potrebujem rastline

Vodne rastline, namenjene bazenom.
Nymphaea (Lokvanj), Ceratophyllum, Elodea, Salvinia, Aruncus, ...

Moderatorji: dusanh, Kapitan Nemo, Moderatorji

potrebujem rastline

OdgovorNapisal/-a domenba7 » 17 jun 2007, 20:28

Ali bi bil dko tako prijazen, da bi mi senkal nekaj vodnih rastlin?

Prav bi mi prisle cisto vse.

Sem iz okolice Domzal. Pridem pa lahko do vas.
domenba7
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 jun 2007, 19:52
Kraj: domzale

OdgovorNapisal/-a tinko » 17 jun 2007, 20:43

Nekaj bi se našlo, če boš počakal 14 dni, da se vrnem z dopusta. Alojz
tinko
Guru
Guru
 
Prispevkov: 509
Pridružen: 06 sep 2005, 21:17
Kraj: koper

OdgovorNapisal/-a domenba7 » 17 jun 2007, 22:48

bom probal potrpet;)


Ali je mogoce se kdo? Mogoce blizje Ljubljani?
domenba7
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 jun 2007, 19:52
Kraj: domzale

OdgovorNapisal/-a renee » 18 jun 2007, 07:14

:twisted:
Zadnjič spremenil renee, dne 30 nov 2007, 13:28, skupaj popravljeno 1 krat.
renee
Guru
Guru
 
Prispevkov: 421
Pridružen: 12 sep 2003, 08:50
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a natka » 18 jun 2007, 16:43

domenba7: Mislim, da ti je renee lepo napisala, da je bil to tvoj prvi post in si že hotel imeti nekaj vodnih rastlin?

Zdi se mi da renee ni mislila nič kaj takega da bi te užalila, samo lahko bi mogoče najprej sam kaj ponudil, prispeval kak odgovor na kako vprašanje ki se pojavljajo na forumu,... Šele nato bi lahko prosil če ima kdo kakšnih odvečnih vodnih rastlin.

Veliko ljudi se pojavlja na tem forumu (tako kot si ti napisal prvi post), da bi imeli kar nekaj zastonj. Se prijavijo in že v prvi objavi napišejo, če jim lahko kdo kaj da. Potem pa jih ni več kot da bi izginili.

Problem je glede ljudi. Nekateri so ti hvaležni za rastline ki si mu jih podaril, so pa tudi takšni ljudje, ki bi te izkoriščevali (tako kot je napisala renee).

Zato ne bodi užaljen, če ti kdo napiše kakšno kritiko. Postavi se na obe strani, na svojo in na tisto od katerega si bil kritiziran. Boš videl da se boš iz tega nekaj naučil.

Pa upam da nisi kaj zameril.
natka
Expert
Expert
 
Prispevkov: 110
Pridružen: 27 avg 2006, 14:01
Kraj: Sl. Konjice

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 18 jun 2007, 21:49

jst bi na tem mestu pohalil tinka (alojza), ki je res tapravi rastlinoljub. brez pomisleka mi je podaril kavo in lokvanje (ki mimogrede že cvetijo. zaenkrat vsi beli, če bodo roza se oglasiš po naraščaj, ane?). to je človek z dobrim srcem, zato se mi zanj ni poblema odreči kakšni stvari. v bistvu je prav on eden glavnih razlogov, zakaj se na vse pretege trudim dobiti semena čajevca. rad bi mu vsaj malo povrnil uslugo/e. sedaj se moj biznis v indiji že bliža epilogu. kolega tam je iz mojih vod (programer) in je izredno zaposlen, zato malo dlje traja da dobim semena. upam da bo biznis kmalu stekel. bom pa semena ponudil tudi vam. vendar pa bi bil hvaležen kakšnega prostovoljnega prispevka za seme. ne zaradi profita, ampak zaradi študentskega življenja ;). če si povrnem vsaj malo stroškov pa bom prezadovoljen. ok, dovolj reklame.

poanta je: dobrota se vrača. meni ni problem šenkati rastline. sploh pa mi je všeč pristop, ko nekdo jasno da vedeti, da je pripravljen kaj dati za rastline, potem mu jih pa z veseljem šenkam. če jih imam odveč, zakaj ne?

res pa je malce grdo, če nekdo uleti in prosi za rastline. če ne zaradi drugega vsaj zaradi dobre volje in bontona ponudite nekaj v protivrednost. saj ni treba denar. večina izmed nas se tako ali tako ne ukvarja za rastlinami zaradi dobička, ampak iz ljubezni. ponudite kakšen liter rujnega pa boste naleteli na veliko boljši odziv ;).
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a natka » 19 jun 2007, 08:02

HellHavoc: Se strinjam s tabo.
natka
Expert
Expert
 
Prispevkov: 110
Pridružen: 27 avg 2006, 14:01
Kraj: Sl. Konjice

OdgovorNapisal/-a starina » 19 jun 2007, 12:31

domenba7 je napisal/-a:kaj pa teb ni jasn???

res ne vem kaj je narobe s tem, da das rastline, ki bi drugace sle na odpad????

ce ti ne zelis pomagati ostalim, vsaj ne pisi takih bedarij...

Ce bi imel odvec rastlin mi ne bi bilo treba fehtat, in bi z veseljem pomagal ostalim ljudem...

Drgac pa ce ne vids bojo rastline pri alojzu na voljo sele cez 14 dni, jaz pa bi jih rad imel ze prej, nikje pa nisem rekel, da jih ne bom prisel iskat. je pa tudi res da ne zivi blizu, kar pa se nikoli ni bila nepremagljiva ovira za karkoli...

Pa zakaj bi se mogu na koncu podpisat, ce so zato nick-i??? Mogoce mal leps zgleda, samo na nobenem forumu se ne podpisem in se tudi na tem ne mislim...



malo kulture obnasanja....

renee mi je dala ze vec kot 40 kaktusov in sem ji zelo hvalezen...

s pravim pristopom, bi dobil tudi ti, vendar pokazi en odnos...
lojze to je rekel cez 14 dni, če pa nisi zadovoljne, jih pa kupi ane....


lp
_____
tomaz
SUX TO MUCH

_____ www.skerca.si_____
starina
Guru
Guru
 
Prispevkov: 175
Pridružen: 13 nov 2003, 23:42
Kraj: vič-ljubljana

OdgovorNapisal/-a zupka » 19 jun 2007, 13:06

Tudi jaz sem od Renee dobila več kot petdeset natreskov, kateri me razveseljujejo v zameno za simbolično število mojih natreskov, za katere na skrivaj sklepam, da jih je že imela v svoji zbirki. Poslala mi jih je skrbno zapakirane in označene.

Ravno zaradi tega tudi mene moti pomanjkanje kulture "domenba7".

Lep pozdrav Zupka
Uporabniški avatar
zupka
Guru
Guru
 
Prispevkov: 193
Pridružen: 13 jun 2006, 21:29
Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a tinko » 19 jun 2007, 15:57

Tudi jaz raje kontaktiram z ljudmi, ki se na forumu vsaj delno predstavijo in redno sodelujejo v debati. HellHavoc! Imam le roza in temno rdeče lokvanje. Lahko prideš ponje, jaz pa pridem drugo leto k tebi po belega, ker sem ga očitno razdal. Lep pozdrav iz Kopra (kdor me pozna, ve, da sem doma veliko bliže Ljubljani kot Kopru). Alojz
tinko
Guru
Guru
 
Prispevkov: 509
Pridružen: 06 sep 2005, 21:17
Kraj: koper

OdgovorNapisal/-a sasok » 19 jun 2007, 17:51

hej ja tudi jaz bi pohvalil renee in tinkota čeprav se na začetk uz rene nisva razumela glede plačila :oops: :oops: tinku tebi pa vse naj naj uspeva mi vse kar si mi poslal ti pošljem v jeseni kale! am jaz lahko priskrbim kakšen rogoz ga raste v okoliških ribnikih še pa još :D :D :D
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29


Vrni se na Vodne rastline

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost