Danes je 28 mar 2024, 23:23

Novice Novice od Zimski vrtovi

Zemljevid od Zimski vrtovi » Forum : Zimski vrtovi

Nasveti pri izgradnji zimskih vrtov.

Globoka greda-ica

V zemlji sem naredil 30 cm globok in 25 cm širok jarek.
Notri sem posadil različne radiče in druge malo manj vzdržljive solate.

Vse skupaj sem pokril z u profilom kopalit stekla. Izoliral sem ga z 4 cm stiroporom in pustil malo (2 cm) režo za svetlobo.

Vlaga bo prišla od strani. Temperatura spodaj bo malo višja.

Katere sorte "zeli" bi še lahko čez zimo jedel iz takega jarka?

hvala in dob'r dan, Jože
Preberi več : Globoka greda-ica | Ogledi : 3726 | Odgovori : 0


pomoc pri izgradnji lastnega zimskega vrta

kot sem ze omenil na forumu o rastlinjakih, se bavim z projektivo in idelavo zimskih vrtov.Glede na to da nisem prisoten sa slovenskem trgu kar pomeni, da si nisem konkurenca. rade volje dam kaksen nasvet ali pa skupaj najdemo najcenejso varianto jih je kar in se da priti poceni skozi
za tiste kater pa srbi denar pa se naj malo sprehodijo po slpetu -ostali tudi lahko
zgodovina je pustila pecat
http://www.miniflat.com/ ...
Preberi več : pomoc pri izgradnji lastnega zimskega vrta | Ogledi : 68439 | Odgovori : 0


cena zimskega vrta

Pozdravljeni!
Tisti, ki imate zimski vrt koliko približno ste odšteli za njega oz. pri kom ste ga naročili.

Hvala in lep pozdrav
Preberi več : cena zimskega vrta | Ogledi : 20851 | Odgovori : 6


zimski vrt

No, malo sem se pozanimal na to temo. Zimski vrt je lahko podaljšek bivalnega prostora, lahko pa je tudi popolnoma ločen. Opazil sem, da je lahko iz različnih materialov: leseni, Pvc, aluminijasti in še kakšen bi se našel verjetno. Mislim, da se različni materiali izbirajo glede na prostor v katerega se mora ta zimski vrt vključiti. Ponavadi so zimski vrtovi zastekljeni, možno pa je, da se uporablja še kakšen novejši material, se moram še pozanimati. ...
Preberi več : zimski vrt | Ogledi : 14525 | Odgovori : 4


UV stekla na oknih

Dve leti sem že v novem stanovanju in imam naslednji problem. Moje rože počasi pešajo, čeprav imajo podobne pogoje kot v prejšnjem stanovanju (da o zalivanju in gnojenju ne govorim, tako kot prej). Razlika je v tem, da imam sedaj termo okna z UV zaščito. Ali lahko takšna stekla vplivajo na razvoj rož, mislim na fotosintezo. Ker nisem nek strokovnjak in mi se rože smilijo prosim za pomoč. Če bo treba zamenjam tudi okna!
Hvala ...
Preberi več : UV stekla na oknih | Ogledi : 14285 | Odgovori : 3


zimski vrt

Ne vem, če sem ravno na pravi strani, toda mene zanima vaše mnenje o zimskem vrtu. Z možem sva začela razmišljati, da bi si dali montirati na jugo-zahodno stran hiše-zraven dnevne sobe zimski vrt. Navdušenje nama zelo niha-pozimi in v dežju sva vzdihovala kako fajn bi bilo v takem vrtu, ko pa se je uprlo sonce je navdušenje močno upadlo, ko pa sva zvedela še za ceno 2-3 miljone 3x4m je mož čisto opustil idejo ...
Preberi več : zimski vrt | Ogledi : 28103 | Odgovori : 17


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron