Prenovljen Forum

Arhiv novic na RASTLINE.COM

Moderator: dusanh

Ali je prenova dobrodošla?

Glasovanje se je zaključilo dne 18 avg 2010, 13:15

Da, bil je že skrajni čas.
3
10%
Da, zakaj pa ne.
7
23%
Da, nov forum je preglednejši in uporabnejši.
2
7%
Kaj pa vem. Vseeno mi je.
1
3%
Ne, star forum je bil čisto v redu.
7
23%
Ne, star forum je bil preglednejši in uporabnejši.
10
33%
 
Skupaj glasov : 30

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a Kajser » 13 avg 2010, 09:43

majdra je napisal/-a:Nimam več volje iskati novih prispevkov .


newposts.html

:wink:
Uporabniški avatar
Kajser
Guru
Guru
 
Prispevkov: 464
Pridružen: 20 jun 2007, 08:33
Kraj: Mesto žlikrofov in čipk

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a tomih » 13 avg 2010, 10:49

Povezave Neodgovorjene teme, Poglej neprebrane objave in Novi prispevki se zaenkrat nahajajo levo na vstopni strani predno se pričnejo naštevati forumi.

Kot vidite, obliko še spreminjamo. Tranzicija še ni končana. :) Ko bomo mnenja, da smo pomankljivosti odpravili, bom odprl novo temo z novo anketo.

lp vsem,
T.
Uporabniški avatar
tomih
Rastline.com Admin
Rastline.com Admin
 
Prispevkov: 163
Slike: 16
Pridružen: 07 apr 2003, 00:17
Kraj: Ljubljana

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a Ivčk » 14 avg 2010, 08:56

tomih je napisal/-a:Povezave Neodgovorjene teme, Poglej neprebrane objave in Novi prispevki se zaenkrat nahajajo levo na vstopni strani predno se pričnejo naštevati forumi.

Kot vidite, obliko še spreminjamo. Tranzicija še ni končana. :) Ko bomo mnenja, da smo pomankljivosti odpravili, bom odprl novo temo z novo anketo.

lp vsem,
T.


Ja, povezave ni težko najti, sploh če veš, kje se nahajajo.
Moti me predvsem to, da ko kliknem na Poglej neprebrane objave, mi vrže ven seznam tem (kot prej, kar je v redu), nikjer pa ne morem pogledati dejansko zadnjo objavo (oz. objave od prejšnjega obiska) posamezne teme. Pred prenovo foruma sem kliknila na zadnje objave in ko sem odprla posamezno temo, mi je avtomatsko odprlo temo točno tam, kjer sem nazadne prebrala prispevek, tako sem naprej lahko brala le novo objavo oz. več objav, če je novih prispevkov bilo več.
Na novo pa je v desnem stolpcu napisan le avtor zadnjega prispevka, čas objave in datum, ne morem pa klikniti na zadnjo objavo. Se da to kako popraviti, da bo bolj pristopno na tak način, kot je bilo prej?
Uporabniški avatar
Ivčk
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: 22 jan 2006, 18:28
Kraj: Novo mesto

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a tamika » 14 avg 2010, 10:16

Tudi mene moti izgled 'najnovejši prispevki'. Ko pogledam forum me dejansko ne zanima, kdo je temo odprl, ampak kdo je zadnji komentiral in kdaj (manjka datum).
Bilo bi tudi super, če bi lahko že v isti vrstici bilo tudi označeno, koliko je strani (teme) in bi potem lahko avtomatsko kliknil na stran, ki te zanima (običajno zadnja).

Upam pa tudi na spremembo barv, ker tale je pa res malo huda kombinacija.

Sicer pa hvala za trud! :wink:

Lp, t.
Uporabniški avatar
tamika
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1531
Slike: 1
Pridružen: 06 okt 2005, 09:00

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a sasok » 19 avg 2010, 16:34

Jaz menim, da ko bo vse utečeno bo super, čeprav zdaj trenutno, mi pa ni popolnoma nič jasno. Sem pa vesel da se prenavlja in da se vidi, da se nekaj dogaja, novosti vedno vnesejo določeno svežino...
Lp
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a Milamay » 22 avg 2010, 21:11

Mene pa jezi, da ne morem direktno iz mojalbum.com prenašati slik. Zdaj piše, da ne smejo biti višje od 500 pikslov. To mi je bilo najlažje, da sem kar iz svojega albuma naložila slike. Zdaj bi jih pa morala še nekam kopirati, za zmanjševati ... :cry: To mi res ni fajn. Pa še časa mi gre mnogo več!
LP
Milamay
Guru
Guru
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 14 okt 2004, 12:40
Kraj: Maribor

Re: Prenovljen Forum

OdgovorNapisal/-a herman » 23 avg 2010, 20:28

sory, ampak prejšnja postavitev mi je bila mnogo boljša.Če ste že spreminjali, potem bi npr. lahko spremenili
vrstni red, ko klikneš npr. zelenjava-paradižnik, ki ima npr. 6 strani, ti ponudi najprej prvo stran.Kdor večkrat pride na forum tudi sproti prebira in pričakuje, da mu bo odprlo zadnjo stran.Tisti ki pride vsake kvatre enkrat, naj klika nazaj.
Kaj ste sploh spremenili, razen barve, druge črke ....
herman
herman
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 02 apr 2010, 18:35
Kraj: CERKNO

Prejšnja

Vrni se na Arhiv novic

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost