Novi slapovi

Kako z rastlinami opremiti vaš zunanji prostor ali vrt, katere rastline so najprimernejše, ...

Moderatorji: dusanh, Green Oasis, Moderatorji

Novi slapovi

OdgovorNapisal/-a malena » 26 apr 2006, 13:07

Reklama gor al pa dol, drugače vam pač ne morem povedat, da obstaja nekaj, kar dosedaj v Sloveniji še ni. Sem na voljo za komentarje, kritike (čim manj, upam :oops: ), pohvale, mnenja, info....
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
malena
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 63
Pridružen: 13 dec 2005, 10:32
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a malena » 26 apr 2006, 13:09

Pa še ena fotka
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
malena
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 63
Pridružen: 13 dec 2005, 10:32
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a izu » 26 apr 2006, 14:08

Kaj si hotel s tem povedati? Da izdeluješ te slapove, imaš to doma? Malo bolj podrobno prosim :D
" Vitez ki bije bitko z jedrsko bombo! "
izu
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 499
Pridružen: 02 dec 2003, 14:59
Kraj: Zaboršt

mnenje

OdgovorNapisal/-a mihahorvat1 » 26 apr 2006, 14:26

Iz moje strani pohvale! Izgleda zelo zanimivo. Misim, da nobenemu ne bi bilo nerodno imeti kaj takšnega pred hišo.
Kako pa bi se lotil izdelave ali pa mogoče veš kakšen strošek lahko pričakujem?
Verjetno je najdražja črpalka ali je kamenje?
mihahorvat1
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 31
Pridružen: 10 mar 2006, 15:35
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a malena » 26 apr 2006, 15:23

Te slapove izdeluje nekdo, ki ga poznam. Izdelane so popolnoma individualno, po željah in domišljiji, zato da se lahko prilagaja velikost in celo barva (vsi nimamo gromozanskih vrtov, ne?). Niso pa iz pravega kamna, čeprav izgleda točno tako tudi na blizu, uporablja namreč nek nov material iz Amerike, pol pa po cel kup posebnih postopkih zadeva izgleda ko pravi kamen. Ful kvalitetno, sem videla. Cena je pa različna, odvisna od velikosti slapu seveda. Pa če češ met še zasaditev, pa kakšno,... Črpalka je pa že v ceni slapu.

Vsekakor zanimivo.
malena
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 63
Pridružen: 13 dec 2005, 10:32
Kraj: Celje

umetni kamen

OdgovorNapisal/-a stef » 11 maj 2006, 12:43

Halo to je prima stvar. Sem kontaktiral z njimi in so zelo v redu. Ko bom imel njihov izdelek pa še povem kako to zgleda v naravi.


LPDS
Trudimo se, da bi bilo bolje, pa ne vemo če dlamo prav!!!!
stef
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 06 maj 2006, 21:09
Kraj: Petrovče

OdgovorNapisal/-a vita » 11 maj 2006, 13:44

No, mene pa zanima cena. Okvirna.
vita
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 27 apr 2006, 23:44

cena

OdgovorNapisal/-a stef » 11 maj 2006, 20:47

Hja cena je relativna. Pri meni ne bo slap temveč samo skala za pokritje filtra in bo to okoli 50K. Veliko za kamen in malo za izdelek. Ko sem se zanimal za originalni pokrov filtra v obliki sklale je bila cena 100K. Tu pa še dobiš izdelek po naročilu v barvi ki si jo želiš in stvar delajo umetniki, kar je garancija da bo narejeno v stilu kot imam obstoječi kup skal. Pri razlagi sem kapiral sistem in material in bi končno lahko stvar izdelal tudi sam, vendar nikako ne s takim stilom in obliki, pa še z barvanjem bi imel problem. Je njihova rešitev boljša, pa ne morejo biti tako slabi ker imajo naročil dovolj in sem na vrsti šele v juniju. Ko bom imel lahko napišem kaj več in tudi poslikam.


LPDS
Trudimo se, da bi bilo bolje, pa ne vemo če dlamo prav!!!!
stef
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 06 maj 2006, 21:09
Kraj: Petrovče

slap

OdgovorNapisal/-a Eta » 31 maj 2006, 21:04

Ti slapovi na slikah izgledajo super. Mi lahko poveste naslov, internetno stran ali telefon izvajalcev? Moram videti v živo!

LP
Eta
Užij dan!
Eta
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 31 maj 2006, 18:43
Kraj: Žvabovo


Vrni se na Zunanji prostori

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron