ali ste za nove slike stopenj?

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 08:33

jah, meje so še izpred mojih časov tu. lahko predlagate nove meje in celi imena različnih stopenj. lahko je imen več. se pravi. imaš eno rožico. in dokler ne dobiš dveh imaš vmes različna imena. seme, bilka, sejanček... potem ko prideš do sadike imaš dve rožici.... itd... upam da sem napisal dovolj jasno, da boste razumeli.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a Bravica » 15 nov 2007, 08:38

Je kar v redu.
Najlepše so orhideje
Bravica
Guru
Guru
 
Prispevkov: 141
Pridružen: 24 mar 2007, 20:37
Kraj: Vzhod

OdgovorNapisal/-a frenky » 15 nov 2007, 09:55

Cela znanost a? :lol:

Nekateri bodo sedaj šopali prispevek do onemoglosti, no vsaj tja do 125-tega :wink:
L.p.
frenky
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 606
Pridružen: 03 sep 2004, 16:10
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 10:18

:lol:
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a tadejab » 15 nov 2007, 11:22

Joj, jaz celo noč nisem spala, ker imam eno rožico manj!!! Bom še v depresijo zapadla..... :cry:
Mislim, da so merila za " prestižne" nazive, kot so guru, ekspert,... prenizko postavljena. Mnenja sem, da si jih lahko pridobi tisti, ki z svojim znanjem, nasveti, prispevki,.. koristi forumu, ne pa vsak, ki se oglaša v stilu : Iiiiii, ful dobr, UUUaaaa jst bi tud to mel!,...
Ne mislim nikogar kritizirat, normalno da pokažemo navdušenje nad kakšno lepo slikico, hočem povedati, da SAMO to ni dovolj.
Nazivi s tem izgubijo svojo vrednost.
No, sedaj sem malo zabluzila. Pa bom še malo : kaj ko bi imeli nekakšno glasovanje, npr, nekdo naštanca 125 prispevkov, s tem si po sedanjih merilih pridobi 5 rožic. Da si jih je res zaslužil, bi morda odločil HH, ali pa vsi skupaj, šele potem dobi ta častni naziv. Ne mislim, da mora same strokovne članke pisati, nekaj truda in znanja pa je vseeno potrebno vložiti.
Ok, dovolj, bom še vse vas s seboj v brezno depresije potegnila :D :D :D
tadejab
Expert
Expert
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 18 sep 2006, 18:49
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 11:54

po mojem je potem že bolje, če se naredi še neko posebno stopnjo ki bi jo lahko dobili preko glasovanja drugih uporabnikov. ko prideš do določenega števila prispevkov lahko dobiš pod rožicami napisano nekaj v stilu "Uradni svetovalec" in namesto napisa "Guru" napis "Doktor rastline.com"
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a katrinca » 15 nov 2007, 12:03

Pritrjujem Tadejinemu razmišljanju. Sedaj je vse skupaj ovrednoteno tako, da je glede rožic čisto vseeno al vprašaš, kramljaš, ali pa daš izčrpen nasvet.
Vsaj za naziv guruja bi lahko izbrali res tiste prave. In tudi nagradili take, ki se še posebej potrudijo, recimo Peacefula na primer. Ker ko postavim neko vprašanje bi se lahko bolj zanesla na odgovor nekoga, ki je resničen guru zaradi znanja kot nekoga, ki je to postal zaradi števila prispevkov.

Ampak kako to izvesti, ja, to pa je že drugo vprašanje....
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a frenky » 15 nov 2007, 12:15

Tako se govori :lol:

Potrebna je neka selekcija.

Kaj lahko potem moderatorji dobimo tudi svojo oznako? :mrgreen:
L.p.
frenky
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 606
Pridružen: 03 sep 2004, 16:10
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 12:30

ok, takole bomo rekli. število tistih rožic bomo pustili tako kot je. uvedli bomo pa nove stopnje, ki bodo namenjene najbolj pridnim in kredibilnim. tako bodo takšni osebki dobili drugačno slikco, opis in napis pod slikco.

kako bi to izgledalo se bomo še dogovorili.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a tadejab » 15 nov 2007, 12:49

Iiiii, uuvaaaa, kuuuulll ! :D
Ja, tako nekako sem mislila.
Prejle sem prebrala Peacefulov vodič o gojenju črvov. Noro dobro. Zanimivo, poučno, enostavno, v tak prispevek je vloženo veliko truda. Njemu bi lahko dali brez težav naziv "guru črvov" :D. To so prispevki, ki nekaj štejejo!
Pa taki, ki nam polepšajo dan z dobrimi fotkami, jaz sem se npr. kar slinila, ko sem si ogledovala Tamikine orhideje v albumu, pa Katrincina razmišljanja o lepotah narave,.... a štekate, kaj hočem napisati.
Me veseli, da imam še nekaj somišljenikov.
Se strinjam z predlogom HH-ja, naj ostanejo sedanje stopnje take kot so, dodamo pa tako za dobro voljo in spodbudo "NAD STOPNJE" za posebne dosežke. OK ?
tadejab
Expert
Expert
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 18 sep 2006, 18:49
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 13:06

ja nekako tako sem misli. vendar bi bila to enotna stopnja, ki bi dokazovala kredibilnost in kvaliteto prispevkov za vse takšne osebke.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a Kajser » 15 nov 2007, 13:54

Izkušnje drugih forumov povedo, da ni dobro nikakršno ocenjevanje in poimenovanja! Drugje to ukinjajo, saj se ponavadi uporabniki med sabo sprejo......
Uporabniški avatar
Kajser
Guru
Guru
 
Prispevkov: 464
Pridružen: 20 jun 2007, 08:33
Kraj: Mesto žlikrofov in čipk

OdgovorNapisal/-a alpigena » 15 nov 2007, 13:56

:D
Zadnjič spremenil alpigena, dne 18 feb 2008, 19:56, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a miramare » 15 nov 2007, 14:02

tudi jaz mislim kot Kaiser. Saj še sploh ni nič dorečenega in že se nekateri samo ukvarjajo s tem kdo bo imel več rožic in kakšen bo njegov naziv. Pa saj ne tekmujemo, no vsaj jaz ne.
Lep pozdrav
miramare
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 05 nov 2007, 21:33
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Tamara Gak » 15 nov 2007, 14:04

Se popolnoma strinjam s Kaiserjem. Pa se je le nekdo dotaknil bistva.
TAMČY
Tamara Gak
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 13 nov 2007, 11:27
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a zupka » 15 nov 2007, 14:04

Menim, da ni potrebno kakšno dodatno ocenjevanje. Stalni obiskovalci foruma že točno vemo, od katerega sodelujočega so prispevki kvalitetni, na katero mnenje se lahko zanesemo in mu verjamemo, ne glede na to, kakšen napis ima. Jaz ga praktično tudi več ne opazim. Vsi tisti, ki napišejo samo Iiiiiiii, Vauuuuuuuu, Ohhhh... so kratkega diha. Prej kot slej se jim tudi to več ne da napisati. Lep pozdrav
Uporabniški avatar
zupka
Guru
Guru
 
Prispevkov: 193
Pridružen: 13 jun 2006, 21:29
Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a alpigena » 15 nov 2007, 14:14

:D
Zadnjič spremenil alpigena, dne 18 feb 2008, 19:45, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPIGENA
Uporabniški avatar
alpigena
Guru
Guru
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 okt 2007, 16:30
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 15:44

meni je vseeno. če se pokaže interes za nekaj potem sem za. če vidim, da bo imelo dejanje posledice potem ne. uglavnem, jst probavam sledim vašim željam.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a katrinca » 15 nov 2007, 15:45

Priznam, mene so ti znaki zmedli. Oz. sem šele čez čas začela ločit zrno od plevela. In sem našla strokovnjake med takimi ki majo samo par prispevkov. Se jim pač ne da.
Število prispevkov(oz.rožic) ni ekvivalentno kvaliteti prispevkov. Naj ponazorim na svojem primeru. Kmalu bom dosegla stopnjo guruja. Po mojem mnenju neupravičeno. In me je kar malo sram. O orhidejah nimam pojma, kaktuse na forumu spoznavam, eksotika mi je španska vas, o zelenjavi nimam pojma, pa o sadju tud ne. Kolko tolko obvladam zunanji svet, pa še to le okrasni del vrta in njegovo vzgojo. Pa še tu nisem guru in mi tudi teh dvaset manjkajočih prispevkov ne more pomagat. Recimo da sem manijak za okrasni vrt.
Če število prispevkov kaj pove je to le kolko smo pridni, zvesti, kolko se komu da. Je pa res, da je večina prispevkov tapridnih, tudi kvalitetnih. Ampak ne na vseh področjih.Eni so goruji za orhideje, eni za kaktuse, drugi za kaj tretjega.

Sorry da pametujem, bi mogla okno barvat pa se mi ne da!
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 15 nov 2007, 15:53

ti ti ti lenoba. hitr okne farbat, drgač bomo zaropotali. ne, sej se hecam. jah lej, te stopjne taako ali tako nikoli niso bile kredibilne. kdor bo res pokazal neko nadpovprečno znanje na nekem področju bo tako ali tako dobil vabilo med moderatorje, ker potrebujem eno močno ekipo. kdor pa preveč resno jemlje te stopnje pa tako ali tako ne razume v čem je bistvo forumov in se mu tudi ne bo dalo razložit. zato pa je meni vseeno če imamo 100 stopenj ali pa nobene.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Predlogi za forume

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov