sasok je napisal/-a:Jaz tudi nebi šprical in zalival po nepotrebnem! Saj ti tudi ne jemlješ antibiotikov kar tako-za preventivo ane?
Moje mnenje samo! LP
Načeloma se strinjam. Problem nastane, ko je v zbirki veliko rastlin (rastlinjak ali dva) in je težko dnevno spremljati dogajanje na njih. Moja zbirka sicer ni tako velika, ni pa tudi nedolžno majhna, zato se poslužujem preventivnega zalivanja s Confidorjem. Čeprav imam rastlin veliko, mi je žal vsake, ki mi crkne po nepotrebnem.
V preteklosti sem vsak dan obrnil vse kaktuse ki sem jih imel in z zobotrebcem odstranil vsako najmanjšo uš. Če bi to želel početi danes......
LP