Kje lahko kupim Agrogel?

Vsi pripomočki, potrebni za pravilno in uspešno vzgojo sobnih rastlin(Lončki, zemlja, pesek, podstavki, ...).

Moderatorji: dusanh, MojcaL, Moderatorji

Kje lahko kupim Agrogel?

OdgovorNapisal/-a crash_recovery » 15 maj 2003, 13:38

Pozdravljeni!
Izredno sem navdušena nad kristali Agrogel, ki sem jih zamešala v zemljo, ko sem sadila enoletnice v balkonska korita. Zdaj mi ni treba zalivati korit vsak dan, rože pa fantastično uspevajo, mislim, da zato, ker si vzamejo natanko toliko vode, kolikor je potrebujejo za rast, ne premalo, ne preveč.

Pred časom sem slučajno videla Agrogel v ZOO Centru Tukano v stavbi Lesnine na Brdu. Kupila sem eno vrečko za cca. 400 SIT, zadostovala je za pet 80-centimetrskih korit. Ker mi je Brdo precej od rok, me zanima, kje v Ljubljani še prodajajo to zadevo? V vrtnih centrih, kjer običajno kupujem vse za rastline, sem že spraševala, pa tega nimajo.

Maja
crash_recovery
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 0
Pridružen: 10 sep 2003, 09:48

OdgovorNapisal/-a cyberman » 15 maj 2003, 14:31

Zdravo Maja,


Sicer za Ljubljano ne vem, sem pa videl v našem koncu (Kranj) Agrogel v Merkurjevem vrtnem centru, v Kaliji in v Slogi.
Aleš
cyberman
Guru
Guru
 
Prispevkov: 196
Pridružen: 07 maj 2003, 12:38
Kraj: Kranj

Agrogel - Melamin Kočevje

OdgovorNapisal/-a crash_recovery » 19 maj 2003, 12:05

Spoštovana ga. Maja,

veseli nas, da ste zadovoljni z našim izdelkom. Agrogel lahko dobite tudi direktno pri nas ali vam ga pa pošljemo po povzetju. Cene imamo načeloma ugodnejše saj smo proizvajalec tega izdelka.

Dobite nas na tel. št. 01/8959-356
ali na naslovu:
Melamin d.d. Kočevje
Tomšičeva 9
SI - 1330 Kočevje

Lep pozdrav,
crash_recovery
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 0
Pridružen: 10 sep 2003, 09:48

OdgovorNapisal/-a crash_recovery » 23 jun 2003, 08:59

Hvala za odgovore. Še enkrat sem za Agrogel vprašala v vrtnem centru Kalia, kjer ga seveda imajo, le večina prodajalcev ne ve, kaj to je in potem kar rečejo, da tega nimajo.

Maja
crash_recovery
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 0
Pridružen: 10 sep 2003, 09:48


Vrni se na Pripomočki za vzgojo sobnih rastlin

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost