Ojla Kostelka,
no jest sem občutlivejše (Ubelmania, Melocactusi,...) že 2x prenesla čez noč notr,

ja sej so mi že rekl, da jih spet prenašam kot mačka mlade. Sedaj so vsi zaščiteni pred dežjem zunaj, saj večina še veselo rase in cveti, vsak sončni žarek, ki še pride do njih se mi zdi, da se jim pozna.
Malo si poglej kakšno temperaturo za prezimovanje potrebujejo določene skupine, pa spremljaj nočne temperature...za stopinjo manj se ne sekiraj, če pa je par stopinj manj pod mejo, pa jih prenesi čez noč notri. Lahko jih tudi pokriješ z kartonom, stiroporom ali časopisom (glede na to da jih imaš najbr še v skalnjaku.
