ali ste za nove slike stopenj?

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a muha » 15 nov 2007, 15:55

Tudi jaz nisem za ocenjevanje in gledam na to podobno kot Katrinca in še nekateri pred mano. Tako hiške prej, kot rožice sedaj, gledam le kot en zanimiv okrasek in mi število ničesar ne pove.

Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a alpigena » 15 nov 2007, 16:02

:D
Zadnjič spremenil alpigena, dne 18 feb 2008, 19:45, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a katrinca » 15 nov 2007, 16:09

Res je vseeno. Ampak neko razpoznavnost dat tistim, ki res obvladajo in če jih boš v ekipo povabil bo to super, pa se ne bo dogajalo da bodo kvalitetni strokovnjaki kar usahnili, kot se dogaja.

Zdaj pa grem štrihat!
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a muha » 15 nov 2007, 16:22

He, he, meni bi bilo bolj kot "guru" všeč, če bi pisalo "babica" :wink: .
Več kot stopnje bi mi pomenila približna starost, po čemer bi ocenila, koliko predznanja ali izkušenj si je sogovornik morda že nabral. Pa kakšni hudomušni nazivi za take skupine.

Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 16:30

ja, takole bom sedaj jaz ukrepal. trenutne nazive bi preimenoval tako da ne bi dajali kazali neke "ocene" o izkušnjah nekega uporabnika. tako kot je bilo rečeno > hudomušne pripombe. teh stopenj je lahko neomejeno in jih ni treba razporejati glede na število prispevkov, saj niso odraz teh. tako je vseeno, če dam za stopnjo "žaluje za svojim fikusom" 100 ali pa 5687 prispevkov, ane? tako bo jasno, da nam nazivi ne pomnijo ničesar. prav tako je potem vseeno, če ima uporabnik 1 ali pa 100 rožic. v tam primeru lahko samo ločimo "uporabnik", "moderator (izkušeni uporabniki, ki so se dokazali na določenem področju > vseeno katerem)" in seveda "administrator". pa imajo lahko vsi vse rožice, ker se bodo tako ločili le trije tipi uporabnikov. iz prispevkov se pa tako ali tako vidi ali nekdo obvlada določeno področje ali ne.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a pinpanpun » 15 nov 2007, 16:54

HellHavoc...
prosim povej mi,kam naj posljem slicico,da se mi bo pokazala ob mojem uporabniškem imenu.
Hvala ti.
;Lp
pinpanpun (ž) ;)
Uporabniški avatar
pinpanpun
Guru
Guru
 
Prispevkov: 154
Pridružen: 21 feb 2007, 10:20
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a alpigena » 15 nov 2007, 17:07

:D
Zadnjič spremenil alpigena, dne 18 feb 2008, 19:45, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a katrinca » 15 nov 2007, 17:29

Sem vesela, da tak konstruktivno debatiramo. In če upoštevam predloge in pripombe vseh bi predlagala:da se v imenu upoštevajo leta in področje ki se mu posameznik najbolj posveča. Meni bi lahko na primer pisalo: manijak za okrasni vrt v najboljših letih........hehehehe. pa besede uporabnik ne rabim, ker je dolgocajtna, pa ker smo uporabniki tak vsi. Administratorjem n moderatorjem pa se naj poleg imena pripiše še to. Da se bo vedelo.

By the way.....okno poštrihano!
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a sasok » 15 nov 2007, 17:59

Ja bi se strinjal kar z veliko stvarmi čeprav sem nekako občutil diskriminacijo mladih! Ne vem zakaj, ampak čutim povdarek da bi naj več vedeli oddasli oz. starejši, kar pa niti ni nujno! Upam da si tega nihče ne žene k srcu vendar če si mlad še ne pomeni da niaš pojma oz. da bi kdo verjel podatkom nekoga ki jih ima že čez 50! Aja to ni letelo na nikogar ker ste vsi fajn ampak to se mi ne zdi neki bajni kriterij za ocenjevanje znanja! Pa zdaj tega ne pišem zato ker še sam nimam 18 ali 48 ampak ker imam občutek diskriminacije!

PS: Kaj Tinko nič več ne pride na forum?

Aja glede rožic; tista ideja, da bi bila prva slika seme in nato kalček, mlada rastlina, odrasla rastlina ter cvet se mi zdi za nekaj takiga skoraj popolna zamisel, čeprav se kakšne kvalitete iz tega res ne da nabrat in je vidno res samo koliko tipkaš po tipkovnici! :D

LP, brez zamere!
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

OdgovorNapisal/-a Akasha » 15 nov 2007, 18:13

HellHavoc je napisal/-a:
Mesojedka1 je napisal/-a:Lahko bi napisal še koliko prispevkov rabiš da prideš do 1,2,3,4 in 5 cvet?


0=0
25=1
50=2
75=3
100=4
125=5


Glede nazivov:mislim,da je glasovanje samo eno kompliciranje in ni potrebno. Po moje so kar ok ti nazivi,ki so,razen,če bi se razen teh in naziva moderator/administrator omogočil še eden za take,ki imajo res posebne zasluge.

Število rožic: predlagam dvig meje za število rožic,saj imajo na drugih forumih meje DOSTI višje postavljene.

Po moje tu itak ni "pacientov",ki bi šopali brezvezne poste samo zaradi števila svojih rožic. To je namreč čisto otročje,na tem forumu pa so po mojem osebnem mnenju dokaj zreli uporabniki :? ..


Tole spodaj je moj osebni PREDLOG za meje, ampak itak se odločite vi.
Mišljeno je,da se dobi več rožic,ko oseba doseže omenjeno količino postov:

Predlagam:

0=0
50=1
100=2
150=3
250=4
500=5 (in 5 tudi za tiste s "posebnimi zaslugami", tudi,če imajo manj postov kot 500)

Ponavadi se namreč za najvišja števila rožic(ali česarkoli) mora bolj potruditi kot na nižjih stopnjah, kjer se stopnje preskakuje hitreje.

Morda pa bi bile meje lahko še višje.... (nižjih jaz osebno skoraj ne bi dala)
THE SPIRIT OF FIRE !

[img]http://www.shrani.si/f/u/IY/34JOersm/3579994663.jpg[/img]
Uporabniški avatar
Akasha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 259
Pridružen: 28 mar 2005, 19:22
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a katrinca » 16 nov 2007, 08:57

Glej sasok, jaz osebno te blazno cenim, in verjamem, da ne samo jaz. In ne samo tebe. Vse vas mlade. Nek stereotip obstaja, da bi vi mladi morali po diskotekah letat, z rožami se pa me stare babe ukvarjamo. Ampak hvala bogu, da obstaja takšna mladina kot si ti. In smo uspešna združba. Mladostne zagnanosti z obvladanjem interneta itd. in izkušenj starejših z 20 in več letnimi izkušnjami krampanja po vrtu. Kot Špik in Čop. Nihče ne more reči kdo od njiju je boljši. Skupaj sta odlična. Tako kot mi. Omemba starosti bi naj bla hudomušna in fajn bi blo že v imenu videt kolko je kdo približno star, vsaj dokler nimamo vizualne podobe drug drugega. Jaz osebno bi bla raje mlada katrinca, samo to bi bila laž. Itak bi pa vsak sebi dal hudomušno ime, tako da lahko tud starost zamolčiš, če hočeš.

Pa lepo se mej!
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 16 nov 2007, 10:00

lejte, da bi vsak imel neko svojo stopnjo je absurd. teoretično je to izvedljivo, praktično pa ne. problem nastane pri količini dela potrebnga, da se to stori, tako da na to kar pozabite. žal.

tako mladi kot stari imajo znanje in izkušnje. vsak na svojem področju in s svojimi metodami. tako da se mi zdi malce diskriminatorno, da bi mlade tako stigmatizirali.

tisti, ki so bodisi mladi in naduti bodisi stari in ignorantski tako ali tako samo bluzijo in pišejo neumnosti ter ne znajo ločiti zrn od pleva. za takšne se mi zdi, da je vseeno kakšen nasvet dobijo, saj tako ali tako ne sprašujejo zato, ker bi si res želeli da bi ti rastlina uspevala ampak potrebujejo le kanček pozornosti.

po drugi strani pa imamo tiste, ki so mladi in persepktivni in se hitro učijo ter stare in polne modrosti ter izkušenj, ki bodo dali tiste prave argumentirane nasvete, ki se na končajo v eni vrstici. takšni bodo tudi takoj prepoznali dober nasvet, ko ga bodo videli. in zaradi takšnih tudi stoji forum.

imamo pa tudi takšne ki so še izgubljeni. mladi in stari, ki so šele začeli nabirati izkušnje. za takšne pa se bodo tako ali tako potegnili perspektivni mladi ter izkušene starešine in če se malo epsko izrazim: "ne bodo pustili, da bi padli v roke temnim silam".

vem da je tole, kar sem napisal ena velika mineštra, amapk po mojem se da razbrati, da so te stopnje en velik šmorn, ki ne pomeni nič. kdor se ravna po njih tako ali tako še ni dojel bistva forumov.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a muha » 16 nov 2007, 11:01

Hellhavoc, veš kaj naredi moj možiček, kadar se znajde v podobni situaciji, kot je tale s stopnjami :?: . Vpraša vsaj ene 20 ljudi, naredi pa vedno po svoje :wink:
Ko sem ga enkrat vprašala: "ja zakaj pa potem toliko naokrog sprašuješ, če nobenega nasveta ne upoštevaš?", je rekel: "zato, da vidim, da so nasveti drugih še slabši od moje lastne zamisli" :lol: :lol:

Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 16 nov 2007, 11:15

zdle ko sem tole bral sem že tuhtu, de nism slučajno jst tvoj mož :lol: :lol: :lol:
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a ns » 16 nov 2007, 11:24

Tinko je trenutno brez računalnika, zato ne sodeluje s svojimi idejami in predlogi. :cry:

Ne sodi čisto v to temo ma vse eno. Pogrešam staro dodajanje sličic. Mislim da bi na borzi prišlo zelo prav saj vsi ne poznamo vseh imen.
ns
Expert
Expert
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 20 jun 2005, 12:42
Kraj: Ob morju

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 16 nov 2007, 11:27

aha, se mi je zdelo da nekaj ne štima, da ga nič ni. pogrešam ga, ker je bil res pojava.... komaj čakam da se nam spet pridruži.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a Kalypsa » 17 nov 2007, 17:50

Vau, 14 dni me ni na forumu in je že vse drugače. Tale naslov guruja - krasen :D Rožce so mi ful všeč.
Kalypsa
Guru
Guru
 
Prispevkov: 313
Pridružen: 29 nov 2003, 23:15

OdgovorNapisal/-a Ivčk » 01 apr 2008, 22:01

Tule se že dolgo nič ni premaknilo, pa se mi je zdelo, da nekaj manjka.
Jaz imam le en predlog, ki bi morda marsikomu bil po godu...

Vsak ima možnost v svojem profilu poleg uporabniškega imena napisati kraj, avtomatsko pa se napiše tudi, kdaj je kdo pridružen in koliko prispevkov ima (tudi tu se strinjam, da se meje malce dvignejo, pa ne zaradi tekmovanja, zaradi mene se stopnje lahko tudi ukinejo :lol: ).

Vsak uporabnik bi moral imeti možnost (že v profilu) napisati nekaj besed, ki ga/jo najbolje opisuje (pod uporabniškim imenom, pod vrstico s krajem), tako da je to vidno vsem. Tako bi meni recimo pod Ivčk, Pridružena: x.x.xx., Prispevkov:xx, Kraj:xx, pisalo tudi Tomato Junkie :lol: pa bi vsi takoj vedeli, s kom imajo opravka :wink:

To je le moj predlog, lahko ga kdo upošteva ali ne...
Uporabniški avatar
Ivčk
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: 22 jan 2006, 18:28
Kraj: Novo mesto

Prejšnja

Vrni se na Predlogi za forume

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron