?

Zelene rastline imenujemo rastline, ki nas razveseljujejo predvsem zaradi svoje atraktivnosti, barvastih listov, nenavadnih stebelnih oblik in pa tudi cvetov.
Araucaria, Asparagus, Asplenium, Calathea, Dracaena, Ficus, Hebe, Yucca, ...

Moderatorji: dusanh, MojcaL, Moderatorji

?

OdgovorNapisal/-a cyperus » 22 okt 2007, 16:23

in vse tiho je bilo....nič se ne piše več. zdi se mi da tale forum počasi izumira. ko sem se jaz prijavil pred 2 leti je vsak dan kar mrgolelo vprašanj, novih tem. upam da se motim, ampak pri zelenih rastlinah in tudi drugod se sploh ne piše več ...
sad sad
cyperus
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: 20 mar 2007, 21:18

OdgovorNapisal/-a muha » 22 okt 2007, 17:18

Ja, cyperus, v tem času smo se izobrazili :wink:
Sedaj vemo o zelenih sobnih rastlinah vse, ampak res čisto vse, in ni več kaj vprašati :idea:

No ja, poleti so bile zelene zunanje rastline, sedaj, ko smo jih pospravili notri in bodo zopet notranje, bo tudi vprašanj več. Kar začni. :lol: :lol:


Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a jan24 » 22 okt 2007, 17:31

V jesenskih in zimskih mesecih narava počiva in tako smo tudi forumci bolj počasni...
jan24
Guru
Guru
 
Prispevkov: 386
Pridružen: 31 maj 2006, 17:32
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 22 okt 2007, 17:42

hmmm, cyperus, ne me razumeti narobe, ampak glede na to, da si se registriral pred dvema letoma in imaš še vedno samo 20 objav sem prepričan, da se nimaš nobene pravice pritoževati nad stanjem, ker si tudi sam prispeval svoj del k trenutnemu stanju s svojo pasivnostjo.

tako kot si rekel: "sad sad..."

in še enkrat nočem te užalit, samo opazujem...

p.s.: ali bi lahko dal bolj pomenljiv naslov teme? ker iz tistega vprašaja nimajo obiskovalci nobenega občutka o čem se gre...
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

?

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 22 okt 2007, 19:24

Halo, cyperus, kaj pa so zelene rastline, o katerih da se nič ne piše?
Mislim, da se motiš, kajti že jaz sama sem kar nekajkrat sodelovala v temah o zelenih rastlinah. Nisem še namreč slišala za rdečo, oranžno, roza ali kako drugo n.pr. voščenko, trajnice, drevesni paradižnik, bambus, pepino, itd., ne spomnih se zdaj vsega.
sicer pa, že tisti, ki smo se pozneje priključili, smo te že prehiteli s prispevki, kot ugotavlja tudi HellHavoc. Torej, daj nam vetra! lep pozdrav in brez zamere. Marija
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a sasok » 22 okt 2007, 19:54

ja se strinjam da je kar nekaj prispevkov tudi sam sem na forumu verjetno manj časa kot ti, pa tudi ko o stvari nič ne vem se rad vključim da kaj nove zvem! glede prispevkov pa, moji so tudi tisti pod "sasok3"
lepo se mej pa piši nam kaj! sem prepričam da imaš veliko znanja ki bi ga lahko delil z nami pa ti očitno nekaj preprečuje!
lepo se mej!
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

?

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 23 okt 2007, 06:13

Hej, nekaj mi je padlo v oko. Ali imamo na forumu 2 cyperusa ali pa je ta nam znani pozabil, na katerem forumu je. Iz njegovega skopega profila izhaja, da se je pridružil marca 2007, torej še niti leto ni od tega, kaj šele dve. ???
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 23 okt 2007, 07:28

pravkar sem preveril. samo en cyperus: KLIK! in KLIK!
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

Re: ?

OdgovorNapisal/-a mihab » 23 okt 2007, 08:51

cyperus je napisal/-a:in vse tiho je bilo....nič se ne piše več. zdi se mi da tale forum počasi izumira. ko sem se jaz prijavil pred 2 leti je vsak dan kar mrgolelo vprašanj, novih tem. upam da se motim, ampak pri zelenih rastlinah in tudi drugod se sploh ne piše več ...
sad sad


jaz bi rekel, da so vsak dan neka vprašanja in odgovori na tem forumu

mogoča pa bi ti kaj več lahko prispeval :twisted:

20 prispevkov ni ravno "da bi gate trgalo" :twisted: glede na to da že dve leti opazuješ dogajanje in si pol leta registriran član ;)
mihab
Guru
Guru
 
Prispevkov: 159
Pridružen: 21 jun 2005, 12:45
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Weby » 26 okt 2007, 14:24

Malo nerodna tema ja to za forum o rastlinah a ne saj "?"splon ne veš kaj to pomeni
:!:
Weby
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 24 okt 2007, 20:51
Kraj: Ljutomer


Vrni se na Zelene sobne rastline

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost