bakker-holland

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Moderator: dusanh

NAROČILO

OdgovorNapisal/-a črni tulipan » 03 apr 2005, 14:44

PRVIČ SEM NAROČILA RASTLINE PO KATALOGU. POLEG UGODNIH CEN IN LEPIH SLIK,SO MI PRITEGNILI TUDI DODATNE NAGRADE, KI NAJ BI JIH PREJELA. POŠILJKA JE PRIŠLA Z DVOMESEČNO ZAMUDO, OD OBLJUBLJENIH NAGRAD PA JE PRIŠLA LE MAJHNA KANGLICA, KI NAJ BI BILA ZA SHRANJEVANJE ČEBULIC. KANGLICA JE LUŠTNA, VENDAR DALEČ OD TISTE NA SLIKI, KI JE BILA OBLJUBLJENA. MISLIM, DA SEM PRVIČ IN ZADNJIČ NASEDLA TAKEMU NAROČILU. RASTLINE SEM TAKOJ POSADILA, ČE BODO POGNALE BOM VSAJ MALO POTOLAŽENA, VENDAR NEKATERE ČEBULICE SO BILE TAKO SUHE, DA NE VEM KAJ BO Z NJIMI. PUSTIMO SE PRESENETITI. PA LEP POZDRAV IN PODJETJU V RAZMISLEK.
črni tulipan
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 03 apr 2005, 14:24
Kraj: koper

OdgovorNapisal/-a CyberE » 05 apr 2005, 13:58

Črni tulipan, če si dobila suhe čebulice predlagam, da jih prej namočiš v vodo preden jih greš sadit.
Sama sem ravnokar govorila z Bakkerjem in so mi obljubili, da dobim 2 naročili v petek ali soboto. Skratka, plasirala sem 3 naročila, večino naročenega bom po tel. razgovoru prejela, poleg tega pa še vedro s čebulicami, 2 paketa presenečenja in vremensko postajo. Zdaj sem bom utopila v vseh teh čebulicah, ker sem jih namreč zaradi dobrega vremena že pred kakšnim mesecem kupila v naših vrtarijah in jih posadila. Najbolj sem radovedna kako bodo uspevale jagode, naročila sem namreč tiste vzpenjalne, ki naj bi zrasle do 4 m visoko in večkrat do septembra rodile.

PINKPANTER, tiste žalitve, da se nam gre samo za zastonj darila, pa se mi zdijo nepotrebne. Že zaradi logike. Namreč, ko sem kupovala čebulice v naših trgovinah, so bistveno cenejše kot Bakkerjeve kar pomeni, da tista darila več kot preplačamo z višjimi cenami. Isto velja za klematis, dature itd. Popolnoma enak klematis kot sem ga naročila, je pri Bakkerju cca. 3500 SIT, pri OBI-ju pa npr. 1.900 SIT. Poleg tega je pa tako, morda te 1x res pritegne nekaj kar je zastonj, po drugi strani pa vsakič ko dobiš domov nov katalog, prejmeš tudi ponudbo za neko novo darilo in vsi vemo, da tako v nedogled pač ne gre, a ne?. :-)

Tista, ki je spraševala za debel katalog - pokliči in ga zahtevaj pa ga boš dobila. Tako sem storila tudi jaz.

Pa še opozorilo za tiste, ki ste z navdušenjem spremljali ponudbo na nemški strani - pri nas je možno naročiti le tisto kar je v naših katalogih. Da ne boste slućajno razočarani...

Pozdrav,
CyberE
CyberE
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 15 mar 2005, 12:25
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a pinkpanter » 05 apr 2005, 15:02

:lol:
Mislim, da si se malce zmotila... Nikoli nisem napisla, da se vam gre le za zastonj darila. Če boš bolje pogledala, boš videla, da sem nekoga citirala. :wink:
Drugače pa tudi na izjavo nisem gledala kot na žalitev... :roll:
pinkpanter
Guru
Guru
 
Prispevkov: 259
Pridružen: 17 apr 2004, 13:00
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a CyberE » 06 apr 2005, 11:17

Pardon, Pinkpanter, res sem zapisala tebe namesto Animoleka. Se opravičujem.
So pa neumorni pri Bakkerju, danes sem dobila ponudbo za zastonj daljnogled :P pa zopet zastonj paket presenečenja. Bo treba še sosedov vrt odkupiti, da bo za vse dovolj prostora :wink:
CyberE
CyberE
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 15 mar 2005, 12:25
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a spelamokotar » 07 apr 2005, 08:47

Hojla!

Jaz sem včeraj dobila vedro s čebulicami in tudi tisto, kar sem dodatno naročila. Darila ni bilo nobenega, tudi novega kataloga ne.
:cry: :cry: :cry:
Čebulice so drugače kvalitetne in niso suhe, tako da grem danes v akcijo sajenja.

LP :D :D
Elizabeta
spelamokotar
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 31 mar 2005, 16:00

OdgovorNapisal/-a rožica=) » 08 apr 2005, 12:29

hy!jaz sem danes dobila vedro s čebulicami, vrtno cev za zalivanje+10 metrov cevi in še dodatnih 15 čebulic-rumeni luk VSE TO BREZPLAČNO in še seveda naročilo, ki sem ga plačala :P . Nisem pa dobila kataloga :cry:

LP :P
rožica=)
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 22 mar 2005, 17:09
Kraj: okolica ptuja

OdgovorNapisal/-a rok.k » 08 apr 2005, 14:59

Živjo tdi jaz sem danes dobil pasijonko in zastonj čebulice in vremensko postajo. :lol: :lol: :lol: :lol:
rok.k
Guru
Guru
 
Prispevkov: 467
Pridružen: 08 jan 2005, 20:52
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a IRIS » 09 apr 2005, 13:13

Hi

Danes sem tudi jaz prejela prve čebulice,ki sem jih naročila šele v drugem naročilu. O prvem naročilu še ni duha in sluha. Hotela sem jim pisati, pa e-mail ne dela. Ko pokličeš po telefonu, pa so stalno nedosegljivi oziroma zasedeni. Čudno ne? Ob pošiljki tudi ni bilo brezplačnega vedra čebulic niti "debelega" kataloga. Vse skupaj malo čudno, ne. :roll: :?
IRIS
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 apr 2005, 13:06

Naročilo končno prispelo

OdgovorNapisal/-a gracia » 09 apr 2005, 20:58

Zdravo vsem čakajočim na rožice. Pred kratkim sem dobila rožice in pa tudi gratis vedro z čebulicami.

Upam, da bodo res tako lepe kot na sliki.

Lep pozdrav!
:D :D
gracia
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 05 mar 2005, 22:18

OdgovorNapisal/-a ICONAAN » 11 apr 2005, 16:12

Pozdravljeni!

Tudi jaz spadam med nezadovoljne kupce iz kataloga Bakker.
Naročila sem jagode- v paketu bi jih naj bilo 25, dobim samo 13 kom, od obljubljene nagrade ni ne duha ne sluha, prejela sem v soboto 09.04.05, danes 11.04.05 ko sem poizkušala na telefon - non stop zasedeni, nato so čebulice drobne in napol suhe, no dobro treba jih je prej namočit,
danes sem prejela naknadno darilo - lej ga zlomka mini vedro in napoljeno z polovico stiroporja, na sliki čisto drugače, ni mi všeč, da dvakrat pošiljajo, jaz pa plačujem poštnino,naročila samo enkrat.
Za take cene res dobiš ceneje drugod, res pa osel gre samo enkrat na led.
Skupno naročilo je bilo za 21000 sit.
Darila presenečenja, kot piše na računu ni. A je mogoče stiropor gratis in pri drevesu krpa na koreninah?!
iconaan
ICONAAN
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 apr 2005, 16:01
Kraj: slov. konjice

OdgovorNapisal/-a JELKA » 12 apr 2005, 10:53

Zdravo
Tudi jaz sem poslala dva naročila in tudi oba sem že prejela kot sem naročila. Pri prvem naročilu sem dobila gratis vedro z čebulicami, pri drugem pa vremensko postajo in darilo presenečenja 75 čebulic niskih irisov in tudi katalog z opisi kdaj in kako se sadi. Jaz sem zadovoljnain bom še naročila. Lp Jelka
JELKA
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 07 maj 2003, 08:19
Kraj: Grosuplje

bakker holland

OdgovorNapisal/-a boyki » 27 apr 2005, 01:48

:oops: Mi se kar cakamo na paket - ze skoraj dva meseca. Sploh mi ni to všeč - nobenega obvestila - nič, kljub 20.000SIT vrednosti.
Nekaj sem že prej dobil in je bilo tako, kar vredu. Malo sem bil navdušen nad katalogom, pa sem priporočal še drugim, ki so bili veseli, da so lahko naročili, samo ko so dobili pa rožice jih je pa minilo za 17.500 so dobili nekaj na pol suhih clematisov, ki so bili na žalost še vsaj 10 dni v temi in izčrpani do kraja. Pasijonka je bila z poškodovanimi listi, nalita s škropivom in bolana od nekih krastic. Ne vem kako jim korajža da dajo 5 let garancije na to?
Sedaj me samo še strah, da mi pošljejo se celi paket, ki ga čakam.
Ne vem jaz verjetno ne bom več kupoval gor, podpiral bom razvoj domačih vrtnarij, poleg tega pa so pri nas še rožice nekaj cenej, ker še niso uveljavljene dajatve za "avtorje - žlahtnitelje" le teh.
Zagovarjam, da morajo biti sadike čvrste in da se izkopljejo z gredic tik pred prodajo ali pa vsaj tisto leto.
Napišite še drugi, kako izgledajo rastline!
boyki
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 15 mar 2005, 01:16
Kraj: Laško

OdgovorNapisal/-a ICONAAN » 27 apr 2005, 10:02

:D Po reklamaciji 11.04.2005 smo dobili manjkajoče jagode in darilo 6 kom rožic. Tako moram priznat, da so pošteni in imajo torej korekten odnos do strank.
Hvala Bakker!
iconaan
ICONAAN
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 apr 2005, 16:01
Kraj: slov. konjice

Rabim poštni naslov firme Bakker-Holland

OdgovorNapisal/-a MaryS » 28 apr 2005, 11:19

:!: :?: :idea: :arrow: Naslov rabim, ker sem dobila pošiljko, ki je vsebovala gnile in propadle rastline. Ker sem njihov katalog, po katerem sem naročala založila, v dokumentaciji, ki je spremljala pošiljko, pa naslova ni. Tudi jaz sem že neuspešno klicala ( zasedeni, prižgejo ti glasbo, impulzi pa tečejo v prazno!), internet stran pa ne obstaja, ker te avtomatsko vrže, na Amis.net... Prosim vas za naslov, da jim bom lahko poslala njihov garancijski formular. Hvala za pomoč ža vnaprej!!!
Rože me napolnijo z koristno energijo.
MaryS
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 28 apr 2005, 11:11
Kraj: Dovško

OdgovorNapisal/-a zmajevka » 28 apr 2005, 11:43

Očitno sem tudi jaz ena od srečnic, saj sem dobila naročeno (čeprav z enomesečno zamudo, ker je bilo, kot so zapisali, prehladno vreme za pošiljanje) :) . Pred dobrim tednom sem čebulice (paket lilij in tiste čebulice iz darilnega vedra) tudi posadila in ravno včeraj sem ugotovila, da so začele poganjati. Končno, ker sem že prav nestrpno pričakovala, ali bo ali ne bo :wink: . Še toliko bolj, ker vas je toliko imelo slabe izkušnje. No, jaz bom verjetno prihodnjo pomlad še kaj naročila, sicer pa tudi jaz grem raje kar v domačo vrtnarijo (saj jih je kar mnogo tu v Mariboru in okolici), kjer lahko izberem svežo rastlino, ki si jo lahko prej tudi ogledam. Ampak malo je pač treba poskusit, sploh če hočeš malo eksperimentirat. Vsem, ki ste kaj naročili in naročeno tudi dobili, želim, da bi lepo uspevalo. 8) Tudi meni.
zmajevka
Poznavalec
Poznavalec
 
Prispevkov: 85
Pridružen: 28 feb 2005, 12:06
Kraj: Ruše

Bakker katalog

OdgovorNapisal/-a mojcamojca » 29 apr 2005, 17:23

Jaz pa sem naročeno dobila. Z dvema dariloma.
mojcamojca
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 29 apr 2005, 17:16

Bakker

OdgovorNapisal/-a nada45 » 29 apr 2005, 19:57

:D Tudi jaz z veseljem opazujem, kako rastlinice in čebulice poganjajo. Gladiole so visoke že približno 15 cm, vrtnice,ki sem jih naročila pa že tudi imajo poganjke. Naročila sem neke viseče vrtnice. Bomo videli, ali so res takšne.
Sem pa kupila dve vrtnici v mariborskem Baumaxu, pa se mi je ena posušila, druga pa zelo lepo raste. Za eno sem plačala nekaj manj kot 500 sit.
Lp
Nada
nada45
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 56
Pridružen: 14 mar 2005, 13:53
Kraj: Pragersko

OdgovorNapisal/-a anka » 30 apr 2005, 20:33

Oj!
Za MaryS;
B.H. Tržaška c. 85, Maribor
anka
anka
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 71
Pridružen: 06 apr 2004, 12:52
Kraj: Idrija

bakker

OdgovorNapisal/-a boyki » 02 maj 2005, 21:24

:?: Dobil sem končno po 2 mesecih. Poleg darila (vremenska postaja :)) je bilo še presenečenje - neki neprstec. Čebulice pajkove orhideje so bile vredu in poceni, volčji bob je bil predčasno odgnan in potem je zgnil, tako da sem vse poslikal in jim bom poslal slike, ko ne bo cvetov, prav tako so bile dve različne trajnice ze preveč odgnane, tako da verjetno ne bo nič iz tega, dva klimatisa sta imela po 5 cm dolge poganjke, kljub temu, da je pisalo da so rastline v mirovanju.
Ne vem kaj si grejo samo meni to ni všeč. Daš 3000 za 6 rastlin iste sorte, potem pa dobiš 6 nekakšnih korenin v žagovini. Po moje dajo darila zraven zato, da si potem na koncu še nekako zadovoljen, čeprav jaz ne bom več kupoval od njih. Mučijo rastline, pošiljajo gnile in z prevelikim zamikom. :!:
Kako bo čez 2 meseca se pa javim.
boyki
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 15 mar 2005, 01:16
Kraj: Laško

Re: bakker-holland

OdgovorNapisal/-a romanah » 05 maj 2005, 12:39

uršula je napisal/-a:Ali je že kdo naročil po njihovem katalogu rože. Zanima me ali so v resnici tudi tako lepe. kot na sliki.


Ne kupuj

sOSLALA SEM JIH ŽE DVAKRAT NAZAJ NA REKLAMACIJO !

Kupuj z veseljem in vsako stvar temeljito preglej
satini

http://satini.moj-album.com/
Delni album
romanah
Guru
Guru
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 05 maj 2005, 12:29
Kraj: Ljubljana okolica

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Pomenki

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek
  • Bakker
    Napisal/-a adam » 22 sep 2007, 18:32
    6 Odgovori
    4387 Ogledi
    Zadnji prispevek Napisal/-a rožica1 Poglej zadnji prispevek
    23 sep 2007, 20:43

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost