Danes je 10 maj 2024, 07:21

Novice Novice od vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum

Zemljevid od vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum » Forum : vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum

sobne rastline, vzgoja rastlin, bonsai - Vse kar ste želeli vedeti o rastlinah, a si niste nikoli drznili vprašati!

Divje trte !

Izabela, šmarnica ... in še kakšno ime se najde. Kakšna je razlika med temi trtami ?
LP,
Preberi več : Divje trte ! | Ogledi : 2997 | Odgovori : 2 | Forum : Pomenki


Album

Lep pozdrav!

Ustvarjam si moj album fotk, pa mi nikakor ne gre,... Upam, da bodo v naslednjih dneh fotke nared... za enkrat le 2 dlikici za gušt. :-)

http://orchidmaniak.moj-album.com/

No, Nina in ostali, zdej si jih pa lahko ogledate.
Preberi več : Album | Ogledi : 1973 | Odgovori : 1 | Forum : Orhideje


obrezovanje borovnic

kako se obrezuje ameriške borovnice ima kdo kaj informacij?
prosim za pomoč
in kdaj bi jih lahko obrezoval
Preberi več : obrezovanje borovnic | Ogledi : 7910 | Odgovori : 5 | Forum : Grmovnice


Črni paradižnik..

Pozdravljeni
.Imam vprašanje.Ali ima morda kdo izkušnje s črnim paradižnikom??
APOLO ,ZAKOPANE,ČRNA ČEŠNJA,POL ROBSON...

Zanima me ali so dobrega okusa??
Kaj pa Zeleni- zebrasti in marmorinasti??

LP Sašo.
Preberi več : Črni paradižnik.. | Ogledi : 51661 | Odgovori : 74 | Forum : Zelenjava


Amarilis

Zdravo!
Pred cca. 3 meseci sem Amarilisu porezal liste, ostala je le čebulica. Zanima me čw lahko požene nove liste, oz. če lahko začne znova delat, če ja kaj moram narest?

Hvala!

LP!
Preberi več : Amarilis | Ogledi : 13306 | Odgovori : 8 | Forum : Cvetoče sobne rastline


Nekaj belega na macesnu

Na macesnu so se mi pojavili mali beli zapredki, kot koščki vate! Kaj bi lahko to bilo in kako naj se tega znebim?

l.p. zeko
Preberi več : Nekaj belega na macesnu | Ogledi : 3106 | Odgovori : 0 | Forum : Bolezni zunanjih rastlin


forum

če koga zanima imam forum o mediteranskih in tropskem sadju ?! http://www.sadje.mojforum.si/
Preberi več : forum | Ogledi : 2803 | Odgovori : 0 | Forum : Pomenki


kako prezimiti viniko

Živjo vsem ljubiteljem rožic!

Živim v 2 nadstropju bloka, imam balkon, na katerem bi rada eno stran "zaprla" s plezalko. Balkon gleda na vzhod, torej ima sonce le dopoldne.
Premišljujem o viniki (sej je to divja trta, ne? :roll: )?! Tko je lepa... samo ....
Kako naj jo prezimim, če se bo oprijela vrvi, napeljanih z mojega na zgornji balkon? Ne morem jo kar odtrgat stran ...
Preberi več : kako prezimiti viniko | Ogledi : 3395 | Odgovori : 2 | Forum : Vzpenjalke


eterično olje-smrekovo?

Zelo me zanima ali kdo pozna smrekovo ali ne vem točno kakšno eterično olje za mešanje med kamilice in nadaljno inhaliranje.Ko sem bil manjši sem bil v bolnici zaradi sinusov.Ko SEM ODHAJAL DOMOV MI JE ZDRAVNIK DAL ENO MANJŠO FLAŠKO NEKEGA ETERIČNEGA OLJA,KI SEM GA MORAL ZMEŠATI(CCA,3 KAPLJICE) MED KAMILIČNI ČAJ ,SE POKRITI GLAVO IN INHALIRATI TO OKOLI 15 MIN.nE VEM TOČNO KAKO SE JE TO IMENOVALO ZATO VAS PROSIM ZA POMOČ!lAHKO MI TUDI NAPIŠETE ...
Preberi več : eterično olje-smrekovo? | Ogledi : 14294 | Odgovori : 3 | Forum : Recepti


nasad sadnih dreves?

Zanima me,ker imam parcelo v vinogradniškem okolišu in je zelo,zelo veliko skalovja v zemlji,katero sadje bi najbolje uspevalo na takem področju.V naprej hvala za pomoč! :(

P.S. Vinska trta pa ne pride v poštev.
Preberi več : nasad sadnih dreves? | Ogledi : 5009 | Odgovori : 4 | Forum : Drevesa - sadna


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron