bakker-holland

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Moderator: dusanh

OdgovorNapisal/-a victory » 24 apr 2006, 18:06

Katalogov jim je žal zmanjkalo-dobil boš pisno sporočilo,zato je najbolje da kar preko spletišča naročiš kar misliš,naslednji katalog pa bodo zagovovo poslali-obljubili so.
Tudi meni so se vljudno opravičili.
victory
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 36
Pridružen: 13 mar 2006, 15:50
Kraj: slov.bistrica

bakker odhaja?

OdgovorNapisal/-a evagrah » 12 maj 2006, 11:05

Zanima me če kdo ve zakaj v mesecu juniju več ne bo mogoče naročevati pri bakker-ju? Kaj jih več v sloveniji ne bo? Kaj jih prodaja ni šla? Samo do konca meseca maja bodo še sprejemali in pošiljali naročila.
evagrah
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 06 mar 2006, 10:21
Kraj: Šentilj

OdgovorNapisal/-a victory » 12 maj 2006, 12:34

Upajmo ,da samo zaradi dopustov in da bomo jesensko kolekcijo cvetja že lahko naročili :lol: .
victory
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 36
Pridružen: 13 mar 2006, 15:50
Kraj: slov.bistrica

OdgovorNapisal/-a evagrah » 12 maj 2006, 12:46

Nisem prepričana, ker so rekli, da več ne bo mogoče nič naročiti od maja naprej. Mogli bi vprašati na bakker, jaz sem že 2X to slišala, ko sem oddala naročilo. Škoda bi bilo, ker meni vse njihove cvetlice uspevajo in so res vse full lepe. Naj kdo vpraša.
evagrah
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 06 mar 2006, 10:21
Kraj: Šentilj

OdgovorNapisal/-a victory » 16 maj 2006, 19:30

Kot sem lahko razbrala na njihovi spletni strani,kar se tiče naročanja je takole:-prvi katalog ki izzide je vse dobavljivo do konec meseca maja
-drugi katalog izzide v juniju in začnejo dobavljati -razpošiljati v mesecu septembru
-tretji katalog julij /avgust pa dobavljajo ves mesec december
januarja izide katalog s semeni

Med poletnimi/zimskimi meseci ne dobavljajo zato tudi ne pošiljajo katalogov maj/december.

Bom pa še definitivno tudi vprašala in brž ko dobim informacijo vam sporočim
victory
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 36
Pridružen: 13 mar 2006, 15:50
Kraj: slov.bistrica

OdgovorNapisal/-a victory » 17 maj 2006, 20:42

Danes sem dobila povratno informacijo iz bakker-holand e-mail:

Z DOBAVO PO SLOVENIJI NE BOMO PRENEHALI,PONOVNO NAROČANJE ZA JESENSKE RASTLINE BO MOŽNO PREDVIDOMA V ZAČETKU JULIJA,KO BOMO STRANKAM POSLALI JESENSKE KATALOGE.

:wink: :wink: :wink: :lol:

Tako dragi forumovci ,nič se bat,poslovanje bo nemoteno :wink: in vsa pohvala njim ,da so res takoj odgovorili.
victory
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 36
Pridružen: 13 mar 2006, 15:50
Kraj: slov.bistrica

OdgovorNapisal/-a TadejciJ » 27 maj 2006, 10:51

Mi smo od bakkerja naročil gigantske jagode (50 kom) in dobili eno premalo in v zelo slabem stanju, tudi potem jih je 6 umrlo! pa še nizkorastoče lilije, ki pa ,upam, da bojo začele cveteti.
TadejciJ
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 27 maj 2006, 10:05

OdgovorNapisal/-a podvinci » 05 okt 2006, 18:27

Prejšnji teden sem dobila njihovo pošiljko: 2 plezoči vrtnici(dvobarvni) in ciklame, ter darilo vedro s tulipani. Bomo videli kaj se bo zgodilo spomladi :!: :!: :!:
vesna
podvinci
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 11 feb 2006, 19:38
Kraj: ptuj

OdgovorNapisal/-a Yanya » 10 okt 2006, 09:20

Jaz kar sem do sedaj naročila , je cvetelo. Ravno včeraj sem prejela njihovo pošiljko z mini visečo vrtnico GEMMA, in ameriškim slamnikom. Zanima me samo, ali kdo ve, kako naj vrtnico prezimim. Ali naj jo posadim v vrt ali v posodo?
Yanya
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 10 okt 2006, 09:17

OdgovorNapisal/-a Mirjam30 » 10 okt 2006, 10:48

No, jaz sem njihov kupec že kar nekaj časa. Prav tako moja mami. Jaz sem kupila lani Gomoljne begonije, tiste mnogo cvetne in so krasne. Cvetijo krasno in so zelo dolge skoraj 1,5 m. Kupila sem sicer še evkaliptus pa ne prezimi zunaj in je šel po gobe. Obljubili so mi novega. Kar sem dobila gratis pa je vse prišlo ven, lilije so bile letos, torej drugo sezono visoke več kot 1,5 metra. No mami je kupila pa precej več. od Dalij, do dvobarvnih plezajočih vrtnic, pa en kup rož in očitno je zadovoljna, ker je sedaj ravno odposlala novo naročilo.
Moje je pa že prišlo. Naročila sem Hiacinte, Amarilis Minerva in pa pritlikavo češnjo. Pa da vidimo. Sicer sploh ne dvomim, da ne bi uspelo, če je do sedaj vse, razen evkaliptusa, pa še tega dobimo.
Mirjam30
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 15 feb 2006, 13:53

OdgovorNapisal/-a Bravica » 23 jul 2007, 13:10

Že vsaj dve leti naročam pri Bakker-ju in mi vse uspeva, tudi podarjene stvari. Čebulice so enkratne brez vsake odrgnine, čiste, mini hruška raste, tulipani cvetijo zelo zelo dolgo.... Slišala sem že nekatere, da stvari od Bakkerja ne cvetijo dolgo, vendar če naročiš ali dobiš gladiole ali lilije moraš vedeti da te ne cvetijo dolgo. Do zdaj mi je zatajila samo ena dalija, ki pa je bila največja (gomolj). Enostavno ni odgnala, mislim da jo je mraz dobil pri nas saj je po posajenih dalijah 20. marca zapadel sneg, posajene pa so bile zelo plitvo. Ravno imam pri njih naročenih še nekaj stvari.
Najlepše so orhideje
Bravica
Guru
Guru
 
Prispevkov: 141
Pridružen: 24 mar 2007, 20:37
Kraj: Vzhod

OdgovorNapisal/-a lunca » 09 avg 2007, 11:00

jaz pa sem letos naročila orjaške begonije in mi je samo 1 zrasla pa še to je napadla neko bolezen in se je posušila.

Me pa zanima kaj menite o teh fotoaparatih ki jih dobimo ob nakupu. Kakšno nategovanje je spet to??? :? :?
lunca
Guru
Guru
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 17 dec 2005, 13:04
Kraj: grosuplje

Ali kupovati pri Bakkerju?

OdgovorNapisal/-a quo_vadis » 16 dec 2007, 19:52

Vsekakor. Jaz vsako sezono naročim kakšno vrtno rastlino in so mi prav vse dobro uspevale. To jesen sem kupila kar nekaj vrst čebulic tulipanov in hijacint, jih posadila na gredo v obliki geometrijskih vzorcev in sem v velikem pričakovanju kako se bo zasaditev izkazala spomladi.
Fotoaparata pa še nisem preizkusila; ni ne vem kaj.
Želim vam prijazen dan.
http://quovadis.moj-album.com/
quo_vadis
Guru
Guru
 
Prispevkov: 155
Slike: 0
Pridružen: 15 dec 2007, 20:13
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Bravica » 16 dec 2007, 19:58

Proti jeseni mi je tudi tista dalija pognala mladico.
Posajenih imam veliko tulipanov in narcis. Že sedaj se veselim pomladi.
Zadnjič spremenil Bravica, dne 16 dec 2007, 21:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Najlepše so orhideje
Bravica
Guru
Guru
 
Prispevkov: 141
Pridružen: 24 mar 2007, 20:37
Kraj: Vzhod

OdgovorNapisal/-a sparco » 16 dec 2007, 21:54

jest se pa zelo razočaran nad to firmo, je moja babica pred ene pol leta noročila eno rožo (nespomnem se kero), na slikci zgleda tko lepo samo k dobiš te pa srt prime.... :?
sparco
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 15 dec 2007, 18:57

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 17 dec 2007, 09:47

kolikor vem jo lahko takoj vrneš in ti povrnejo sredstva brez vprašanj. popravite me, če se motim.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a lunca » 17 dec 2007, 09:52

točmno tako. Mi smo naročili begonije in ker niso zrasle so nam vrnili kupnino.
lunca
Guru
Guru
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 17 dec 2005, 13:04
Kraj: grosuplje

OdgovorNapisal/-a romanah » 17 dec 2007, 11:24

Vrnejo denar takoj brez problema.

Opekla sem se dvakrat in sedaj sem samo še njihov obiskovalec spletne strani

Vsaj slikce so lepe

lp
Romana
satini

http://satini.moj-album.com/
Delni album
romanah
Guru
Guru
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 05 maj 2005, 12:29
Kraj: Ljubljana okolica

OdgovorNapisal/-a kaja45 » 17 dec 2007, 13:16

Vrnejo denar že, ampak osebno raje vidim, da rastlinca zraste taka, kot mora biti. Preden stvari naročiš, dobiš, ugotoviš da je nekaj narobe (nap. pošiljka popolnoma gnilih sadik sivke), jih pokličeš, ti povedo, da je potrebno po novem pisno reklamirati???, jim pišeš, ti odpišejo nazaj, ponovno naročiš, spet čakaš na poštarja, dobiš, posadiš. Pa gre mesec okoli.

Enkrat smo dobili posušeno mini slivo. Ni bila dovolj samo reklamacija, smo morali iti na pošto, zapakirati posušeno drevo in jim ga poslati nazaj.

Včasih je s tem Bakkerjem čisto preveč dela.
kaja45
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 04 mar 2007, 12:23
Kraj: Zagorje ob Savi

Ali kupovati pri Bakkerju?

OdgovorNapisal/-a quo_vadis » 17 dec 2007, 15:46

Kot sem že napisala, sem do sedaj s prejetimi rastlinami oziroma čebulicami zadovoljna. So me pa to jesen malo razočarali z nekoliko prisiljeno ponudbo, na primer nagrada fotoaparat za hitro naročilo. Le kaj bodo ponudili naslednjo pomlad? Mene bi precej bolj pritegnilo recimo presenečenje s kakšno redko čebulico ali potaknjencem ( rariteta), pa četudi samo z enim komadom. Priznam pa, da ko prelistam nov katalog, ne morem, da ne bi nekaj, česar še nimam, tudi naročila.
Kakšna škoda, da mi na gredicah že zmanjkuje prostora. :?
Želim vam prijazen dan.
http://quovadis.moj-album.com/
quo_vadis
Guru
Guru
 
Prispevkov: 155
Slike: 0
Pridružen: 15 dec 2007, 20:13
Kraj: Maribor

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Pomenki

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek
  • Bakker
    Napisal/-a adam » 22 sep 2007, 18:32
    6 Odgovori
    4392 Ogledi
    Zadnji prispevek Napisal/-a rožica1 Poglej zadnji prispevek
    23 sep 2007, 20:43

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost