinenih škornjev, palčkov, umetnih račk itd., vendar... Če je to nekomu všeč in če zaradi tega ob vodi še bolj uživa. OK. Na inetu se pojavljajo fotografije, kjer bi ribniku z lahkoto rekel kramarski sejem, vendar so ljudje hudooo ponosni na svoje "izdelke". J*biga, 100 ljudi, 100 čudi :?

3. Mislim, da v tej niti nikjer ni bil opis literature: Naslov, kje se da dobit. Smo za to, da nekaj literature dodamo in zanamci malce omilimo postopek?

Skratka, "ygregorn", ne zapusti nas :cry:
ttoman
Guru
Guru
 
Prispevkov: 228
Pridružen: 03 avg 2004, 10:07
Kraj: Brezje, Gorenjska

OdgovorNapisal/-a Žiga.S » 16 apr 2005, 21:21

Prispevke, ki so žalile uporabnike sem izbrisal :) . Tema pa še zmerom ostaja zaklenjena :twisted:
...
Žiga.S
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 18 dec 2004, 21:06
Kraj: ...

OdgovorNapisal/-a Žiga.S » 19 apr 2005, 12:48

...
Žiga.S
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 18 dec 2004, 21:06
Kraj: ...

Prejšnja

Vrni se na Zunanji prostori

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron