Danes je 29 apr 2024, 07:54

Novice Novice od Pomenki

Zemljevid od Pomenki » Forum : Pomenki

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

zakaj

Zakaj ne morem naložiti fotke v PRIVATNO ZBIRKO.
Po nekaj sekundnem nalaganju mi napiše SPLOŠNA NAPAKA.

fotka je dim. 800/600,
manjša od 128k

lep pozdrav
Preberi več : zakaj | Ogledi : 2558 | Odgovori : 2


Imena za iste sorte-lahko razlicna?

Hojla,mene pa zanima,ali imajo iste sorte v raznih drzavah lahko razlicna imena.

Vem,da se to dogaja,ko gre za tako ime,ki se ga lahko prevede,npr. bela redkvica ledena sveča bo v UK imela sortno ime "white icicle"..samo kaj pa druge sorte???

(to sprasujem zato,ker npr. v Avstriji skoraj nimajo enakih sort kot tu-pa kar dobro poznam sortni sortiman Semenarne.. Med vsemi tistimi solatami v Avstriji je najbrz ze kaj enakega,kot tu..(pa ne le na pogled)..a ime ...
Preberi več : Imena za iste sorte-lahko razlicna? | Ogledi : 2317 | Odgovori : 0


Kalia-oddelek gramskega semena

Ali je kdo že kaj kupoval tu,kaj ponujajo(baje tudi kake zanimive zadeve,ki sicer niso v njihovem sortimanu),kakšne so cene?Kako sploh kaj kupiš tam? (jaz samo vem,da naj bi ta oddelek obstajal)
Preberi več : Kalia-oddelek gramskega semena | Ogledi : 4251 | Odgovori : 7


Nudimo delo na razstavi v Arboretumu

Za razstavo cvetja, ki bo od 23.4. do 2.5. v Arboretumu iščemo prodajalko / prodajalca.

Zainteresirani naj se javijo na email:
<a href="mailto:info@hrovatin.com">info@hrovatin.com</a>.

lp,
T.
Preberi več : Nudimo delo na razstavi v Arboretumu | Ogledi : 4241 | Odgovori : 2


Dobila sem prvo pošiljko

Vsem, ki na veliko pričakujejo pošiljke megalomanskih čebulic in ne vem kako krepkih sadik želim sporočiti, da sem popolnoma razočarana nad dobljenim. Moje naročilo je bilo vredno ca. 20.000 SIT, dobila pa sem robo, ki se v trgovinah prodaja kot drug-ali tretjerazredna Za rastline v lončkih sploh ne vem, če bodo preživele šok. Le-te so namreč popolnoma zbledele, verjetno so bile dalj časa nekje v temnem prostoru, ali na toplem, ne vem. Da ne govorim ...
Preberi več : Dobila sem prvo pošiljko | Ogledi : 3376 | Odgovori : 5


uvozniki

zivjo

ali kdo ve kdo je v sloveniji uvoznik za rastline in iz kje vrtnarije uvazajo
Preberi več : uvozniki | Ogledi : 2517 | Odgovori : 1


Narocanje semen iz tujine

Ali narocate semena kdaj iz tujine? (po internetu ipd)
S katerimi ponudniki ste bili zadovoljni?

Jaz nekako ne zaupam v online narocanje zaradi varnosti podatkov o placilnih karticah ipd..
A pri nas seveda nimajo vseh semen,ki bi jih rada.. :(
Kaj dobim recimo v Avstriji ali Italiji.. potem se pa ze konca :?
Preberi več : Narocanje semen iz tujine | Ogledi : 12326 | Odgovori : 7


Vesele velikonočne praznike!!

Želim vam vesele velikonočne praznike!!

Gregi
Preberi več : Vesele velikonočne praznike!! | Ogledi : 2786 | Odgovori : 3


forum ne dela

zanima me, zakaj mi vedno, ko obiščem forum napiše, da sem ga zadnjič obiskala ob uri, ki jo kaže zudi spodnja urA(danes je...)

zato ne morem pogledati vseh novih objav od prejhšnjega obiska, čeprav sem forum nazadje obuiskala recimo prejšnji dan?
naj omenim, da uporabljam avtomatično objavo.

pa še to: zakaj ne morem dati nobene teme pod priljubljeno?
:roll:
Preberi več : forum ne dela | Ogledi : 2825 | Odgovori : 0


ŠALE

Kaj, če bi poskusili v to temo objavlati samo šale, da bi se malo smejali. Lahko napišete katere koli. Lahko so tudi povezane z rastlinami :wink: .

ŠALA:

So odšli Amerikanc, Nemec in Bosanc skakati v bazen.

Tam je bila tudi čarobna vila, ki je rekla, da vsak, ki skoči naj si nekaj zaželi.

Pa je šel najprej Amerikanc. Je rekel denar in je padel v denar. ...
Preberi več : ŠALE | Ogledi : 2636 | Odgovori : 0


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610