Jesenski podlesek

Diskusija o čebulnicah.
Gladijole, Hijacinte, Tulipani, Zvončki, Lilije, ...

Moderatorji: dusanh, MojcaL, Moderatorji

Jesenski podlesek

OdgovorNapisal/-a PR-ST » 20 sep 2007, 22:48

...
Zadnjič spremenil PR-ST, dne 07 dec 2007, 21:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PR-ST
Guru
Guru
 
Prispevkov: 221
Slike: 14
Pridružen: 25 maj 2007, 21:55
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a Kalypsa » 24 sep 2007, 12:38

In smisel nove teme za eno sliko je...?
Kalypsa
Guru
Guru
 
Prispevkov: 313
Pridružen: 29 nov 2003, 23:15

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 24 sep 2007, 12:51

to sem imel že jaz pred nekaj časa v mislih pa se potem nisem "bunil". lahko bi odprl temo in v naslov napisal "galerija slik" pa bi bilo....
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a Kalypsa » 24 sep 2007, 13:41

Ja res je... Ne pa da je potem odprtih 100 tem za eno bogo rožo, ko pa se lahko to objavi pod temo, ki je sorodna. S tem vse skupaj ostane bolj pregledno...
Kalypsa
Guru
Guru
 
Prispevkov: 313
Pridružen: 29 nov 2003, 23:15

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 24 sep 2007, 14:15

pa da me ne boste narobe zastopli. nimam nič proti, če kdo objavi take lepe slike. samo malo preveč nepregledno postane vse skupaj. če hočeš pokazati slike je nabolje da vse skupaj pokažeš na enem mestu. je tudi za obiskovalce lažje ko komentirajo. vsseeno pa pohvale za lepe slike.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a katrinca » 24 sep 2007, 15:18

Ja. Ampak pol...No kot novopečena sem hotla postavit vprašanje o kaktusih, pa sem raje začela prebirati stare teme, da ne bi odpirala istega vprašanja še enkrat. Groza! Ogromno branja, teme se ponavljajo, vedno znova o zalivanju, prsti, setvi....Ampak tako je! Vse ok. In smisla v doktorski disertaciji o pepinu na nekaj straneh tud ne vidim...A tako je! Vse ok. In če Prst objavi fotko, da bi polepšal naš dan ali pa da bi še mi pridali kako fotko( mimogrede saj podobnega razkazovanja je bilo tud pri kaktusih ogromno, pa se noben ni bunil). Vse ok. Saj nič ne stane. Bi pa bilo mogoče res bolje, da bi se nardila spodobna foto galerija z iskalci oz.pač vse kar zraven spada. A to je stvar lastnika te strani, a ne?

In mimogrede je moje naivno prepričanje, da kdor ma rastline in živali rad je dober in prijazen. Pa ne, da se motim?!?!
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 24 sep 2007, 15:52

jojoj, saj nisem nč hudga mislu. hec je samo v tem, da je bilo v kratkem s strani PR-ST-a odprtih veliko tem, ki prikazujejo eno samo sliko. saj nimam nič proti (svaka mu čast za teko lepe fotograafije), ampak take teme bodo potonile v pozbo in postale smeti. če bi vse slike strpal eno temo in jo recimo poimenoval "lepote narave - galerija" bi vse skupaj bilo veliko lepše. tako pa bo moral nekdo, ki hoče videti vse te slike odpreti 6 tem in se v njih izgubil. če bi bila tema ena bi lahko uporabnik enostavno pokomentiral vse slike na enem mestu. saj so kaktuse tudi razkazovali pa so samo ene 2 teme (slik in razkazovanje, da ne bo pomote). prav tako so samo ene 2 teme o orhidejah (spet je govora o slikah). o pepinu je ena sama tema in tam potekajo vse debate na to temo. zalivanje gnojenje, prezimovanje, itd... saj nimam nič proti, če nekdo objavi lepe in predvsem kvalitetne slike, ampak naj bo tudi tema lepa in urejena. kar se tiče pa kaktusov lahko mirne duše vprašaš v temi ki že obstaja. če nisi našla odgovora v stari temi to povej, ko postaviš vprašanje. saj nikjer ne piše, da je odgovor na tvoje vprašanje že nekje v starih temah.

še enkrat povdarjam: nič nimam proti PR-ST-u. ima odlične fotografije in je dober poznavalec rastlin in takšnih uporabnikov nam manjka, o njem samo dobro.

ampak, če pa nekdo ne prenese argumentirane kritike in se takoj začne obnašati kot da se mu kratijo osnovne človekove pravice pa res ne morem pomagati. in tako na kncu grdo izpademo tisti, ki nič hudega sluteči le opozorimo na kakšno nepravilnost.

večkrat me je že zamikalo, da bi marsikoga prijatelsko opozoril in v nekaterih primerih sem to tudi storil (v večini sicer ne). in kaj dobim v odgovor? ogorčene besede nekoga, ki pač misli, da je vsak, ki izreče kritiko enostavno nesramen.

če se bo takšno obnašanje nadaljevalo bom pa enostavno spokal, ker očitno danes tudi prijatelski nasvet ni več zaželjen.
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a Ivčk » 24 sep 2007, 16:13

Da ne bi slučajno spokal!!!Pa ne zaradi nekih užaljenih 'žafrančkov'.Ni vredno,enostavno ignoriraj take poste.Jaz se jih trudim,čeprav mi včasih tudi kakšen komentar 'uide'.Kam bi pa ta forum prišel,če bi bil vsak užaljen zaradi neumnih postov.Res,Uroš,da ne boš zaradi tega šel...
Uporabniški avatar
Ivčk
Guru
Guru
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: 22 jan 2006, 18:28
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a katrinca » 24 sep 2007, 16:50

Sorry Uroš! Res nisem hotla. Moj zapis je samo replika na Kalypsino provokativno vprašanje. Vsaj meni se je zdelo, da je provokativno. Mogoče pa se motim. Pol tudi tebi sorry Kalypso,če se motim. Se mi je zdelo, da bi lahko Prstu prijazno povedala kaj te moti in mu svetovala temo galerija slik kot si to storil ti Uroš. Se strinjam, da bi naj ble slike zbrane. Zato sem tud dala za primer forum kaktusov. Sem hotla povedat, da se teme ponavljajo pa je pol tudi to nepregledno. Pa sem se s tem sprijaznila, ker nič in nihče ni popolno. In zato, da ne bi postavljala vprašanj ki so bile že obdelane, sem prebrala vse poste. In dobila odgovore na vprašanja, ki me zanimajo. Torej trenutno nimam vprašanj in sem vesela, da sem sploh našla ta forum. In vas občudujem, vas, vaše znanje in vaše fotke. In je dobronamerna kritika vedno dobrodošla.

"žafrančke" pa raje ne bom komentirala
katrinca
Expert
Expert
 
Prispevkov: 114
Pridružen: 05 sep 2007, 11:25
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a HellHavoc » 24 sep 2007, 17:06

ni panike, zdej sm domov pršu in vmes že vse pozabu :D . me pa nadvse veseli, da smo se sporazumeli. brez zamer in brez posledic. ne bom šel nikamor, nč bat. bo potrebno še kar nekaj "grdih", da bom spokal. v trenutku človek pade v afekt in potem kar letijo besede same od sebe. :P. včasih pa je za vse skupaj kriv le en banalen nesporazum. se naredi, tudi meni je žal, da sem napisal kar sem. pa kaj čmo. saj smo samo ljudje. važno, da smo se tako lepo pomenili. PR-STa pa spodbujam, da nam še naprej daje take lepe slikce. mogoče kakšen opis rastline in kakšen nasvet za vzgojo pod slikco ne bi bil napačen. tako je nova tema že bolj upravičena.

imejmo se radi pa bo vse dobro ;).
[img]http://shrani.si/f/1w/F0/3icdVq3l/sig4.png[/img]
Uporabniški avatar
HellHavoc
Guru
Guru
 
Prispevkov: 657
Pridružen: 12 mar 2007, 18:03
Kraj: Izlake

OdgovorNapisal/-a PR-ST » 24 sep 2007, 21:37

Hojla - haj !
Ful sorči k sm taka štala naredu !

Ampak ti frdamani podleski pa še kar cvetijo ...
Uporabniški avatar
PR-ST
Guru
Guru
 
Prispevkov: 221
Slike: 14
Pridružen: 25 maj 2007, 21:55
Kraj: Kamnik


Vrni se na Čebulnice

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron