Zlate ribice in lokvanji

Diskusija o akvarijskih rastlinah.
Aegagropila, Anubias, Barclaya, Cryptocoryne, Hygrophila, Myriophyllum, Tonina, ..

Moderatorji: dusanh, Kapitan Nemo, Moderatorji

Zlate ribice in lokvanji

OdgovorNapisal/-a IHAEL35 » 30 okt 2007, 08:25

Zanima me, kje bi lahko dobil zlate ribice, ki bi bile rumene barve ali pa mali koje! Zelo težko jih je dobiti! Ko sem malo brskal po medmrežju sem zasledil da se z gojenjem ribic eni ukvarjajo v okolici Rogaške Slatine. Ali kdo proda lokvanje ,ali se jih lahko se presaja !


Mihael@t-2.net :roll:
IHAEL35
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 29 okt 2007, 13:41
Kraj: OKOLICA LJUBLJANE

OdgovorNapisal/-a Bela01 » 30 okt 2007, 09:55

Veliko koristnih informacij lahko dobiš na www.akvazin.com.
Zlatih ribic in koi krapov načeloma ni težko dobit po trgovinah, vendar ti tistih spak (predvsem zlatih ribic) ne priporočam kupovat. Zakaj spak - razne z dvojnim repom in predolgimi plavutmi (pajčolanke), izbuljenimi očmi, grbami. Te ribe že na oko ne morejo preveč dobro plavat in tudi dosti bolj so občutljive.
Prporočam nakup pri kakšnem rejcu ali pa če poznate koga, ki ima doma v ribniku zlatke. Imam znanko na Kidričevem, ki ima tudi majhen ribnik in so se ji v njem v letu dni razmnožile iz 10 na nekje 300 :).

Torej pobrskaj malo na forumu akvazina in povprašaj za njih. V skrajnem primeru, da ne najdeš nikjer in če si blizu Mb lahko povprašam tole znanko za par ribic.
Rada imam rože in živali...
Bela01
Expert
Expert
 
Prispevkov: 122
Pridružen: 18 apr 2006, 16:04


Vrni se na Akvarijske rastline

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost