bele mušice - POMOČ!!!

Začimbne rastline, ki jih uporabljamo pri kuhanju.
poper, curry, timijan, peteršilj, lovor, majaron, bazilika, rožmarin, čemaž, ...

Moderatorji: dusanh, borutcerkvenic, Moderatorji

bele mušice - POMOČ!!!

OdgovorNapisal/-a Eddie » 13 jul 2005, 19:26

dan

se bom spet balmiral, prva objava pa že težave. Mam dokaj resno težavo z belimi mušicami, so se mi maksimalno spravile na začimbe, vsak predlog ali ideja je dobrodošla. Kako hudo zastrupljanje sizcer ni zaželjeno, ker je ideja uničit mušice in ne zastrupit sebe.

še enkrat LEPO prosim za pomoč NUJNO.

Lp
Edi
-----------------------------------------------------

"DOMIŠLIJA JE POMEMBNEJŠA OD ZNANAJA"

Albert Einstein
Eddie
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 13 jul 2005, 18:14
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Jure » 13 jul 2005, 23:07

Actelic jih potamani zanesljivo, ampak jaz tega potem ne bi jedel. Ostanejo ti tako prelepe rumene plošče, ki jih namontiraš na vsak m2. Nekaj časa traja, potem pa se jih le znebiš.
Če imaš rastlinjak, priporočam vzgojo mehiških mastnic, te polovijo vse v par dneh.
Če ne verjameš, je domument tukaj: [url]http://www2.arnes.si/~sopjslat/mesojedke/mehiske_mastnice.htm
[/url]
Jure
Guru
Guru
 
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 sep 2003, 17:22

OdgovorNapisal/-a Eddie » 15 jul 2005, 17:16

Jure je napisal/-a:Actelic jih potamani zanesljivo, ampak jaz tega potem ne bi jedel. Ostanejo ti tako prelepe rumene plošče, ki jih namontiraš na vsak m2. Nekaj časa traja, potem pa se jih le znebiš.
Če imaš rastlinjak, priporočam vzgojo mehiških mastnic, te polovijo vse v par dneh.
Če ne verjameš, je domument tukaj: [url]http://www2.arnes.si/~sopjslat/mesojedke/mehiske_mastnice.htm
[/url]


Oj

Sem si prebral, a ve keri mogoče če oziroma kje se ji da pri nas dobit.

LP

Edi
-----------------------------------------------------

"DOMIŠLIJA JE POMEMBNEJŠA OD ZNANAJA"

Albert Einstein
Eddie
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 13 jul 2005, 18:14
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Začimbne rastline

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron