Danes je 29 mar 2024, 07:49

Novice Novice od Rastlinjaki

Zemljevid od Rastlinjaki » Forum : Rastlinjaki

Nasveti pri izgradnji steklenikov in plastičnjakov.

Železna mreža z PVC prevleko

Zdravo!

Imam eno vprašanje. Kje bi najceneje kupila železno mrežo (drobni kvadratki) z PVC prevleko (običajno je zelene barve).
Mrežo potrebujem za rastlinjak, da bo 'varen' pred mački, psi itd. Pritrjena bo z železnimi sponkami na leseno podlago.

Zamislila sem si nekaj v tem stilu:
Ta količina je enaka 1/5 količine vse svetovne sladke vode.

V Merkurju je 1m te mreže okoli 6€, kar se mi zdi precej drago, glede na to, da jo potrebujem ...
Preberi več : Železna mreža z PVC prevleko | Ogledi : 10630 | Odgovori : 4


Kje naj kupim rastlinjak ?

Kje naj kupim polikarbonatan rastlinjak v velikosti 2x1,5 m? Vem da je majhen ampak v njem bi gojil rastline kokr rabjo velik toplote (k bom grel pozim da ne bo koj toplota šla ven). Kupil pa bi ga poceni.

Tukaj v baumaxu imajo enega 193x150 cm velikega za 300 EUR ( http://www.baumax.at/katalog/garten/bla ... rtpage=190 ). Takega bi rabil sam te rastlinjake dobijo šele marca jaz pa ga rabim že ...
Preberi več : Kje naj kupim rastlinjak ? | Ogledi : 21495 | Odgovori : 14


Oprema za v rastlinjak

Dober dan,

iščem mize za v rastlinjak. Pogledal sem na veliko strani in le dve sta bili taki ki prodajata te vrtnarske mize. Če kdo ve kakšno trgovino ki prodaja mize približno take kot na sliki naj mi prosim sporoči.

Slika
Preberi več : Oprema za v rastlinjak | Ogledi : 9878 | Odgovori : 0


Ponudba rastlinjakov za domačo rabo

Spoštovani!

Na spletni strani http://www.rastlinjaki-gajsek.si/ lahko najdete bogato ponudbo rastlinjakov željenih mer primernih za prezimovanje solate, radiča, motovilca in za hitro spomladansko vzgojo solat ter vzgojo vseh vrst plodovk.

Lep pozdrav.
Preberi več : Ponudba rastlinjakov za domačo rabo | Ogledi : 11445 | Odgovori : 2


Kaljenje v akvariju

Ima kdo kaj izkušenj s kaljenjem v akvariju? Imam takega eni 30 krat 80 cm, pokril bi ga s kopreno in dan ven pod streho-pol sonce, pol senca, če bo pa kakšen mraz ga pa dam noter.
Preberi več : Kaljenje v akvariju | Ogledi : 10258 | Odgovori : 4


Loki za rastlinjak po meri?

Morda kdo ve, kje bi dobila po meri narejene loke za rastlinjak, čez katere bom napela mrežo proti toči?

Hvala za odgovor!
Preberi več : Loki za rastlinjak po meri? | Ogledi : 15129 | Odgovori : 3


Balkonski rastlinjak

zanimam se za balkonski rastlinjak. V Merkurju nimajo, v Bauhaus pa imajo, a se mi zdi premajhen in predrag (pribl. 160 * 70 cm, štiri police, s koleščki, 47€).
Še kakšna ideja ali osebna izkušnja ?
hvala
Preberi več : Balkonski rastlinjak | Ogledi : 13182 | Odgovori : 7


rastlinjak za paradižnik

Letos imamo prvič pokrito gredo paradižnika - 40 kom. Postavili smo kovinsko ohišje (hišo), prekrili s protitočno mrežo, sedaj pa ne vem kdaj naj povrhu namestimo še PVC volijo in kakšnih širin se dobi na trgu, pa tudi, ali je katera močnejše, da je morebitna toča ne preseka in tudi to, kako folijo pripeti, prevezati na železne palice, ker če se to lukna in skozi prvleče vrvica, bo to ob malo močnejšem vetru odneslo. Kje ...
Preberi več : rastlinjak za paradižnik | Ogledi : 16893 | Odgovori : 2


iščem povprečen rastlinjak

Torej, zanimam se za nakup rastlinjaka, 3m x 4-6m. Tam nekje. Imel bi ga na vrtu, moral bi biti odporen proti toči, snegu itd. Potreboval bi tudi notranje mize ter kako okno za prezračevanje. Malo sem gledal po internetu, našel nekaj strani in ponudb brez cen, sem že poslal mail, ampak dokler ni odgovora, bi pa vas vprašal, kje ste ga nabavili.
Imeli smo enega v Živexu, stal je 66€, 2x3x3, iz uv folije, vendar ...
Preberi več : iščem povprečen rastlinjak | Ogledi : 16110 | Odgovori : 4


zalivaje v rastlinjaku

Doma trenutno postavljamo rastlinjak vendar okoli zalivanja ne vem kaj bi bilo bolje , zalivanje na šobe kot tuš ali zalivanje pri zemlji.V rastlinjaku bomo za enkrat vzgajali samo zelenjavo.
Preberi več : zalivaje v rastlinjaku | Ogledi : 24276 | Odgovori : 11


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron