Danes je 28 mar 2024, 17:01

Novice Novice od Trajnice

Zemljevid od Trajnice » Forum : Trajnice

Vprašanja in nasveti za vzgojo trajnic.
Ameriški slamnik, Lilija, Astra, Dobra misel, Fuksija, Hermelika, ...

bonsai

HEJ!
Imam problem! Za rd sem dobil bonsai(sagarethia thezans),pa bi vas prosil za vse podatke:kako zalivati-koliko,gnojenje,svetloba,obrezovanje...
Vseh odgovorov bom vesel hvala!
boc
Preberi več : bonsai | Ogledi : 3571 | Odgovori : 0


PELIN

Čez kakšen mesec ga bodo sigurno imeli v kakšnem vrtnem centru (Semenarna) ali pa vprašajte na tržnici pri kakšni branjevki (trnovske branjevke v Ljubljani npr).

Mogoče ga pa ima kakšna vaša soseda ?


Lep pozdrav !

BOŠTJAN
Preberi več : PELIN | Ogledi : 3304 | Odgovori : 0


pelin

Kje bi se v Sloveniji dalo dobiti sadiko pelina?
Preberi več : pelin | Ogledi : 4107 | Odgovori : 2


Ameriška borovnica

Ojla,

eden od vrhov Ameriške borovnice se mi je začel sušiti. :roll: Kaj bi to lahko bilo :?: Grm je sicer videti normalen, listi so lepo rdeči in nimajo podnajemnikov, veja ni nalomljena ali kako poškodovana, samo zgornjih 5 listov na njej je uvelih in vrh mehak. Ali naj obrežem? Obstaja kaka posebna bolezen (kot ene vrste Kap)?
Preberi več : Ameriška borovnica | Ogledi : 7680 | Odgovori : 3


Teloh

Živjo,
Dolga leta nazaj sem v nemških revijah Mien schöner Garten občudoval raznobarvne cvetove telohov, pri nas pa sem seveda poznal samo belocvetnega (črni teloh - Helleborus niger) in zelenocvetnega. Po vrtnarijah, predvsem v Avstriji, sem vedno iskal, če je kakšen barvast primerek. Nekaj let nazaj sem našel škrlatni teloh in ga posadil doma, potem pa spet suša. Pred dvema letoma mi je Izidor Golob poslal semena hibridov vzhodnega teloha (H. orientalis), ki sem jih ...
Preberi več : Teloh | Ogledi : 10830 | Odgovori : 8


orlice

Imam manjšo količino semena orlic in če mogoče koga zanimajo sem mu ga pripravljen podariti. :)
Preberi več : orlice | Ogledi : 4103 | Odgovori : 3


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610