brezplačna e-pošta

Arhiv novic na RASTLINE.COM

Moderator: dusanh

brezplačna e-pošta

OdgovorNapisal/-a tomih » 31 jan 2004, 14:25

Hoj!

Kot sem že omenil, je nov strežnik prinesel novosti.
Ena od njih je, da lahko vsi moderatorji dobijo brezplačen e-naslov na strežniku rastline.com (uporabnik@rastline.com).

Do e-pošte se lahko dostopa z IMAP in POP protokolom ali pa z brskalnikom. E-pošta je zaščitena z anti-spam in anti-virusnim programom.

Torej moderatorji, ki želite e-naslov mi pošljite ZS ali mail na tomi@rastline.com.

Tomi
Uporabniški avatar
tomih
Rastline.com Admin
Rastline.com Admin
 
Prispevkov: 163
Slike: 16
Pridružen: 07 apr 2003, 00:17
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a tomih » 25 maj 2004, 10:16

Kot ste verjetno uporabniki e-maila rastline.com opazili, je v zadnjem času prispelo v mailbox-e kar nekaj virusov.
To je bilo zato ker je nagajal antivirusni program, ki pa je sedaj porihtan in pridno briše viruse še predno pridejo do naslovnikov.

Anti-spam program sem izklopil, ker požre preveč resourcov na strežniku in ni tako učinkovit kot bi se od njega pričakovalo.

Predlagam uporabo anti-spama v klientu za branje pošte.

T.
Uporabniški avatar
tomih
Rastline.com Admin
Rastline.com Admin
 
Prispevkov: 163
Slike: 16
Pridružen: 07 apr 2003, 00:17
Kraj: Ljubljana

slaba kakovost

OdgovorNapisal/-a martinaz » 17 maj 2005, 12:03

tomih je napisal/-a:Kot ste verjetno uporabniki e-maila rastline.com opazili, je v zadnjem času prispelo v mailbox-e kar nekaj virusov.
To je bilo zato ker je nagajal antivirusni program, ki pa je sedaj porihtan in pridno briše viruse še predno pridejo do naslovnikov.

Anti-spam program sem izklopil, ker požre preveč resourcov na strežniku in ni tako učinkovit kot bi se od njega pričakovalo.

Predlagam uporabo anti-spama v klientu za branje pošte.

T.
:cry: Februarja sem naročila za 27.000 SIT !! čebulic in sadik. Po sajenju je razočaranje popolnoi. Vsaj polovica vsega kar sem prejela je zelo zelo slabe kakovosti, 10 rastlin pa je bilo neuporabnih (5 kom sivke, 3 kom., fuksij, 2 kom jagod in še ene rože, ki sem jim pozabila imena). NIKOLI VEČ!!!
martinaz
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 maj 2005, 11:56

slaba kakovost

OdgovorNapisal/-a martinaz » 17 maj 2005, 12:04

T.[/quote] :cry: Februarja sem naročila za 27.000 SIT !! čebulic in sadik. Po sajenju je razočaranje popolnoi. Vsaj polovica vsega kar sem prejela je zelo zelo slabe kakovosti, 10 rastlin pa je bilo neuporabnih (5 kom sivke, 3 kom., fuksij, 2 kom jagod in še ene rože, ki sem jim pozabila imena). NIKOLI VEČ!!!
martinaz
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 maj 2005, 11:56

OdgovorNapisal/-a renee » 17 maj 2005, 13:11

Martina, tvoje pismo sicer ne spada sem, pa vendar! Zanima me, kje si naročila čebulice. In to za 27.000 sit.
renee
Guru
Guru
 
Prispevkov: 421
Pridružen: 12 sep 2003, 08:50
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Arhiv novic

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov