Skunk

Droge in halucinogene rastline.
Pejotl, marihuana, koka, nore gobe, datura, ...

Moderatorji: dusanh, borutcerkvenic, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a joonse » 11 jun 2008, 21:26

Cleia je napisal/-a:Ne, skunk je druga vrsta rastline, ki ni naravna, ampak je kemično predelana. Tako imaš na primer White weadow in pa Blue berry, ki sta v Amsterdamu izumljeni vrsti in ju škropijo s THC-jem, da se količina v rastlini znatno poveča. Takih stvari je še cel kup...

V omari in pod lučjo pa tudi lahko gojiš vse, samo sem na lastne oči videla (nisem jaz gojila), da v naravi zraste večje, močnejše, boljše,...pa še manj dela je...

8) Cleia


:lol: :lol: :lol: :lol:

malo si res raje preberi kaj o konoplji da neboš širila dalje take bedrije kot si jih tukaj napisala
joonse
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 jun 2008, 21:12
Kraj: PREKMURJE

OdgovorNapisal/-a deeexit » 12 jun 2008, 13:13

skunk naj bi bil vonj trave, ki je vzgojena v res odlicnih pogojih. seveda se dobro negovana genetika lahko izboljsa in tako dobis blue berry like strains. Skunk nikakor ni vrsta.
deeexit
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 06 apr 2008, 11:47
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Agrum » 25 jun 2008, 14:27

Skunk je vrsta. Ena. (izumil jo je Sam The Skunkman 30 let nazaj)

Ulično pomeni to močnejšo travo. Pravilno vzgojeno in sušeno. To je vsa umetnost.

"Ne, skunk je druga vrsta rastline, ki ni naravna, ampak je kemično predelana. Tako imaš na primer White weadow in pa Blue berry, ki sta v Amsterdamu izumljeni vrsti in ju škropijo s THC-jem, da se količina v rastlini znatno poveča. Takih stvari je še cel kup..."

No, to ni res. Vrsta je. Je naravna, tolk ko je pšenica naravna. [dobili so jo s selekcijo] WW in BB nista v amsterdamu izmuljeni. Daleč od tega. In nobene stvari ne škropijo s THCjem. Takih izmišljotin je še cel kup, to pa ja.

"Hvala, ampak živim sredi najbol drogerskega naselja na gorenjskem (Planina) in mi podatki o vseh vrstah marihuane segajo že krepko čez glavo, vseeno pa pomagam, če kaj vem..."

Ampak še vedno bolj malo veš :)

Jaz skadim okrog 5 gramov dnevno. Lastna pridelava - že nekaj let nisem kupil nič. Kadim 6 let redno.

-da hodim na sprehode, sicer ne s psom, ker zanj nimamo prostora
*Psa nimam, igramo košarko kolikor se da redno

-vrtnarim toliko, kot se le da
*tudi jaz, če hočem met zaloge dovolj

-se zdravo prehranjujem
* kolikor se lahko

-se socializiram dovolj za svoje potrebe
*jap, kdo se pa ne.

-nisem v sporu z nikomer
*razen s kakšnimi trdoglavci :)
Agrum
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 24 jun 2008, 01:31

Prejšnja

Vrni se na Droge

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron