kalčki in kalilnik

Sem spadajo vse užitne rastline.
salate, gomoljnice, stročnice, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

kalčki in kalilnik

OdgovorNapisal/-a marja » 16 nov 2005, 12:41

Nabavila sem kalilnik za kalčke. Lepo mi uspevajo in solatam dajo čudovit aromatičen okus. Zanima me če ima kdo več zaloge raznih neobdelanih semen(pšenica, brokoli, repa,)ki bi jih lahko uporabila kot kalčke in če jih še kdo obožuje, da bi mi dal kak dober recept. Hvala
marja
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: 23 maj 2005, 13:37

OdgovorNapisal/-a jakolic11 » 20 nov 2005, 21:30

neobdelane pšenice lahko dobiš kolko hočeš :D
dobre kalče pa laho doiš tudi iz fižoli :)
jakolic11
Expert
Expert
 
Prispevkov: 102
Pridružen: 27 okt 2005, 12:47
Kraj: Ptuj

Re: kalčki in kalilnik

OdgovorNapisal/-a vera apvlic » 01 maj 2006, 11:41

marja je napisal/-a:Nabavila sem kalilnik za kalčke. Lepo mi uspevajo in solatam dajo čudovit aromatičen okus. Zanima me če ima kdo več zaloge raznih neobdelanih semen(pšenica, brokoli, repa,)ki bi jih lahko uporabila kot kalčke in če jih še kdo obožuje, da bi mi dal kak dober recept. Hvala


Zelo lepo kalijo semena leče, azukija, munga, pšenice, pire, ovseni rižek, lan, ki jih kupiš normalno za kuho. Pred kaljenjem moraš samo izločiti tista, ki so močno polomljena, ker ta ne kalijo, ampak rada plesnijo.
vera apvlic
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 23 apr 2006, 20:50

OdgovorNapisal/-a bojanp » 12 jan 2008, 21:28

Meni osebno so najbolj všeč kalčki redkvice pa tudi iz gorčičnih semen so dobri , vendar so mali bolj pekoči.
bojanp
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 52
Pridružen: 15 dec 2007, 10:49
Kraj: Slovenske Konjice

Kalčki

OdgovorNapisal/-a barbika » 19 dec 2008, 17:23

Kako se pripravijo semena za kalitev in kaj vse ste že kalili :?: A ima kdo kaj izkušenj.
barbika
Guru
Guru
 
Prispevkov: 136
Pridružen: 12 avg 2008, 20:04

OdgovorNapisal/-a bojanp » 30 dec 2008, 13:24

Za kalčke je najbolje kupiti bio semena , ki so pripravljena posebej za kalčke.
bojanp
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 52
Pridružen: 15 dec 2007, 10:49
Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a psevdonim » 03 jan 2009, 12:05

ali ta naprava deluje tudi za semena npr. evkaliptusa, sekvoje, kave, avokadoja, banane in podobnih stvari, ki jih z zelo malim uspehom poskušam vzgojiti poleti na balkonu, pozimi pa na radiatorju ?
psevdonim
Guru
Guru
 
Prispevkov: 342
Pridružen: 23 maj 2007, 21:51
Kraj: Slo

OdgovorNapisal/-a Kornelija » 11 feb 2009, 07:05

V Mercurju sem kupila različna semena za kaljenje. Med njimi so bila tudi seme od rastline, ki se imenuje "lunja". To so neki fižolčki. Ali mi lahko nekdo razloži, za kakšno rastlino gre in ali se ti fižolčki lahko uporabijo tudi za kuho. Saj za kalčke so mi brez veze. Izrastejo dolga stebla, veliko semen ne požene a fižočke treb posamično skidati z kalčkov ker so neverjetno grenka in (saj za mene) neužitna.
Mogoče sem kaj narobe delala. Prosila bi za kakšno razlago in pojasnilo.
Hvala
Nelli
Kornelija
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 06 feb 2008, 14:06
Kraj: Brežice

OdgovorNapisal/-a bojanp » 11 feb 2009, 07:23

Kalčki stročnic in pšenice se navadno uporabljajo za enolončnice in podobne kuhane jedi,ker so surovi neužitni.
bojanp
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 52
Pridružen: 15 dec 2007, 10:49
Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a Kornelija » 11 feb 2009, 08:20

Hvala za odgovor. Ampak, ali mogoče veste kakšna je to rastlina. Mogoče latinsko ime pa da na podlagi tega vidim kaj pravzaprav je to. Hvala
Nelli
Kornelija
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 06 feb 2008, 14:06
Kraj: Brežice

OdgovorNapisal/-a bojanp » 11 feb 2009, 08:23

Mislim da je to stročnica,ki se bolj uporablja v azijski kuhinji,zato se pri nas ne ve veliko o njej.
bojanp
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 52
Pridružen: 15 dec 2007, 10:49
Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a Kornelija » 12 feb 2009, 04:44

Hvala za informacijo
Nelli
Kornelija
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 06 feb 2008, 14:06
Kraj: Brežice

Re: kalčki in kalilnik

OdgovorNapisal/-a Samoyedka » 07 feb 2011, 12:46

Sicer je tema že dokaj stara, ampak se verjetno ne splača odpirat nove :)

Pri kaljenju sem med bolj novimi, ampak mi dobro ratujejo alfalfa in zelena soja. Zelo lepo so mi skalila tudi semena redkve daikon, ki pa so po kalčku "kosmata"!!!! Ne vem, ali gre za plesen ali je to normalno in so le koreninski laski. Ker tega pri drugih kalčkih še nisem zasledila, me malo skrbi, da se ne bi napokala plesni :shock: Vonja nimajo kakšnega čudnega, razen seveda po redkvi :D Ima kdo s temi semeni kaj izkušenj? Ker dobra so pa zeloooooo

No, kosmate zadevce izgledajo takole, upam, da se bo kolikor toliko videlo:

Slika

Tu je pa še link do malo večje zadeve:
http://www.shrani.si/f/M/aG/4H94eSOH/img1052.jpg
Samoyedka
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 jun 2006, 21:42
Kraj: Dravograd

Re: kalčki in kalilnik

OdgovorNapisal/-a Kornelija » 07 feb 2011, 16:10

Koreninice so tako kosmate in ne gre za plesen.
Nelli
Kornelija
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 06 feb 2008, 14:06
Kraj: Brežice

Re: kalčki in kalilnik

OdgovorNapisal/-a jaka23 » 15 mar 2011, 22:29

Pozdravljeni!
Ker sem še čisto sveži v tej temi kaljenja in ker je na spletu enormno podatkov, ki se stalno ponavljajo in zame niso dovolj ekzaktni bi prosili za pomoč, in sicer:
Imam kalilnik s tremi pladnji, pokrovom in lovilcem za tekočine, poskusil sem s kaljenjem leče in lucerne poraja pa se mi en kup vprašanj:
1. Ali je potrebno striktno kaliti v temi in na zračnem mestu?
Takšnega prostora namreč nimamo razen v kakšni omari.

2. Ko zalijem moja semena, na vrhu imam lucerno, mi jih del odnese skozi reže v odcejevalno posodo. Kaj naj storim, da ostanejo na vrhu in ali lahko odplavljene precedim in ponovno kalim?

3. katera semena so najbolj primerna? in kje jih kupiti?

4. Ali zalivati z vodo iz pipe ali pa lahko uporabimo prečiščeno vodo iz BRITA vrčev?

5. Ali je dovolj, da 2 x dnevno zalivam ali pa je potrebno semena tudi spirati in če kako pogosto?

6. kaj pa primerna temperatura?

7. Ali obstaja kakšna pametna knjiga na temo kaljenja, mogoče v el. obliki?

Prosim za pomoč.
Uporabniški avatar
jaka23
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 15 mar 2011, 22:26

Re: kalčki in kalilnik

OdgovorNapisal/-a Kornelija » 16 mar 2011, 05:14

Pozdravljena!
Na svetlobi se rastlina razvija a v temi samo še kali in kali dok ne najde svetlobo. Torej, če jih kalite v temi, se bojo lepši in večji KALČKI, kaj mi tukaj potrebujemo in ne pa rastlina.
Lucerne nisem kalila. Če je tako drobna da vam uide, seveda, kaj postavite nazaj v posodo. Bolj je enostavno, da je prvo namočite v kakšni posodici in po tem je rasporedite v kalilni posodi. Takoj ko semena razvijejo korenine, se že sprejmejo posode in več ne bežijo.
Meni je bila najbolj všeč soja, katero uporabljam za kitajske jedi. Dam je po tem v zmrzovalnik za poznejšo uporabo. Za sprotono uporabo pa alfaalafa in tista retkev. Ampak, vsak ima svoje, ki mu najbolj paše.
Sojo sem prvo zalila z VRELO VODO (tako so mi rekli na Filipinih), namakala en dan po tem dala v kalilnik. Tako so nastali čudoviti kalčki. Naprej in ostale pa samo škropila in ročne škropilnica z vodo iz pipe in nisem delala nobene druge ceremonije z tem.
Kalilnik imam v kurilnici. Tam je dovolj toplo in temno. (Jaz kalim samo zimi. Sedaj ne več, saj je že druge zelenjave, ki se mi zdo bolj primerna kot kalčki). V vrtnarskih priročnikih so navodila za temperaturo pri katerih semena kalijo. Vedno so večja od naša klasične sobne temperature. Torej, so okoli 25 stopinjah (za razna semena so različna ampak za praktično uporabo, kot je tukaj, to za nas ni pomembno).
Če kalilnik imate v temi in pokritega, po tem se ne posušijo hitro in je čisto dovolj 1x na dan škropiti.
Lep pozdrav
Kornelija
Nelli
Kornelija
Ljubitelj
Ljubitelj
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 06 feb 2008, 14:06
Kraj: Brežice


Vrni se na Zelenjava

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov