bakker-holland

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Moderator: dusanh

bakker

OdgovorNapisal/-a saba » 07 mar 2005, 19:59

Mami je tud naročila neki čebulic in evkaliptus pa jih se ni dobla. Sem pa slišala da so ljudje kr zadovolni nad dobljenim.
saba
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 22 nov 2004, 15:40
Kraj: Domžale

spletna stran Bakker

OdgovorNapisal/-a beeblebrox » 09 mar 2005, 16:23

beeblebrox
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 09 mar 2005, 16:18

OdgovorNapisal/-a zmajevka » 10 mar 2005, 13:26

Včeraj sem od bakker-holland Slovenija dobila kartico, na kateri mi sporočajo, da so prejeli moje naročilo in da bodo naročeno poslali (žal ne piše, kdaj), da lahko po želji naročilo odpovem (??), hkrati pa mi zagotavljajo 5 letno 100% garancijo na poslani material (seveda ob primernem vzdrževanju). Kot kaže, torej le delajo, je pa res, da internetna stran še vedno ne deluje, pa tudi po telefonu jih še nisem mogla priklicati. Začetne težave :? Upam, da bo čez nekaj mesecev bolje. In seveda upam, da bom ob začetku pomladi lahko posadila prve rožice iz njihove ponudbe.
zmajevka
Poznavalec
Poznavalec
 
Prispevkov: 85
Pridružen: 28 feb 2005, 12:06
Kraj: Ruše

Bakker Holland

OdgovorNapisal/-a boyki » 15 mar 2005, 01:30

Narocil sem nekaj primerkov poleg čebulic, ki so zastonj. Priti bi moralo konec februarja, ker sem naročil pod prednodtno, samo sem potem poklical pa so prijazno odgovorili, da naj se počakam. Medtem je prišla potrditev naročila z lepo kartico in še nov katalog, ki je tudi poln zanimivih in lepih rastlin, seveda poleg dveh daril, ki jih dobiš če naročiš takoj, zato sem naročil še nekaj novih primerkov. Zaenkrat delujejo profesionalno, nimam pa podatkov kako je z kvaliteto, garancija in dobava "just in time" pa da slutiti, da se spoznajo na vrtnarstvo in da ni to kot n.pr. kaka italijanska roba iz skladišč, polita z voskom v fazi "globoke kome".
boyki
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 15 mar 2005, 01:16
Kraj: Laško

OdgovorNapisal/-a CyberE » 15 mar 2005, 12:43

Ha-ha. Vidim, da v resnici se nihce izmed vas (tudi jaz) ni dobil nobene posiljke od Bakkerja. No, moje narocilo so menda celo izgubili, pa sem poslala za vec kot 20 jurjev vredno narocilo. Pa se ze tako pripravljam kako bom zacela z urejevanjem vrta. Kar se pa tice delovanja njihove internet strani, so mi ze pred cca. 2 mesecema rekli, da bo v kratkem delala. Je pa zanimivo kako so v Nemciji azurni. Ko sem jih sprasevala za Eucalyptus, sem dobila ze naslednji dan izcrpen odgovor. V katalogu namrec ni navedeno, da ga v drzavah kot je npr. Slovenija, ni mozno posaditi na vrt zaradi zmrzali. V odgovoru pa so mi to lepo povedali. V glavnem rozice pa izgledajo super. Bom se malo potrpezljiva. Mimogrede, mi lahko kdo pove kje v Ljubljani se najbolj izplaca kupovati glinene lonce za roze?
CyberE
CyberE
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 15 mar 2005, 12:25
Kraj: Ljubljana

NOV KATALOG A ROŽIC OD NIKODER

OdgovorNapisal/-a gracia » 24 mar 2005, 22:05



Pozdravljeni! :)
Vidim, da še vedno čakamo, čakamo na te lepe rožice. :( Po vsem tem sem dobila že nov katalog pa ne boste verjeli popust v vrednosti1000,00 za naročilo. :?
Zanima me ali nam bodo dali vsem popust, ker čakom celo večnost.

:evil:
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
gracia
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 05 mar 2005, 22:18

OdgovorNapisal/-a zmajevka » 26 mar 2005, 22:50

No, pa sem jih le dočakala. Včeraj me je poštar prav zares razveselil, ko je prinesel paket, pa ne kar katerega koli, ampak Bakkerjeve rožice. Natančneje moje nove lilije in pa tiste mešane čebulice, ki jih novi naročniki dobijo zastojn s kovinskim vedrcem vred. Čebulice zgledajo kar vredu (moram priznati, da nimam pojma, kako bi sicer morale zgledati čebulice lilij :? ), lepo so trdne in čiste, ponekod rahlo popraskane ali potolčene, vendar je to verjetno čisto normalno. No, nekatere že tudi nakazujejo prve poganjke, tako da jih takoj po praznikih posadim. Se že veselim, ko bo kaj konkretnih rezultatov, torej cvetov, ali pa vsaj prvih listkov, pa se spet kaj oglasim. :P
zmajevka
Poznavalec
Poznavalec
 
Prispevkov: 85
Pridružen: 28 feb 2005, 12:06
Kraj: Ruše

Bakker-Holland

OdgovorNapisal/-a Animolek » 28 mar 2005, 11:19

Pa kaj je z vami folk. Mi Slovenci smo tako neučakani, da takoj podvomimo ali je kaj na tem Bakkerju ali ne. Moji sorodniki v Nemčiji že 15 let kupujejo preko Bakkerja Holland in so vedno zadovoljni. Vprašali so v Hamburg kaj je s Slovenijo in so jim dejali, da so šele v drugi polovici marca začeli z dobavami po vsej Evropi in da je vse to logično če malo spremljaš vremenske razmere.
Poklical sem na 02 3004510 in so mi dejali, da so prve dobave že pri strankah in da bodo naročila z vsemi darili izdobavljena do srede aprila.
Pa še razmislek: zakaj toliko panike? 15 dni imaš čas za vračilo, 5 let garancije, se nam gre res samo za zastonj darila?
Jaz komaj čakam moj ACER PALMATUM in prepričan sem, da mi bo dobro uspeval. Če lahko v Nemčiji, Avstriji, Švedskem in ne vem kje še, bo tudi na moji zemljici.
Animolek
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 28 mar 2005, 11:09

OdgovorNapisal/-a frenky » 28 mar 2005, 13:12

:shock: 5 letna garancija pri rastlinah :P
L.p.
frenky
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 606
Pridružen: 03 sep 2004, 16:10
Kraj: ljubljana

Re: Bakker-Holland

OdgovorNapisal/-a pinkpanter » 29 mar 2005, 07:53

Animolek je napisal/-a:Pa kaj je z vami folk. Mi Slovenci smo tako neučakani, da takoj podvomimo ali je kaj na tem Bakkerju ali ne. Moji sorodniki v Nemčiji že 15 let kupujejo preko Bakkerja Holland in so vedno zadovoljni. Vprašali so v Hamburg kaj je s Slovenijo in so jim dejali, da so šele v drugi polovici marca začeli z dobavami po vsej Evropi in da je vse to logično če malo spremljaš vremenske razmere.
Poklical sem na 02 3004510 in so mi dejali, da so prve dobave že pri strankah in da bodo naročila z vsemi darili izdobavljena do srede aprila.
Pa še razmislek: zakaj toliko panike? 15 dni imaš čas za vračilo, 5 let garancije, se nam gre res samo za zastonj darila?
Jaz komaj čakam moj ACER PALMATUM in prepričan sem, da mi bo dobro uspeval. Če lahko v Nemčiji, Avstriji, Švedskem in ne vem kje še, bo tudi na moji zemljici.



Nimam nič proti, da pošiljajo rastline, takrat ko pač menijo, da je primernejši čas za sajenje, sam potem naj me ne sprašujejo, kdaj želim dobiti naročilo. Čemu so vse tiste izbire časa za dostavo, ko pa jih ne upoštevajo? :roll:
Kaj pa vedo? Mogoče želim posejati rastline v rastlinjak...
pinkpanter
Guru
Guru
 
Prispevkov: 259
Pridružen: 17 apr 2004, 13:00
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a skyline » 29 mar 2005, 14:50

Moja znanka je lani prvic narocila preko tega kataloga in moram povedati, da je imela res lep vrt, narocene rastline so ji uspevale cudovito. Je pa rekla, da je lani tudi dolgo cakala na narocilo, mislim da vec kot 1 mesec. Ampak je zadovoljna, ceprav prej nikoli ni narocala preko kataloga. In ce je 5 let garancije na cvetenje, potem si po moje ne morejo privosciti, da bi posiljali slabih ali bolanih cebulic. Ali pa je to le marketinska poteza? Bom poskusila letos, pa povem leta 2006
skyline
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 29 mar 2005, 14:38
Kraj: Celje

Re: Bakker-Holland

OdgovorNapisal/-a Kitty » 31 mar 2005, 09:28

Animolek je napisal/-a: Vprašali so v Hamburg kaj je s Slovenijo in so jim dejali, da so šele v drugi polovici marca začeli z dobavami po vsej Evropi in da je vse to logično če malo spremljaš vremenske razmere.


Mogoče se ti zdi logično, če si npr. iz Maribora. Moja mama pa živi v Kopru in tam so čebulnice že davno odcvetele. Kaj ti pomaga, če začnejo pošiljati rastline, ko je zanje pravi čas v severni Evropi, če pa jih pošiljajo na Jadran? In če mislijo, da vedo VSE bolje od lokalcev, zakaj potem sploh sprašujejo, kdaj bi naročeno rad dobil?

Bye, Kitty
Kitty
Expert
Expert
 
Prispevkov: 121
Pridružen: 09 nov 2004, 11:20
Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a JELKA » 31 mar 2005, 11:36

Zdravo
Meni je danes uspelo po tel. dobiti g.Suzano in mi je zagotovila, da je moje naročilo že na poti iz Holandije in da ga bom naslednji teden zagotovo prejela, bomo videli če res.
Lp Jelka
JELKA
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 07 maj 2003, 08:19
Kraj: Grosuplje

Re: nakup iz kataloga

OdgovorNapisal/-a trojica » 31 mar 2005, 11:52

Tudi jaz sem danes prejela paket od Bakker-Hollanda-vedro s cebulicami brezplacno kot dobrodoslico in gnojilo za roze (v prahu).
Ne vem, bomo videli, jaz sem optimisticna in sem prepricana, da bo vredu. Bom porocala.
trojica
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 31 mar 2005, 11:47
Kraj: SV.TROJICA

lol

OdgovorNapisal/-a rožica=) » 31 mar 2005, 14:39

jaz sem naročila rožce prek kataloga in sem označila naj mi jih pošlejo začetku marca in še jih nism dobila. Rožce v katalogu so ful dobre, tak da se ne prtoževat.ajd :D aja, pa povejte mi še to! kje dobite debel bakkerjev katalog, ker jaz namreč dobivam samo tanke kataloge naprimer 20 strani. pište na mojo zasebno pošto. :P :P :P
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Zadnjič spremenil rožica=), dne 01 apr 2005, 13:47, skupaj popravljeno 3 krat.
rožica=)
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 22 mar 2005, 17:09
Kraj: okolica ptuja

OdgovorNapisal/-a špelca » 31 mar 2005, 15:03

pozdravljeni.
vidim, da se vsi sprašujete, kaj je s temi težko pričakovanimi pošiljkami od bakkerja. jaz sem danes dobila naročeno blago in darilo čebulic. nisem pa dobila gnojila, tako kot je ena oseba navedl. zraven pa sem dobila novo ponudbo, če naročiš nekaj iz novega kataloga ali iz starega, dobiš za nagrado okrasni lonček z sadikami jagod in še 25% popust na naročeno blago.
špelca
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 31 mar 2005, 14:55
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a sasar » 31 mar 2005, 16:02

Bomo videli kaj bo iz tega!
Moja mami je tudi naročila najprej javor, potem pa se je čez 14 dni odločila da bo še nekaj naročila in pokliče da bi dodala k prejšnjemu naročilu še to in to, in ji prijazno povedo, da ker je nova 'akcija', da ji poleg prvega vedra pripada še eno vedro s čebulcami!
Do sedaj ni še nič dobila, ker mislim da je napisala za april! Bomo videli kaj bo iz tega! Če ste tisti ki ste že dobili zadovoljni, potem mislim da bomo tudi ostali!
LP
Hvala in LP
sasar
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 22 sep 2004, 20:37
Kraj: Idrija

OdgovorNapisal/-a bojči » 31 mar 2005, 18:22

tudi jaz sem dobila naročene čebulice .jutri si jih grem dvignem na pošto.me prav zanima kakšne bojo? :D
bojči
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 30 mar 2005, 21:29

OdgovorNapisal/-a rožica=) » 01 apr 2005, 13:36

zanima me, kje vsi dobite tiste debele kataloge, jaz namreč dobivam samo tanke 20 strani približno. pište na mojo zasebno sporočilo.ajd :D :) :o :lol: :P 8)
rožica=)
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 22 mar 2005, 17:09
Kraj: okolica ptuja

OdgovorNapisal/-a rožica=) » 01 apr 2005, 13:49

verjetno bojo ful lepe, tak ko so na sliki. pa veliko sreče in uspehov pri saditvo teh rožic. :P ajd :mrgreen:
rožica=)
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 22 mar 2005, 17:09
Kraj: okolica ptuja

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Pomenki

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek
  • Bakker
    Napisal/-a adam » 22 sep 2007, 18:32
    6 Odgovori
    4393 Ogledi
    Zadnji prispevek Napisal/-a rožica1 Poglej zadnji prispevek
    23 sep 2007, 20:43

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron