nakup trajnic

Vprašanja in nasveti za vzgojo trajnic.
Ameriški slamnik, Lilija, Astra, Dobra misel, Fuksija, Hermelika, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 16 avg 2007, 17:17

se opravičujem, če sem napisal kaj narobe. nisem mislil tako. jing-jang sem mislil le kot ravnovesje (na eni strani nekdo ki prodaja po klasični metodi, ki odgovarja enim, drugje nekdo ki sledi moderni ekonomiji prodaje preko interneta...). prav tako nisem hotel, da bi me razumeli, da ste ena izmed tistih vrtnarij, ki s pomočjo vseh mogočih trikov hoče ogoljufati mati naravo. se iskreno opravičujem, če sem se nerodno izrazil.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a sasok » 16 avg 2007, 19:49

Vaše skrbno delo se resnično pozna na vaših trajnicah! vse pohvale! nesiljena rast se kaj hitro pozna ko rastline spomladi na novo poženejo! sem doživel da sem kupil siljene rastline( nočem si niti predstavlati kaj delajo z njimi da po trgovinah zgledajo tako popolno...) iz katerih naslednjo pomlad ni bilo nič, pri Vas pa vse raste fenomenalno! naslednji nakup pri Vas sem že opravil! :D
Slika
sasok
Guru
Guru
 
Prispevkov: 613
Pridružen: 15 okt 2006, 20:29

OdgovorNapisal/-a muha » 17 avg 2007, 05:40

Spomladi sem preko elektronskega nakupa pri Golob-Klančič kupila komplet trav, ki so bile v akciji. Pošiljka je bila za transport pripravljena prav zgledno, prišle so v takem stanju, kot bi jih kupila direktno v vrtnariji, rastejo pa, kot da so od vedno pri nas :D .
Gospa Mojca, vašo reklamo sem opazila v Podsmreki pri Ljubljani, blizu Rotarjevega vrtnega centra. Ali imate tam na izbiro vse, kar je v vaši ponudbi? Pri bodočih nakupih bi vseeno rada prihranila stroške za pakiranje in poštnino, še zlasti, če bom kupovala le po par rastlinic naenkrat.
Lepo, da ste se vključili tudi vi; ko nam laikom "zmanjka štrene" vskočite vi s kako koristno informacijo.
Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

Trajnice

OdgovorNapisal/-a Kaka » 17 avg 2007, 08:04

Pozdravljeni!
Pred časom sem se odločila za obisk vrtnarije Golob-Klančič. Ni čudno, da rastline lepo rastejo, ker so tako visoko pod nebom. Povedla bi pa, da sem izbrala rastline in ko sem hotela plačati tega nisem mogla storiti s katrico, gotovine pa sem imela premalo. Da bi se vrnila v dolino na bankomat si nisem mogla zamisliti, so res visoko. Vrniti rastline nazaj je zelo boleče. Gospa je bila tako prijazna, da mi je rastline dala na up in sem jih kasneje plačala po pošti. Bila sem ji zelo hvaležna. Koliko trgovcev bi še naredilo tako?
L.p.
Zdravka
Kaka
Poznavalec
Poznavalec
 
Prispevkov: 91
Pridružen: 03 avg 2006, 18:42
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a romanah » 17 avg 2007, 08:23

Pohvalno!
satini

http://satini.moj-album.com/
Delni album
romanah
Guru
Guru
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 05 maj 2005, 12:29
Kraj: Ljubljana okolica

OdgovorNapisal/-a trajnice » 18 avg 2007, 14:27

Zdaj sem pa jaz na vrsti za opravičilo. HellHavoc, očitno sem narobe razumela napisano. Konec dober, vse dobro, velja?

V Podsmreki pri Ljubljani imajo lep izbor naših rastlin. Vsega ne morejo imeti, ker je sortiment enostavno preširok. Imajo pa občutek za rastline, zato z njimi delamo že kar nekaj let. Ni v vseh vrtnih centrih tako. Z Obijem prav zato ne sodelujemo več.
Mojca Rehar Klančič
za Trajnice Golob Klančič
trajnice
Expert
Expert
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 14 avg 2007, 16:25
Kraj: Vitovlje

OdgovorNapisal/-a PR-ST » 18 avg 2007, 15:28

Pa še moj korak nazaj - za umiritev strasti. To kar velja, so rožice, katere imamo radi. In pot do njih ni najpomebnejša ...
Zadnjič spremenil PR-ST, dne 07 dec 2007, 21:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PR-ST
Guru
Guru
 
Prispevkov: 221
Slike: 14
Pridružen: 25 maj 2007, 21:55
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a Gretka » 26 sep 2007, 12:43

PR-ST podpišem se pod tvoj post. Prav žalostna sem te dni, ko sem imela namen obiskati Golob Klančičeve, a mi je nezgoda to preprečila in sem se poslužila internetnega naročila.
Zadnjič spremenil Gretka, dne 26 sep 2007, 12:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Gretka
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 26 sep 2007, 10:46
Kraj: Posočje

Re: Trajnice

OdgovorNapisal/-a Gretka » 26 sep 2007, 12:49

Kaka je napisal/-a:Pozdravljeni!
Pred časom sem se odločila za obisk vrtnarije Golob-Klančič. Ni čudno, da rastline lepo rastejo, ker so tako visoko pod nebom. Povedla bi pa, da sem izbrala rastline in ko sem hotela plačati tega nisem mogla storiti s katrico, gotovine pa sem imela premalo. Da bi se vrnila v dolino na bankomat si nisem mogla zamisliti, so res visoko. Vrniti rastline nazaj je zelo boleče. Gospa je bila tako prijazna, da mi je rastline dala na up in sem jih kasneje plačala po pošti. Bila sem ji zelo hvaležna. Koliko trgovcev bi še naredilo tako?
L.p.


Podobno se je zgodilo meni. Šla sem po nekaj rožic, nabasala pa cel prtljažnik velikegakaravana :D . gotovine seveda nisem imela zadosti in tako sem naslednji dan razliko doplačala preko Banka-neta.
Gretka
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 26 sep 2007, 10:46
Kraj: Posočje

OdgovorNapisal/-a zupka » 26 sep 2007, 13:35

Da ne bomo delali reklame samo za eno vrtnarija. Jaz trajnice kupujem tako od Vrtnarije Golob Klančič, kakor tudi od Trajnice Strgar. Od obeh vrtnarij so sadike zelo kvalitetne in prilagojene na naše razmere. Njihov asortiman se nekoliko razlikuje in se tako obe vrtnariji samo dobro dopolnjujeta.
Lep pozdrav
Uporabniški avatar
zupka
Guru
Guru
 
Prispevkov: 193
Pridružen: 13 jun 2006, 21:29
Kraj: Kočevje

Prejšnja

Vrni se na Trajnice

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron