Zahvala...

Diskusija o kaktusih in sukulentah (sočnicah). Kako kaktuse in sukulente vzgajamo, presajamo, gnojimo, ...

Moderatorji: dusanh, izi, Moderatorji

Zahvala...

OdgovorNapisal/-a misa » 30 sep 2003, 20:15

Lepo pozdravljeni!

Tale post bi rada namenila nekomu, ki se bo prepoznal v njemu.
Danes sva dobila velik rumen paket, poslala nama ga je prijazna gospa iz Ljubljane. Z nestrpnostjo, veseljem in pricakovanjem sva ga hitela odpirati. V njem naju je cakalo, nisem natancno stela koliko, toda prepricana sem, da cez stirideset najrazlicnejsih socnic, kaktusov, stepelijevk in drugih rastlin. Vse so bile skrbno zapakirane, etiketirane in dodana so bila kratka navodila za nadaljno oskrbo.
Rada bi povedala, da za ta paket nisva placala niti tolarja, rada bi se se enkrat zahvalila gospe, ki je bila tako prijazna in nama nesebicno poklonila maldicke.
Rada bi poudarila, da so med nami se dobri ljudje, ki jim rastline niso le trzna osnova, sluzenje mastnih vsot denarja in trgovanje. Nekateri se z rastlinami ukvarjajo iz srca, ljubijo svoj konjicek in ni jim mar, ce nekomu podarijo potaknjenec brezplacno, veseli so, ce ga bo nekdo z veseljem obcudoval in vzgajal.
Ne vem koliko vas je takih med nami, toda vsem bi zazelela veliko taksnega veselja z rastlinami.

Lep pozdrav vsem skupaj Misa in Kamencek
misa
Guru
Guru
 
Prispevkov: 157
Pridružen: 11 sep 2003, 20:29

OdgovorNapisal/-a BoGo » 01 okt 2003, 10:07

Tudi jaz vem, kdo je to, saj sem tudi jaz prejel taki paket. Zahvali se tudi jaz pridružujem in ji sporočam, da kaktusi in sočnice prelepo uspevajo. Stapelia je že pognala tudi prvi popek :) , vendar ga ni uspela dokončati :(
Ste že prebrali namig dneva za danes?
http://users.volja.net/kitaraman
BoGo
Guru
Guru
 
Prispevkov: 598
Pridružen: 08 maj 2003, 00:06
Kraj: Murska Sobota


Vrni se na Kaktusi in sukulente

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron