Več naslovov pod "Najnovejše teme"

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

Več naslovov pod "Najnovejše teme"

OdgovorNapisal/-a psevdonim » 29 maj 2007, 16:03

ali lahko pod "najnovejše teme" vpišete več naslovov, kot npr. na http://www.elektronik.si/phpBB2/index.php?sid=6d0bf45af41f6491e3121fd081e8ec02 ? Zdaj jih je samo pet, vsaj jaz jih toliko vidim.
psevdonim
Guru
Guru
 
Prispevkov: 342
Pridružen: 23 maj 2007, 21:51
Kraj: Slo

OdgovorNapisal/-a metulj » 30 maj 2007, 11:00

To bi si tudi jaz želela.
Poteka neka zanimiva debata in potem te nekaj dni ni za računalnikom, prideš domov in bi pogledal, kaj vse je bilo zapisanega, pa tega ne moreš najti, ker je že izginilo iz prvih 5-ih tem. Seveda bi zadevo lahko poiskal v rubrikah (notranje rastline, zunanje rastline ... ), vendar je pri številnih temah več možnosti v katero rubriko jo lahko umestimo in jaz zadeve praviloma zelo težko oz. sploh ne najdem. Kadarkoli pa grem pod 'nove objave od prejšnjega obiska' mi odgovori, da ni novih tem. Bilo bi fajn, če bi pod prvimi 5 objavami obstajal zavihek več, ali kaj podobnega, in bi se odprlo več tem oz. vse urejene po datumu zadnjega vnosa.
Lep pozdrav
metulj
Guru
Guru
 
Prispevkov: 200
Pridružen: 25 nov 2005, 12:44
Kraj: Črnomelj

OdgovorNapisal/-a fruto » 30 maj 2007, 15:23

meni vedno najde vse kar se je govorilo, ce pogledam pod "nove objave od prejsnega obiska". mislim pa da se moras sam prijaviti ko prides na stran in ne smes imeti nastavljenega avtomatskega vpisa.

lp
fruto
Guru
Guru
 
Prispevkov: 157
Pridružen: 21 feb 2005, 11:21

OdgovorNapisal/-a metulj » 30 maj 2007, 16:02

Ja možno, da je to problem.
Jaz imam namreč avtomatsko prijavo, ker se mi ne da vsakič gesla vpisovat. Skratka zadevo bi bilo fajn uredit; ali več objav pod najnovejša sporočila ali pa, da kljub avtomatski prijavi delujejo 'nove objave od prejšnjega obiska'. Ali pa oboje, to bi bilo še najboljše, se mi zdi.
Lep pozdrav
metulj
Guru
Guru
 
Prispevkov: 200
Pridružen: 25 nov 2005, 12:44
Kraj: Črnomelj

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 31 maj 2007, 08:39

jst sm tut za večje število, sploh ker iskalnik tako super dela :x
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake


Vrni se na Predlogi za forume

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov