paradižnik in paprika

Sem spadajo vse užitne rastline.
salate, gomoljnice, stročnice, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

paradižnik in paprika

OdgovorNapisal/-a gvendolina » 17 jan 2012, 20:25

Lepo pozdravljeni vsi prisotni,

berem in berem in še bom brala. Registrirala sem se ravnokar, razmišljam pa, kako naj vas nagovorim oz. poprosim za pomoč. Živim na obrobju Ljubljane, kjer zadnjih 5 let prepuščam izbiro sadik in semen staršem (prej sem par let urejala večino sama).

Posledično sem ostala brez lastnih semen za paradižnik, papriko, feferone, lubenice, buče...

Koliko sem prezahtevna, če bi zaprosila za semena vsaj za paradižnik in papriko... pogoji so vaši..

Zaenkrat toliko od mene, šibam pomagat hčerki pri glasbi.

Nuša
gvendolina
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 17 jan 2012, 20:17

Re: paradižnik in paprika

OdgovorNapisal/-a dejko1 » 27 jan 2012, 13:06

Hoj živjo,

lahko si pogledaš slike na moji strani www.rei-labs.net, če ti je kaj všeč lahko pošlješ email ali ZS. Seznam vseh semen ki jih imam je pa trenutno že spisan samo ga še nisem uspel uredit v lepo obliko.

LP,
Dejan
----
Moja stran > > > http://www.rei-labs.net (dejko1)
dejko1
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 30 apr 2005, 12:40

Re: paradižnik in paprika

OdgovorNapisal/-a gkuznik » 29 feb 2012, 16:59

S temi semeni majo pa res vsi problem. Mene tudi fehtajo, pa jim ustrežem in tako so vsa pošla....
Sam gojim paradižnike vsako leto po 60sadik, za sproti kar so. Mi to jemo ko pozimi jabolka ali mandarine :).
Danes sem posejal 60 semen. Meni so se sorte Rus pa volovsko srce skrižali.

Rabim pomoč pri izdelavi rastlinjaka, če mi lahko kdo kako svetuje, se priporočam. Tastari je dotrajan in je bolj na horuk narejen zdržal 4leta. Čas za neki konkretnega.
gkuznik
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 29 feb 2012, 16:30


Vrni se na Zelenjava

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov