Nov forum in ... Pomenki in Oglasi

Arhiv novic na RASTLINE.COM

Moderator: dusanh

Nov forum in ... Pomenki in Oglasi

OdgovorNapisal/-a tomih » 10 jan 2005, 14:06

Pozdravljeni,

Najprej vsem skupaj <a href="http://www.tri-ex.si/2005/cestitka2005.html">želimo...</a>.

Torej novo leto je tu in skrajni čas je, da malce pospravimo po forumu.

Odprl sem nov forum <a href="http://www.rastline.com/viewforum.php?f=77">Kar tako->pomenki</a> kjer naj bi končala vsa sporočila, katera ne spadajo v ustrezne forume.
Tako bomo vsi dosti lažje našli iskane podatke, sporočila pa bodo tematsko tam kjer morajo biti.

Torej moderatorji: prosim, da vsa sporočila, ki ne sodijo v vaše forume preusmerite v nov forum.

Navodila:
v forumu, kjer ste moderator, kliknite 'urejaš ta forum', ki se nahaja desno spodaj. Sporočilo, ki ga želite premakniti, označite s kljukico in kliknite 'premakni' (ali 'izbriši' :)). Iz padajočega menija izberite ustrezen forum in izberite ali želite pustiti sled v vašem forumu (to pomeni, da sporočilo še vedno ostane v vašem forumu, vendar je samo povezava na sporočilo v novem forumu).

Prosim tudi, da opozorite uporabnike, ki pišejo v neustreznih forumih.

Oglasne pasice
Kot sem že enkrat pisal v eni od novic, je rastline.com brezplačen za uporabo, stroški obratovanja pa vztrajno rastejo.
V začetku septembra 2004 smo pričeli z oglaševanjem drugih oglasnih pasic, katere naj bi omogočile vsaj delno pokritje stroškov, ki jih imamo z rastline.com in za povečanje hitrosti dostopa na internet.
Žal nam je s klikanjem na oglas v 4 mesecih uspelo zbrati le 6.000 sit, kar je odločno premalo (izplačilo se izvede samo pri znesku večjem od 10.000 sit). Samo za povečanje hitrosti dostopa, potrebujemo vsaj 5.000 SIT / mesečno!

Zato še enkrat pozivam vse uporabnike, da sodelujejo pri klikanju na oglasno pasico, ki se nahaja desno zgoraj.
<b>Dovolj je, da na vsak različen oglas kliknete enkrat mesečno, saj se drugače klik ne šteje.</b>

veselo klikanje,
Tomi
[/url]
Zadnjič spremenil tomih, dne 12 jan 2005, 14:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tomih
Rastline.com Admin
Rastline.com Admin
 
Prispevkov: 163
Slike: 16
Pridružen: 07 apr 2003, 00:17
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mesojedec » 10 jan 2005, 18:35

Oj Tomi!

Ravnokar sem malo pomagal in kliknil na oglas :wink: saj res potrebujemo ta forum :D

Še en predlog bi imel za nov forum in sicer "Prodam, kupim oz. iščem". Tematika bi bila vezana na rastline in pripomočke za gojenje.

Lep pozdrav,

Ivo
IvoJ
Uporabniški avatar
Mesojedec
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 163
Pridružen: 29 apr 2003, 10:39
Kraj: Kresnice

OdgovorNapisal/-a tomih » 10 jan 2005, 23:24

Kam ga pa dam?
notranje, zunanje, ... ali kar tako...?

t.
Uporabniški avatar
tomih
Rastline.com Admin
Rastline.com Admin
 
Prispevkov: 163
Slike: 16
Pridružen: 07 apr 2003, 00:17
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a izu » 11 jan 2005, 09:12

Pod notranje daj.Potem pa dajo še drugi.Najbrž se ti pa ne da delat mape oglasi pa notri pisat: Notranje rastline,Zunanje,Gobe,Pripomočki.



P.S. Imam en predlog:Samostojno se javim za moderatorja Mesojede rastline ker: Sem zelo veliko na internetu,Znam nekaj o teh rastlinah,Ker sem pač jaz(To bi bilo bol za proti no :))
izu
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 499
Pridružen: 02 dec 2003, 14:59
Kraj: Zaboršt

OdgovorNapisal/-a Mesojedec » 11 jan 2005, 10:55

Ojla!

Lahko bi ga uvrstil pod Kar tako, saj bi se nanasal na vse rastline in pripomocke in ne bi bil razdeljen, ker bi bilo tako prevec dela. Ce se komu ne ljubi brskat po rubriki, lahko se vedno uporabi polje "Isci".

Izu, oprosti, a se mi zdi, da se nisi primeren za moderatoja. Bi ti priporocal kaksno knjigo, kaj vec rastlin in s tem izkusenj. Jaz trenutno gojim okoli 90 razlicnih vrst mesojedk :wink: pa moram vseeno kdaj pa kdaj pobrskati po literaturi in netu. :roll: Mi je pa to v zabavo, ko mi je neko vprasanje izziv :D

Lp, Ivo
IvoJ
Uporabniški avatar
Mesojedec
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 163
Pridružen: 29 apr 2003, 10:39
Kraj: Kresnice

OdgovorNapisal/-a tomih » 12 jan 2005, 14:44

dodan forum Oglasi.

uspešno spreminjanje lastništva...

t.
Uporabniški avatar
tomih
Rastline.com Admin
Rastline.com Admin
 
Prispevkov: 163
Slike: 16
Pridružen: 07 apr 2003, 00:17
Kraj: Ljubljana

manjši ribnik

OdgovorNapisal/-a bojči » 30 mar 2005, 22:37

hoj
tudi mi imamo ob hiši ribnik.imamo celo dva,en se steka v drugega.zasadili smo lokvanje,rdečega in belega tudi oksigente imamo,samo mi jim pravimo "smrekice".imamo nekaj ribic a te imamo rečne,ker so nam lani rdeče poginile.upam da bomo letos imeli več sreče. :D
bojči
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 30 mar 2005, 21:29


Vrni se na Arhiv novic

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost