Danes je 25 apr 2024, 01:46

Novice Novice od Predlogi za forume

Zemljevid od Predlogi za forume » Forum : Predlogi za forume

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

Predlog za nova sporočila

:idea: Jaz imam predlog, sedaj ko so ljudje začeli pridno pisati, da bi se rubrika najnovejša sporočila razširila oz. bi se nova sporočila nekako označila (mogoče obarvala).
Uporaba samo številskih datumov bi bila tudi lažja za razpoznavanje, katera tema je nova.

lp jj
Preberi več : Predlog za nova sporočila | Ogledi : 13467 | Odgovori : 7


Nadaljevanje: predlog za stran za identifikacijo rastlin

Torej, tomih, naj nadaljujem najino debato tukaj.

Prilagam eno sliko, kako recimo bi okvirno izgledali screeni, kot si jih jaz predstavljam (ni nujno, da naj bi bili taki). Na levi strani je prvi screen, ko bi uporabnik vstopil na stran, na kateri si lahko identificira kaktus. Rdeci kvadratki so majhne slike, crte zraven pa so ime in kratek opis. Rumena kvadratka sta menija, ki ze sedaj obstajata. Zeleni kvadratek pa je meni, ki vsebuje iskalnik ...
Preberi več : Nadaljevanje: predlog za stran za identifikacijo rastlin | Ogledi : 15903 | Odgovori : 5


predlog

resnično fantastičen forum za moj okus manjka tema tropske ali eksotične rasline ,lahko pa bi imeli tudi kakšno borzo rastlin kjer bi si lahko uporabniki izmenjali kakšnega podtaknjenca ali cepič rastline ali pa prodali rabljeno rastlino :lol: hehe
edino kar pogrešam v sloveniji je da še nimamo internetne prodaje semen raznih raslin sploh eksotičnih po pošti
upam da bo možna kakšna izmenjava ali objava slik rastlin uporabnikov ...
Preberi več : predlog | Ogledi : 13717 | Odgovori : 3


Kaj spada v forum! Preberi predno vpisuješ...

Ta forum je namenjen vašim predlogom za prestrukturiranje trenutne rasporeditve forumov.

V kolikor menite, da forum ne spada v kategorijo oz. da v kategoriji forum manjka nam to sporočite tukaj.

Verjamemo, da veliko forumov in tudi kategorij še ne obstaja. Na Rastline.com sodijo prav vse teme, ki so kakorkoli povezane z rastlinami.


rastline.com team
Preberi več : Kaj spada v forum! Preberi predno vpisuješ... | Ogledi : 20773 | Odgovori : 3


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron