Danes je 28 mar 2024, 21:23

Novice Novice od Voščenke

Zemljevid od Voščenke » Forum : Voščenke

Diskusija o voščenkah.
Hoya

courses

You'll undoubtedly need to persuade your boss that you deserve it if you desire a new job, a boost in pay, or opportunities for advancement. The completion of an online course can serve as verifiable proof that you have the skills necessary to be hired, promoted, or paid more. You can show prospective employers that you're open to new ideas and that you'll be a great addition to any team by furthering your education. You ...
Preberi več : courses | Ogledi : 893 | Odgovori : 1


iščem voščenko

Zanima me ce ima kdo doma kakšno voščenko in bi mi odstopil kakšen poganjek ali list
Preberi več : iščem voščenko | Ogledi : 12360 | Odgovori : 10


voščenka - bolezni

oj
glede na to, da sem na novo na tem forumu upam da mi bo opravičena kašna napakica ali če bom spregledala že napisan odgovor na moje vprašanje. Imam namreč Hoyo bella. ima že nekaj let in lani je prvič cvetela bolj množično. iz prvotne rastline sem naredila tudi dva "mladiča" (enga sem podarila). Obdržana mlada rastlina (cca leto stara) se kar lepo pripravlja na cvetenje, lepo poganja nove liste ter je lepe temne živo ...
Preberi več : voščenka - bolezni | Ogledi : 9888 | Odgovori : 1


Presajanje navadne voščenke

Prosim za nasvet! Kakšen substrat naj uporabim in al je potrebno popolnoma odstraniti starega?


Že v naprej hvala za odgovor!

Lp
Katrinca
Preberi več : Presajanje navadne voščenke | Ogledi : 79121 | Odgovori : 5


cvetenje voščenk

Lepo pozdravljeni!
Pred kakšnim tednom sem opazila, da ima voščenka 7 nastavkov za cvetove. Sedaj pa opazujem, da se ti nastavki sušijo. :( Ali je mogoče, da zaradi tega, ker ponavadi ne cvetijo pozimi? Ali zaradi kurjave? Za odgovor se najlepše zahvaljujem.

Lp, Katja
Preberi več : cvetenje voščenk | Ogledi : 12618 | Odgovori : 2


Stara voščenka!

Moja voščenka že več let ni bila presajena in seveda verjetno zato tudi vsa ta leta ni cvetela. Zdaj pa me zanima ali je smiselno, da jo presadim zdaj ali počakam do pomladi; rada bi namreč, da bi mi letos cvetela po dolgem času. Dala sem jo tudi v hladnejši prostor (kot sem prebrala, da naj bi bilo potrebno čez zimo).
Preberi več : Stara voščenka! | Ogledi : 30938 | Odgovori : 17


Grmovnice v koritih

Odločila sem se, da bi v cvetlična, balkonska korita namesto bršljink vsadila kakšne počasi rastoče grmovnice, ali mogoče kakšne majhne ciprese. Vmes pa bi rada vsadila kakšne zelene, necvetoče visoče plezalke ali kaj podobnega, vendar da bi bilo zeleno tudi pozimi. Ne vem sicer kaj je primerno, da vsadim v ta plastična korita in da bi prezimilo, pa še da bi bilo okrasno. Gre za 11 m dolžine.
Ima kdo kakšen nasvet ? Ali je ...
Preberi več : Grmovnice v koritih | Ogledi : 12465 | Odgovori : 1


Hoya

Nevem, če je to pravo mesto za moje vprašanje, a nisem vedela kje naj ga postavim. :oops: Imam prelepo Hoyo, ki lepo uspeva in raste, a v vseh letih odkar jo imam ni pognala še niti enega cveta. Dobila sem jo od prijateljice, ki jih ima več in njene lepo cvetijo. V čem bi lahko bil problem?
Preberi več : Hoya | Ogledi : 12200 | Odgovori : 1


Hoya pubycalix

Ker že dolgo nisem ničesar napisal. Trenutno imam v cvetju kar nekaj voščenk. Najlepša med njimi je nedvomno H. pubycalix.

LPI
Preberi več : Hoya pubycalix | Ogledi : 23241 | Odgovori : 17


voscenke

Voscenk ne poznam, sem pa malo posurfala in sem videla, da so prav simpaticne rastlinice. Ali se jih da kje kupiti? Mislim tudi na bolj navadne vrste, ne ravno na kake specificne. Ali so zahtevne?
Lp
Preberi več : voscenke | Ogledi : 13785 | Odgovori : 2


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610