Danes je 27 apr 2024, 12:23

Novice Novice od Kaktusi in sukulente

Zemljevid od Kaktusi in sukulente » Forum : Kaktusi in sukulente

Diskusija o kaktusih in sukulentah (sočnicah). Kako kaktuse in sukulente vzgajamo, presajamo, gnojimo, ...

Selenicereja (kraljica noči) - a ima kdo?

Pozdravljeni!

Naslov že skoraj vse pove. A ima kdo Selenicerejo (selenicereus grandiflorus)? A je zahtevna za vzgojo? A mi kdo daruje kakšen potaknjenec?
Preberi več : Selenicereja (kraljica noči) - a ima kdo? | Ogledi : 6992 | Odgovori : 12


Gnitje ali bolezen?!?

Lep pozdrav vsem! Tole je pa super zadeva, tale forum, kjer se bo končno za vsakega našlo nekaj. Gremo kar k stvari. Približno štiri leta se malce bolj intenzivno ukvarjam s kaktusi in do sedaj sem se naučila že kar nekaj stvari. Prebrala sem tudi že nekaj literature, tako da se lažje znajdem. Letos pa me je presenetil problem. Vse kaktuse in ostale sočnice imam čez zimo v garaži, kjer je temperatura pozimi max 18 ...
Preberi več : Gnitje ali bolezen?!? | Ogledi : 20002 | Odgovori : 17


Pravila! Preberi preden pošlješ vprašanje!

Je mogoče vaš kaktus napadla kakšna bolezen ali škodljivec? Ne veste kako se imenuje?
Odgovore dobite v tem forumu.

V primeru, da potrebujete identifikacijo kaktusa vas prosimo, da ga čimbolj podrobno opišete.
Poleg vprašanja lahko pripnete tudi sliko katera ne sme biti večja kot 200kb! Tako bomo lažje odgovorili na vaše vprašanje. :|

Predno pošljete vprašanje se prepričajte, če ni morebiti na vaše vprašanje že odgovorjeno!
To ...
Preberi več : Pravila! Preberi preden pošlješ vprašanje! | Ogledi : 26489 | Odgovori : 11


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610