Bučke Patišon

Sem spadajo vse užitne rastline.
salate, gomoljnice, stročnice, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

Bučke Patišon

OdgovorNapisal/-a naett » 31 jul 2007, 22:54

Če se ne motim, se tako napiše, nisem pa sigurna. Letos je to pri nas novost - mama jih še ni imela. Zanima me, kdaj so zrele in kako se jih uporablja.
Baje jih nekateri tudi vlagajo - to me niti ne zanima, ker imam samo en grmiček.
Lep dan še naprej!
naett
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 31 jul 2007, 21:43
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a rok.k » 01 avg 2007, 07:46

Patišon bučke niso letošnja novost, saj se jih pri nas da kupiti že kar nekaj let. Lahko se jejo še popolnoma malde, ali pa počakaš, da dokončno dozorijo(koža postane trda).
rok.k
Guru
Guru
 
Prispevkov: 467
Pridružen: 08 jan 2005, 20:52
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a muha » 01 avg 2007, 09:17

Poreži jih čimprej, takoj, ko se zelenkasta barva spremeni v belo. Take imajo še čisto tanko lupino in jih, če so še zelo mlade, niti ni treba lupiti. S starostjo se lupina trdi, vendo teže jo je olupiti, če so popolnoma dozorele, ti preostane le še, da jih presekaš s sekiro in vsebino izdolbeš.
Lani sem to preizkusila na par komadih, ki sem jih pustila dozoreti in imela za dekoracijo tja do decembra. Ves trud je bil zaman, ker tudi okus ni bil več kaj prida.
Kompota še nisem delala, nameravam ga letos. Vtipkaj na najdi.si "kompot iz bučk" in dobila boš kar nekaj receptov.

Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a rok.k » 01 avg 2007, 09:24

sam delam kompot iz cukinov že kar nekaj let, saj je zame to najboljši kompot. Ko ga prvič probaš zagotovo ne pomisliš da so buče, saj okus spominja na ananas.
rok.k
Guru
Guru
 
Prispevkov: 467
Pridružen: 08 jan 2005, 20:52
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a naett » 01 avg 2007, 22:45

Rok.k ko sem rekla, da je to letos pri nas novost, sem mislila na novost pri nas doma. Vem, da obstajajo že nekaj časa, vendar mama posega samo po preizkušenih vrtninah, jaz pa zelo rada eksperimentiram.:)
Lep dan še naprej!
naett
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 31 jul 2007, 21:43
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a naett » 01 avg 2007, 22:47

Kako pa se da še uporabiti te buče - kompota ne bi delala, ker jih imam premalo.
Kakšne so te buče - imajo veliko vode, jih je potrebno nasoliti, da spustijo vodo?
Cukinke uporabljam najraje "naravno" pečene ali pohane, v golažu ali narastkih. Se tudi patišon bučke da uporabljati na enak način?
Lep dan še naprej!
naett
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 31 jul 2007, 21:43
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a muha » 02 avg 2007, 15:37

Uporabljaš jih lahko popolnoma enako, kot cukete (cukine), so pa malce manj vodene.
Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica


Vrni se na Zelenjava

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost