nisem hotel vzeti drugorazredne robe

Diskusija o sadnem drevju.
Jablana, Hruška, Sliva, Limona, Figa, Kivi, Breskva, Marelica, ...

Moderatorji: dusanh, frenky, Moderatorji

nisem hotel vzeti drugorazredne robe

OdgovorNapisal/-a damo1023 » 01 dec 2009, 08:33

Torej, zgodilo se mi je nekaj, kar nisem mislil, da je možno.

Na kratko:

S prijateljem grem v drevesnico Rast - Baznik v Krško vas po cca 10 sadik. Ko smo nabirali sadike, mi je hotela dat eno s tako slabo korenino, da se sigurno nebi prijela (prijatelj se spozna na to). Ko rečema, da bi rada zamenjala, ker ima slabo korenino in se ne bo prijelo, naju lastnica nažene in pravi, da nama ne bo nič prodala, da kar naj grema drugam. Nama je bilo nerodno, ker so ljudje gledali, kot da sma dva tata, čeprav sma le zahtevala oz. prosila prvoklasno sadiko. Prijatelja sem vzel sabo, ker so mi že enkrat uturili nek krš, on pa je znalec.

Upam, da jim bom lahko naredil veliko "reklamo" z njihovim odnosom. Če boste tam kupovali, glejte, da boste imeli avto prav parkiran, če bo treba na hitro oditi :?
damo1023
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 apr 2009, 12:43

OdgovorNapisal/-a stara postaja » 01 dec 2009, 09:58

Moram povedati, da so moje izkušnje v Rasti povsem nasprotne.
S sinom sva prišla z nejasnimi željami, ka bi kupila. Kljub strankam, zaradi katerih je bilo meni nerodno, da so čakale, si je gospa Stanislava vzela čas. Z veliko mero potrpljenja je prenašala najino kolebanje in spreminjanje naročila, svetovala, vmes večkrat prekinila vztrajno zvonenje telefona. Sadike so lepe, s svežimi koreninami, saj čisto drugače skrbijo zanje kot v razni trgovskih centrih, kjer jih vlačijo kot mačka mlade-zjutraj ven, potem nazaj v skladišče. Edino nad asimino sem bila malo razočarana, ker sem mislila, da bom za 50 evrov dobila nekaj večjega, a ker ne poznam te rastline, sem hvaležno vzela, kar sem dobila.
Toliko, ker hitro lahko nekoga očrniš, težko pa je vrniti dobro ime. Pa ne bom dobila nagrade, le vest mi narekuje, da povem svoje izkušnje! Mislim, da je na našem forumu veliko uporabnikov, ki se zadovoljni vračajo v Krško vas.LP
ki te ljubim, zeleno
Uporabniški avatar
stara postaja
Guru
Guru
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 07 feb 2007, 15:50
Kraj: na Štajerskem

OdgovorNapisal/-a Bravica » 01 dec 2009, 11:36

Ja če kličeš in iščeš informacije, te pa prekinjajo, potem ko jih končno dobiš, ti nekaj povedo, potem pa zopet tu,tu.. v slušalko. In potem zopet kličeš in zgodba se ponovi. Pa še neprijazno odgovarjajo. Zlepa ne grem k njim ker nimajo ne vem kakšno robo. Pa še cene niso konkurenčne. Tudi pravi trgovec jim manjka. Tile samo improvizirajo (vsi domači).
Najlepše so orhideje
Bravica
Guru
Guru
 
Prispevkov: 141
Pridružen: 24 mar 2007, 20:37
Kraj: Vzhod

Re: nisem hotel vzeti drugorazredne robe

OdgovorNapisal/-a mpritr1 » 20 apr 2020, 17:35

Tukaj boste našli seznam preverjenih vrtnarij in drevesnic, cene dreves in drugih sadik, zasaditve vrtna, trende za urejanje vrta in tudi odgovore na pogosta vprašanja...

https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/drevesnica/drevesnica-in-vrtnarstvo-cene-trendi-ideje-in-preverjeni-vrtnarji-za-sajenje-zasaditev/
mpritr1
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 20 apr 2020, 17:34


Vrni se na Drevesa - sadna

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost