bakker-holland

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Moderator: dusanh

OdgovorNapisal/-a Jagr » 27 maj 2009, 11:43

hm, jaz sem bil z naročilom zadovoljen. Problem je, ker se pač kar nekaj tednov čaka. Trenutno katalogov ne pošiljajo, ker bo junija izšel nov. Torej bi tisti, ki bi želeli naročiti preko Bakkerja svoja naročila dobili šele julija.

Zanima pa me, ali obstaja kaka konkurenca temu Bakkerju, kjer je tudi takšna izbira rastlin. (spletna stran ?) Mogoče obstaja v Sloveniji kak vrtni center, kjer je ponudba konkurenčna, ali v Sloveniji tega sploh ni ?

Če kdo kaj ve, naj prosim sporoči ....
Jagr
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 22 maj 2009, 13:52

OdgovorNapisal/-a sempervivum » 27 maj 2009, 13:20

Konkurenca so vse online vrtnarije v Evropski uniji!
sempervivum
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 23 dec 2006, 07:38
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Jagr » 27 maj 2009, 16:00

aha, kaj bolj konkretnega ?
Jagr
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 22 maj 2009, 13:52

OdgovorNapisal/-a lisa2000 » 27 maj 2009, 23:46

Jaz sem letos naročila pri njih fuksije,neke kao posebne. Dobila sem jih v zelo slabem stanju,so se kar osule ,ko sem jih vzela ven. Od 8kom so tri propadle.Tako ,da tako nezadovoljna še nisem bila. Zdaj ,ko so se pri ostalih odprli cvetovi pa sem ugotovila ,da take dobiš v vsaki vrtnariji ,ampak s to razliko ,da so pol cenejše,ker niso nič posebnega.
Skratka ne bom več naročala pri njih.

LP
lisa2000
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 01 feb 2009, 18:29

OdgovorNapisal/-a sempervivum » 28 maj 2009, 09:07

Jagr je napisal/-a:aha, kaj bolj konkretnega ?


Kaj bolj konkretno ti lahko povem, če boš napisla kaj iščem. Sicer pa lahko iščeš sam. Google dela čudeže, samo potrpljenje je treba imeti!
sempervivum
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 23 dec 2006, 07:38
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ..... » 28 maj 2009, 13:30

mi2 tukaj nabavljama sadno drevje - prijazna gospa, hitra dostava, dobra roba. kaj drugega tukaj še nisva naročila. en dan naročiš, drugi dan je dostavljeno. sva ful zadovoljna.

http://www.rast-bs.si/

za Bakkerja pa če daš reklamacijo (ne rabiš dokazov) - vse upoštevajo. jaz sem že parkrat kaj reklamirala in ni bilo težav. ali sem dobila isto ali dobropis, če je bila sezona za tisto že mimo. za čebulice in vrtnice lahko rečem, da so bile vredu.
.....
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 44
Pridružen: 29 maj 2005, 22:40
Kraj: okolica Mb

OdgovorNapisal/-a trajnice » 07 jun 2009, 21:55

Spletnih trgovin z rastlinami je v Evropi kar nekaj. Slovenskih je še malo, zlasti pa takšnih, ki bi ponujale rastline, vzgojene v Sloveniji. Res je vprašanje, katere rastline koga zanimajo.

Poglejte še www.trajnice.com . Tudi tam je spletna trgovina.

Jožica
trajnice
Expert
Expert
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 14 avg 2007, 16:25
Kraj: Vitovlje

OdgovorNapisal/-a McBobo » 12 jul 2009, 22:00

Letos so mi jagode, kupljene pri Bakkerju, končno vsaj malo obrodile. To so tiste plezalne jagode Bakker king size. Letos o kakšnih plezalnih sposobnostih nič-šele sedaj je začela neke vitice delat, se je pa letos vrgla v cvetenje in nekaj jagod smo za pokušino že pojedli. Velikosti so nekaj srednjega. Niso gigantske in niso majhne, ampak nekaj vmes. Okus mi pa ni všeč, ker so bolj kiselkaste. So pa bolj paša za oči, ker so lepe na pogled in niso bile nič škropljene; posajen imam česen v posodi-teglu pa še s pripravkom iz česna jih na vsake toliko časa poškropim, da se razne gosenice in še posebej zelene uši ne zaredijo gori, kar so imele navado lansko leto; še slika:

Slika
McBobo
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 24 okt 2005, 08:44
Kraj: Gorenjska

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a KATJAMATKO5 » 04 maj 2011, 20:44

Mi smo naročili plezalne jagode FRAGARIA .Sploh niso hotele rasti v višino kr posušile so se sam tiste čisto na tleh so obrodile.Kaj je narobe da se je posušil tist dl ki naj bi plezal? :?: :?: :cry:
KATJAMATKO5
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 26
Pridružen: 07 apr 2011, 19:28

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a McBobo » 04 maj 2011, 22:03

Zato, ker je to vse ena velika natega in pobiranje denarja. Sem mislil, da je Bakker eno ugledno podjeteje pa je navadno .... Če kdo hoče, lahko jutri poslikam, kako revno izgledajo letos te Bakker king size jagode.
McBobo
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 24 okt 2005, 08:44
Kraj: Gorenjska

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a linana » 05 maj 2011, 22:46

Jaz pa lahko poslikam ameriške borovnice, ki bi naj naslednje leto bogato obrodile, pa že tretje leto životarijo. Sem jih pa posadila po navodilih v šoto. Ne naročim nič več pri njih.
Vse kar cveti diši. Lahko lepo ali ...
Pozdravček Lina

http://picasaweb.google.si/home
Uporabniški avatar
linana
Guru
Guru
 
Prispevkov: 338
Pridružen: 01 maj 2004, 12:15
Kraj: maribor

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a McBobo » 06 maj 2011, 08:39

Na prvi sliki je v levem loncu Bakkerjeva king size jagoda-ja res je velika v liliput svetu :D , v desnem pa iz Lidla Senga Sengana. Senga sengana že cveti in kmalu bodo jagode, Bakkerjevo pa mislim, da bom kar ven vrgel in z viticami presadil Senga Sengano.

1.jpg

2.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
McBobo
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 24 okt 2005, 08:44
Kraj: Gorenjska

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a KATJAMATKO5 » 06 maj 2011, 19:35

Jaz pa sem lani naročila jagode Fragaria(plezalne jagode), [size=150][size=150]mi niso nič hotle plezati in so se mi tisti deli posušili, ki naj bi pleali. kaj je vrok tega :?: :?: :?: ali kdo ve kaj je vrok tega :?: :cry:
KATJAMATKO5
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 26
Pridružen: 07 apr 2011, 19:28

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a Kajser » 06 maj 2011, 21:53

Ste že slišali za besedo reklamacija?
Verjetno ste!
V kolikor vam rastlina ne uspeva kot je obljubljeno jo reklamirajte. Rastline ni potrebno odkopavati in jo pošiljatii v reklamacijo. Dovolj bo račun in par napisanih besed, morda celo fotko priložite zraven.
Sosed je tako reklamiral češnjo in poslali so mu novo. Ko je stara dobila družbo je tudi ona odgnala! 8)
Uporabniški avatar
Kajser
Guru
Guru
 
Prispevkov: 464
Pridružen: 20 jun 2007, 08:33
Kraj: Mesto žlikrofov in čipk

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a linana » 07 maj 2011, 18:56

Sem reklamirala tele borovnice pa sem dobila še slabše ob povsem neprimernem času. Isto se mi je zgodilo z marelico. Konec koncev pa kupiš, ker jim verjameš, da bo res tako bujno rastlo in imelo naslednje leto sadeže, ne pa, da reklamiraš, ko vidiš, da ni nič od tega. Žal.
Vse kar cveti diši. Lahko lepo ali ...
Pozdravček Lina

http://picasaweb.google.si/home
Uporabniški avatar
linana
Guru
Guru
 
Prispevkov: 338
Pridružen: 01 maj 2004, 12:15
Kraj: maribor

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a McBobo » 07 maj 2011, 19:43

Jaz bi tudi še kaj kupil, predvsem me zanimajo točni postopki vzgoje jagod, da bodo zrasle 2m v višino in s katerimi gnojili točno. Ker pa je to natega, navodil ni, da nebi bilo reklamacij ena za drugo. A da bi še reklamiral in si s tem delal dodatne stroške? Saj jagode niso bile edine rastline, ki sem jih tam kupil. Zmetal sem cca. €100. Pa tako rekoč ni nič preživelo. Še te jagode bom ven zmetal in zaključil z Bakkerjem. Oz. sem že.
McBobo
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 24 okt 2005, 08:44
Kraj: Gorenjska

Prejšnja

Vrni se na Pomenki

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek
  • Bakker
    Napisal/-a adam » 22 sep 2007, 18:32
    6 Odgovori
    4387 Ogledi
    Zadnji prispevek Napisal/-a rožica1 Poglej zadnji prispevek
    23 sep 2007, 20:43

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron