pokrovne rastline za nasip

Vprašanja in nasveti za vzgojo trajnic.
Ameriški slamnik, Lilija, Astra, Dobra misel, Fuksija, Hermelika, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 02 nov 2007, 20:57

Alpigena, zdaj te pa imam zares dovolj. Kako si upaš napadati našo Muho, ki ne samo, da veliko ve, ampak je vedno pripravljena brez kančka preračunljivosti priskočiti na pomoč, za razliko od tebe, ki bi rada izkoriščala naš forum za svojo dobičkonosno dejavnost. Glede plevela pa, vedi da je lepši in meni ljubši kot vseh tvojih 500 kičastih rastlin skupaj. Pa še to: "Pusti peti mojga slavca, kakor sem mu grlo ustvaril" - ti pa pusti rasti rastline v njihovovem avtohtonem okolju! Svet je zanimiv zaradi raznolikosti vsega živega in različnosti, ne pa zaradi ene bahave ženščine, ki bi kar vsem po vrsti solila pamet in še to na tako žaljiv način! Prizanesi nam no!
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a alpigena » 02 nov 2007, 20:59

:D
Zadnjič spremenil alpigena, dne 18 feb 2008, 18:38, skupaj popravljeno 2 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 02 nov 2007, 21:01

Ups, ni "ženščina", možicelj je!
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a muha » 02 nov 2007, 21:04

Draga Alpigena.
Ne zameri, tu na tem forumu smo se zbrali večinoma sami laiki, ki doma ljubiteljsko vrtičkarimo, si pomagamo z nasveti iz prakse, vsake toliko časa komu kaj podarimo ali od koga kaj "sfehtamo", zato je tak tvoj ton tu čisto neprimeren.
Poglej, pravkar si prišla med nas, najprej pričela z nelojalnim oglašanjem za svoje podjetje, sedaj nas oštevaš in zmerjaš IN KRIČIŠ Z VELIKIMI ČRKAMI, kar je na vseh forumih smatrano za neprimerno.
Verjamem, da imaš veliko več znanja od nas na področju, na katerem trguješ, te pa prosim, da se s tem znanjem vključiš med sebi enake, nas proproste vrtičkarje pa pustiš na miru.

Lep pozdrav!
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 02 nov 2007, 21:04

Pa saj ni res!¨Enkrat piše "upala", torej sklepam da je ženska, potem pa "je šel po sina v vrtec", torej moški. Aja, celo moji stari pameti se je posvetilo: družinsko podjetje! Ko bo sin zdrav, nam še on kaj napiše, če je "pamet" dedna!
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a sasok » 02 nov 2007, 21:05

am ne vem no če poješ tisino seme in ga ne zgrizeš je čisto užitno, včasih so iz rdečega ovoja še nekaj kuhali!
tako zakaj bi morali umikati drevesa ne vem otroke treba naučiti da ni vse za jest!!!! kako so danes otroci razvajeni, jaz sem se že pri dveh naučo kaj lahko jem pa kaj ne in mi nikdar ni prišlo na misel da bi jedel kaj drugega! potem pa so krive rastline in že treba vse požagat!!! mislim namesto da bi se starši takih otrok malo vprašali kaj o vzgoji kot pa vse žagali, najlažje je vse žagat!!!
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

OdgovorNapisal/-a alpigena » 02 nov 2007, 21:17

:D
Zadnjič spremenil alpigena, dne 18 feb 2008, 21:07, skupaj popravljeno 2 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a alpigena » 02 nov 2007, 21:19

...
Zadnjič spremenil alpigena, dne 04 nov 2007, 14:08, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a sasok » 02 nov 2007, 21:27

ja oprosti no ampak tak je tu meni osebno je prvi vtis zelo pomembnen; in bom zdaj pisal samo še imena rastlin v latinsščini da me nekdo nebo mogel blatiti!
aja no jaz sem blond pa dolge lase mam (sem mel še veliko bolj pa sem se pozezo) pa imam tudi modre uči pa sem gimnazijec :twisted:
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

OdgovorNapisal/-a alpigena » 02 nov 2007, 21:41

...
Zadnjič spremenil alpigena, dne 04 nov 2007, 14:18, skupaj popravljeno 2 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 02 nov 2007, 22:24

No, za zaključek mojega sodelovanja v tej debati samo to: tudi ti si dobila, kar si iskala. Glede tega, kako prebrati, pa moram reči, da je treba tudi prav pisati. Namreč, pisalo je: Pa še ta članek. Če prispevek ni tvoj, napišeš citiram, ali pa uporabiš vsaj narekovaje na začetku in koncu teksta, ki ni tvoj. Torej sem sklepala, da pač Alpigena piše še en članek. Tudi jaz nisem napadalen človek, vendar me razjezi nadutost, kakršna je vela iz tvojega pisanja! Naj ti bo lepo! Marija
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a PR-ST » 03 nov 2007, 06:05

Pa po pasje naprej.

Trop vaških cuckov, ki iz samega dolgočasja laja nad elegantno pasemsko zverino.
Pobožaš vodjo tropa, pa naj vsi pomahajo z repki ...
In muhe brenčijo po svoje še naprej.
.....................................................
Lep dan se kaže - gremo ven, lopata vabi.
Uporabniški avatar
PR-ST
Guru
Guru
 
Prispevkov: 221
Slike: 14
Pridružen: 25 maj 2007, 21:55
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a PR-ST » 03 nov 2007, 06:41

In o strupenih rastlinah.

Pa ni dolgo, kar smo požagali sto metrov ligustrove meje. Rastla je tam ob stari meščanski vili več kot pol stoletja. In vrtec je deloval 35 let. Pa je padla nekomu nekakšna knjiga na nogo, pa je pisalo ... In če piše !?

Sekaj, žagaj, pa še s herbicidom pošpricaj, da bo bolj držalo.

Za časa delovanja vrtca ni bilo incidentov z rastlinami.
Uporabniški avatar
PR-ST
Guru
Guru
 
Prispevkov: 221
Slike: 14
Pridružen: 25 maj 2007, 21:55
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 03 nov 2007, 14:06

:lol: tale tema je pa zaživela. pa sam en dan sem bil malo bolj odsoten. hudo, kaj vm tuki dogaja. hahaha, zakon ste....

lej alpigena, nihče na tem forumu ni nek jaki strokovnjak. vsak pozna neko področje bolj kot drugo, ampak nihče nima nekega pisnega potrdila za to. saj ne rečem, da ga imaš ti ampak kot smo s člani tega foruma že velikokrat ugotovili nas vzvišeni toni enostavno odbijajo. mi smo taki preprosti ljudje. latinščina pa nam škripa če se le da. raje smo malce bolj "oberkrajnerski" kot pa prefinjeno meščanski.

in na koncu je iz teme, ki je bila namenjena svetovanju avtorici nastal peskovnik v katerem je malo preveč svinca in zdej smo vsi bolani. kar hočem reči je to: govoriti je treba v prijaznem tonu. če nekdo kaj sfali ali pa imaš ti malce boljšo ali izpopolnjeno informacijo lahko napišeš: "oprosti, ampak kolikor jaz vem bi bilo tole bolje če bi storil/a takole. veš, obstaja možnost da se ti tam zaredijo kakšne neprijetne žuželke."
ne pa takoj predpostavljati, da se dejansko bodo, da jim bo pomrlo vse potomstvo bajta pa strohnela in jo bo na koncu odnesla poplava. tak odnos kot mislijo da ga imaš ti do njih, bomo imeli tudi uporabniki do tebe.

žal, svet je baraba, vem.... smola grda....
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a alpigena » 03 nov 2007, 14:35

...
Zadnjič spremenil alpigena, dne 04 nov 2007, 14:14, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 03 nov 2007, 21:18

cenzura...


CENZURIRAL: HellHavoc
RAZLOG: raje pozabm na vse...
Zadnjič spremenil HellHavoc, dne 03 nov 2007, 21:28, skupaj popravljeno 2 krat.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a sasok » 03 nov 2007, 21:24

heh meni je uspelo prebrati čeprav niam pojma o računalničarstvu in povečevanji... sem se pa spomno ene zadevice z rolco na miški :P
HH dobro povedano in najpomembnejše resnično!
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

Prejšnja

Vrni se na Trajnice

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov