ALTERNATIVNO ZDRAVLJENJE---BIOTERAPIJA

Sem spadajo recepti za izdelavo različnih zdravilnih pripravkov iz zdravilnih rastlin.

Moderatorji: dusanh, borutcerkvenic, Moderatorji

ALTERNATIVNO ZDRAVLJENJE---BIOTERAPIJA

OdgovorNapisal/-a prana123 » 09 dec 2003, 11:00

Vse,ki imajo kakersnekoli izkusnje z alternativnim nacinom zdravljenja,to je z bioenergijo,prosim da napisejo svoje mnenje.Kaksne izkusnje imajo pri vplivih na rastline.
Sama sem dolgo oklevala in v sebi gojila nejevernost,skepso in koncno sem se najprej hotela prijaviti pri g.Domancicu v Kranjski Gori,kjer pa je potrebno dolgo cakati.Med tem casom pa mi je prijateljica omenila in priporocila obisk na Rogli v hotelu Planja pri terapevtu g.Boris Javsniku,ki dela in izvaja terapije po metodi Domancic in se je pri njem tudi izobrazeval.Terapija je skupinska in traja 4 dni.Moja izkusnja s terapijo je zelo pozitivna,ker cutis ko dela na tebi.Sama sem cutila mocno toploto in kot nekaksne niti energije,kot neko pajcevino,ki te vlece.Sedaj sem polna energije in se super pocutim.Mislim in upam,da bo trajalo cim dlje.
Za narocanje poklices v TERME ZREČE--HOTEL DOBRAVA na recepcijo 03/757 60 00 ali g. Javšnika na GSM 041 666 005.Pa se to,prijavnina ce ne spis v hotelu stane za 4 dni 5.000,00sit,prostovoljen je prispevek ,ki ga das na koncu,cena ni dolocena/kar me je presenetilo/vse je prepusceno lastni odlocitvi vsakega posameznika,v okviru njegovih zmoznosti
Zadnjič spremenil prana123, dne 05 feb 2004, 14:40, skupaj popravljeno 1 krat.
prana123
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 dec 2003, 10:37

OdgovorNapisal/-a Klavdija » 09 dec 2003, 12:15

Ojla,

lepo da imaš dobre izkušnje...reklamo za bioenergetika si naredila...ampak svojih izkušenj v zvezi z rastlinami pa nisi povedala....in kakšni vplivi na rastline naj bi bili :? ...misliš, da bi rastlina nehala gniti ali pa bi pršice z nje odstranila z terapijo? :wink:
LP Klavdija
Klavdija
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1046
Pridružen: 10 okt 2003, 12:53
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a manca1 » 16 jun 2004, 08:26

Hej hej!

Klavdija tvoj cinizem pa res nima podlage :roll: Če je rastlina zdrava in napolnjena z dobro, zravo energijo potem je škodljivci in bolezni sploh ne napadejo. Rastline prejemajo energijo od ljudi, ki so v njeni bližini.
znanstveniki so delali poizkuse in so merili energetska polja rastlin. Ko so ljudje rastlino občudovali in se z njo 'pogovarjali' so se energetski valovi močno povečali in rastlina je rasla bujnejše ter bila bolj zdrava. Ko pa so ljudje rastlino ignorirali ali pa vanjo pošiljali 'slabe signale' je ta začela hirati.

Zakaj pa mislite, da ljudje pravijo, da se je z rožami potrebno pogovarjat, da lepše rastejo? In ko mi ljubitelji svoje kaktuske božamo in jih občudujemo jim s tem pošiljamo dobro energijo, ki vpliva na njihovo rast.

Vsak lahko sam naredi poskus in dve enaki rastlini postavi eno zraven druge. Eni naj se posveča z vso ljubeznijo, jo neguje,... drugo pa naj ignorira. Obe naj enako zaliva, samo eno naj še čustveno zanemarja. Po mesecu ali dveh pa naj bi se že videlo, katera rastlina bolje uspeva.

Lp Manca
manca1
Guru
Guru
 
Prispevkov: 181
Pridružen: 07 maj 2003, 22:31
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a Klavdija » 16 jun 2004, 13:06

Ojla Manca,

se čist strinjam, rastlince je treba porajtat in mislim da moje čisto nič čustveno ne zanemarjam :roll:

Jest se z mojimi tolk ukvarjam, da so še volnate uši nadvse zadovoljne in se veselo množijo :twisted:

Men je prispevek od prana123 deloval kot čista brezplačna reklama :oops:

Tko, da ne ti men.... :roll: k te bom poklicala ... pa te bom ... NA KAVO POVABLA :lol: :lol: :lol: tolk da veš!
LP Klavdija
Klavdija
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1046
Pridružen: 10 okt 2003, 12:53
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Nemesis » 16 jun 2004, 13:20

Živjo!
Moja mami je bila pa pred leti zelooooo občutljiva na sonce, tako da je takoj dobila izpuščaje, ko se je prikazala zunaj na lep sončen dan. Potem pa je dobila ponudbo od sorodnice, da jo ozdravi z bioenergijo. Sam ne vem, kako je to potekalo, saj me ni bilo nikoli zraven, pa še premajhen sem bil.
Pa preidimo k dejstvu: skratka, po treh terapijah je bila moja mami čisto ozdravljena, pa še preobčutljivost se ji ni nikoli povrnila. Si lahko predstavljate, kakšen pekel je to, da se ne smete na soncu pokazati?
LP, N
Nemesis
Guru
Guru
 
Prispevkov: 200
Pridružen: 14 feb 2004, 11:04
Kraj: Lj.

OdgovorNapisal/-a Klavdija » 16 jun 2004, 13:43

Ojla,

jest čisto verjamem, da je alternativna medicina učinkovita (konec koncev je bila veliko prej v uporabi), le zmotilo me je, da se oglašuje tukaj in na tak način (kao v zvezi z rastlinami) :roll:
LP Klavdija
Klavdija
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1046
Pridružen: 10 okt 2003, 12:53
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a manca1 » 16 jun 2004, 18:03

To je res, da je bil tisti pispevek čista reklama s toliko tipkarskimi napakami, da me je srat prijelo, ampak jaz sem tako ali tako imuna na reklame in me še noben prispevek ali pa trgovski potnik ni nikoli prepričal v noben nakup. In teh zadev avtomatsko ne opazim - razen če so kaktusi kje vmes :D

Klavdija: NEEEEE samo na kavo ne :shock:
...
...
...
...
...
...
razen če je not dost cukra 8)


Lp Manca
manca1
Guru
Guru
 
Prispevkov: 181
Pridružen: 07 maj 2003, 22:31
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a Klavdija » 16 jun 2004, 18:17

Ojla Manca,

kar sem rekla sem rekla :twisted: kazen mora bit vzgojna! :lol:
LP Klavdija
Klavdija
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1046
Pridružen: 10 okt 2003, 12:53
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Recepti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost