Danes je 24 apr 2024, 07:03

Novice Novice od Vzpenjalke

Zemljevid od Vzpenjalke » Forum : Vzpenjalke

Diskusija o vzpenjalkah in popenjalkah.
Campsis, Clematis, Hedera, Hydrangea, Lonicera, Wisteria, ...

Prezimno trdne vzpenjalke

Pozdravljeni!

Mogoče mi lahko pomagate. Iščem v Kranju prezimno trdne vzpenjalke. Zelo mi je všeč pasijonka ampak se od nje v Kranju lahko kar poslovim. Lani sem jo posadila, pa ni preživela zime. Kakšna druga ideja?

Hvala. :)
Preberi več : Prezimno trdne vzpenjalke | Ogledi : 5758 | Odgovori : 1


slak

Zelo rada ,bi imela sporocilo,ce mi gdo zna ,kaj povedati o vspenjalkah in sicer o Zvezdnatem slaku ali sirokrpasti slak.
Hval
Preberi več : slak | Ogledi : 4398 | Odgovori : 1


magnolija

:? pozdrav vsem!
Prosim za nasvet : ali je mogoče kakorkoli iz vejice magnolije dobiti novo rastlino. Drevo je previsoko za "pogrobanje".Hvala za nasvet.
Lep pozdrav eva
Preberi več : magnolija | Ogledi : 7156 | Odgovori : 5


Modri dež

V reviji Moj lepi vrt -marec 2004 je na predzadnji strani slika rastline še najbolj podobne neki vrsti glicinije.Imenovana je Modri dež ,ni pa latinskega imena ,da bi jo bilo mogoče najti na internetu.Ali kdo pozna to rastlino in ali jo je mogoče kje dobiti,oz. kupiti?Lep pozdrav Eva
Preberi več : Modri dež | Ogledi : 11339 | Odgovori : 2


Modra pasijonka

...kje bi se jo dalo dobiti če kdo ve :?:
Preberi več : Modra pasijonka | Ogledi : 24236 | Odgovori : 21


Saditev Klimatisov

Ojla,

zanima me, (glede na to da se je spet otoplilo) če lahko zunaj še posadim podtaknjence Klimatisov. Nekje sem prebrala, da je zadnji čas za saditev september- zakaj :?:
Preberi več : Saditev Klimatisov | Ogledi : 9853 | Odgovori : 9


vzpenjalka v bloku

dober dan, v stanovanju v bloku bi rada vzgojila vzpenjalko, in sicer taksno, ki ni obcutljiva (pozimi centralno ogrevanje) in ki bi rasla na svetlem, a brez direktne soncne svetlobe. skladno s tem me predvsem zanimajo vzpenjalke, ki imajo rumene cvetove ali vsaj rumene liste. bi mi kdo znal svetovati v tej smeri? kje bi nasla taksne vzpenjalke in katere sploh pridejo v postev? najlepsa jhvala, pozdravcek,
Preberi več : vzpenjalka v bloku | Ogledi : 19995 | Odgovori : 5


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610