Danes je 29 apr 2024, 01:33

Novice Novice od Pomenki

Zemljevid od Pomenki » Forum : Pomenki

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Gozdni požar na Portugalskem

Na Portugalskem že dolgo časa divjajo požari, ki vse sproti uničujejo gozdove in druge rastline :twisted:

Do sedaj je zgorelo že več kot 8000 hektarjev zemeljske površine, predvsem največ gozda. Gasilci se trudijo, da bi požar pogasili, vendar jim to na vse načine ne uspe, kajti do sedaj je umrlo že 11 gasilcev. Tudi domačini poskušajo kar se, da pomagati vendar tudi njim ne uspe ...
Preberi več : Gozdni požar na Portugalskem | Ogledi : 2996 | Odgovori : 3


agronomija

živjo mene pa zanima koliko vas je tu gor takih ki so ali pa še vedno študirajo agronomijo :D
Preberi več : agronomija | Ogledi : 2399 | Odgovori : 1


Kako kaj

kako kaj?

Še vedno skrbite za svoje predrage rastlince? :)

Jst sem si malo preuredil svojo stran o rastlincah, vendar ni še dokončana...no bo se treba še kr potrudit da bo končana :)

No lepo gojite naprej pa fajn se mejte zdej med počitnicami...
Preberi več : Kako kaj | Ogledi : 3502 | Odgovori : 2


Vprašanje

Zdravo! Zanma me, kako dolgo je treba čakati na članstvo v skupini? Lp Nada
Preberi več : Vprašanje | Ogledi : 2881 | Odgovori : 0


Fotke na forumu

Ne vem če moje vprašanje spada sem, a nisem vedela kam ga naj postavim: Kako prilepim ma forum sliko? Oz. sliko znam prilepit, a bi rada da bi se pojavil okvirček in v njem ime slike,..., tako kot objavljajo vsi ostali uporabniki. A je narobe, če sem kar sliko prilepila?
Preberi več : Fotke na forumu | Ogledi : 3503 | Odgovori : 2


???

Nekje sem slišal da baje obstaja neka rastlina (roža), ki smrdi mačkom in jih zato odganja. Ali mogoče kdo ve kako se tej roži reče in če jo slučajno kdo ima ali res pomaga?

LP.
Preberi več : ??? | Ogledi : 2607 | Odgovori : 0


Boljši sejem

Živjo!

A je bil včeraj kdo na boljšjem sejmu v Botaničnem vrtu in kako se vam je zdelo vse skupaj? Jaz sem bil in pogrešal sem marsikoga ki bi lahko prinesel kaj zanimivega za prodajo ali menjavo (kaktusarje,orhidejarje...).

LP Miha
Preberi več : Boljši sejem | Ogledi : 3714 | Odgovori : 4


Polži

Zdravo! Ali mi lahko kdo svetuje, kako se naj rešim rdečih polžev? Pojedli so mi že skoraj vse perunike in to tik pod cvetom. Mesurola ne morem posipati, ker imam majhno psičko, ki na vrtu ni privezana in se bojim, da bi ga našla in pojedla. Sol pa pravijo, da ni dobro sipati zaradi zemlje. Tudi pobirala sem jih, vendar se mi zdi, da jih je zmeraj več in ne manj. Sedaj ko dežuje, sem ...
Preberi več : Polži | Ogledi : 18941 | Odgovori : 28


FITO certifikati oz. potni listi rastlin

Pozdravljeni

Rad bi naročil nekaj rastlin iz Velike Britanije vendar nisem prepričan če rabim FITO certifikat oz. potnimi listi rastlin ali zdaj ko smo v EU te stvari več niso potrrebne.
Je kdo že kaj uvažal iz Anglije?
Preberi več : FITO certifikati oz. potni listi rastlin | Ogledi : 4822 | Odgovori : 7


Kako se znebiti regačice?

Kako se znebiti regačice brez herbicida?Na mnogih mestih nam izrinja travo,kaj šele druge rastline :evil: :evil: :evil: .

Slika te zverinske sorte plevela:

http://www.boga.ruhr-uni-bochum.de/html ... a_Foto.htm
Preberi več : Kako se znebiti regačice? | Ogledi : 14352 | Odgovori : 6


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron