bakker

Diskusije o grmovnicah, cvetočih in zelenih.
Berberis, Buxus, Cornus, Corylus, Forsytia, Hibiscus, Hydrangea, Ligustrum, Magnolia, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

bakker

OdgovorNapisal/-a samba » 21 sep 2006, 10:49

Pozdravljeni!

Sem pred ureditvijo okolice hiše. Na internetu sem zasledila ponudnika najrazličnejših rastlin Bakker. Zanima me, če ima kdo kaj izkušenj z njimi (dobava, kakovost rastlin, ...).

Vnaprej se vam najlepše zahvaljujem!
samba
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 21 sep 2006, 10:46
Kraj: vrhnika

OdgovorNapisal/-a kluni » 21 sep 2006, 11:08

Sam sem že večkrat naročil rastline pri Bakkerju in sem bil vedno zadovoljen. (No, enkrat mi dišavnice niso najbolje uspele. Krivda je bila bolj moja, saj nisem imel srca, da bi rastline dovolj razredčil in zavrgel toliko mladih rastlinic.) Tudi z dobavo ni bilo težav, rastline pa so bile zdrave. Všeč mi je, ker na matičnem sedežu spremljajo vreme povsod po Evropi. Tako rastlin ne pošljejo, če je vremenska napoved neprimerna za sajenje rastlin, pač pa počakajjo kakšen dan.
kluni
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 37
Pridružen: 26 mar 2006, 10:17
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a zaljubljena23 » 22 sep 2006, 06:56

bakker? Hvala lepa. 2x sem nakupila rastlin , za vsak nakup sem odštela cca 30.000 sit in nikoli več. Prvič sem dobila zelo slabe rastline, pa sem bila pač naivna, glede na to, da drugi nimate težav pa sem še 1x naročila in nikoli več. Od čebulnic, jih je bilo cca polovico ok, ostala so bila dobavljena zelo izsušena, tako da niti namakanje v vodi ni pomagalo. Kupili smo še kar nekaj trajnic, bila so dostavljena v zelo slabem stanju. Hvala, ampak bakker ne bo nikoli več dobil mojega naročila. Aja, še to. Naročila sem tudi kar nekaj vrtnic, hmm vrtnica, ki naj bi cvetela celo poletje do zmrzali. ja, pa ja. Prvič, sploh ni takšna kot je na sliki v katalogu, drugič cvet se po 3 dneh raztrese in ga ni več
zaljubljena23
Guru
Guru
 
Prispevkov: 466
Pridružen: 13 jun 2005, 16:47
Kraj: Relacija Ptuj-Rače

OdgovorNapisal/-a muha » 22 sep 2006, 07:36

če v okence "iskanje po forumih" vtipkaš besedo bakker, dobiš vse dosedanje prispevke. Jih je bilo že kar eno malo morje. Izkušnje so različne, nekako več je negativnih, kot pozitivnih.

Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a vita » 22 sep 2006, 09:06

Jaz sem pa ravno ta konec tedna nameravala naročiti nekatere stvari. Me je verjetno pritegnilo tisto (zastonj :lol: ) vedro s čebulicami tulipanov. Dobra marketinška poteza. Je to že kdo sploh dobil?
vita
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 27 apr 2006, 23:44

OdgovorNapisal/-a ns » 22 sep 2006, 09:42

Vedno pošljejo tudi brezplačno vedro z vsebino ki pa je od pošilke do pošilke različna vsaj kar se tiče kvalitete.

Se mi pa zdi da je Bakker kar precej dražji od naših ponudnikov.
ns
Expert
Expert
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 20 jun 2005, 12:42
Kraj: Ob morju

OdgovorNapisal/-a Leopold Scheicher » 22 sep 2006, 12:48

Ne vem zakaj Bakker? Sicer sem bil tudi jaz od njih uiiiiii-uiiiiiiii, zato pri njih ne naročam nikoli več.
Hotel sem namreč še enkrat naročiti Acer palmatum (drobnolistnati japonski javor), pa se bom raje odločil za obisk kakšne naše naše okrasne drevesnice.
Leopold Scheicher
Guru
Guru
 
Prispevkov: 423
Pridružen: 07 maj 2003, 07:54
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a vita » 22 sep 2006, 14:40

Ja, sem se spomnila na to, kako sem včasih že razmišljala: Če že zapravljam, bom denar pustila doma. Povedano drugače, ob istih pogojih, isti kvaliteti in približno isti ceni bom kupovala v svojem okolju.
vita
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 27 apr 2006, 23:44

Re: bakker

OdgovorNapisal/-a KATJAMATKO5 » 04 maj 2011, 20:27

SEJ BAKKER JE FAJNI SAM KO IMA VSE TAKO DRAGO. IN JAZ VEM ZAKAJ IMA TAKO DRAGO, KER TISTO KO JE ZASTOJN, TI PLAČAŠ, KO KUPIŠ ROŽO IN ZATO SO ROŽE TAKO DRAG , DA POTEM Z TISTIM DNARJEM KUPIJO DARILO KI JE ZASTOJN. :evil: PA ŠE TO POSLALI SO NAM TAKO GRDI JAPONSKI JAVOR IN ALBICIJO, PA BOG V ŠE KAJ IN ŠE TO, ENKRAT JE BOLO NEKAJ ZASTOJN, BILA JE RACA V PRAVI VELIKOSTI RACE, SAJ MOGLA BI BITI KER SO TUD NAPISALI, AMPAK POSLALI SO NAM ZELO MAJHNO (BILA JE ODRASLA ACA Z DVEMA MAJHNIMA), IN TUDI LUČ ZDAJ NAZADNJE JE BILA ZASTOJN ,KI ODGANJA KOMARJE IN JE NA TAKI ŽELEZNI ZAKRIVLJENI PALCI, A KAJ DOBILI SMO PLASTIČNO LUČ Z RAVNO PČASTIČNO PALCO IN TUDI ODGANJA ŽUŽELKE OZ. KOMARJE. :? :( :cry: MOJA BABICA JE REKLA DA JIM BI NAJRAJE V BUČO ZAGNALA VSE SKUP. TK JO JE RAZJZIL, DA TAKO UGOLJUFAJO LJUDI.
KATJAMATKO5
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 26
Pridružen: 07 apr 2011, 19:28


Vrni se na Grmovnice

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov