Danes je 25 apr 2024, 11:45

Novice Novice od Predlogi za forume

Zemljevid od Predlogi za forume » Forum : Predlogi za forume

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

Današnja sporočila

Predlagam en okvirček, v katerem bi bila zbrana vsa današnja sporočila in ne samo zadnjih 5. Kako naj zdaj jaz vem, da je prišlo novo sporočilo o tulipanih, če pa je zadnjih 5 o kaktusih?

Ali pa posortirana vsa sporočila po datumu?
Preberi več : Današnja sporočila | Ogledi : 11421 | Odgovori : 2


Predavanja in razstave

Eno skupno mapo bi lahko odprli za to področje, pa čeprav se sporočilo podvoji - recimo da ga objavimo pri zvončkih in še pri predavanjih. Itak se vsi zanimamo za več reči.
Predlagam eno mapo za predavanja, eno pa za razstave. Oboje bi potem šlo še v koledar.
Preberi več : Predavanja in razstave | Ogledi : 12235 | Odgovori : 4


oznake

Živijo moderatorji,

tole sicer ni predlog za forum, ampak ko sem se danes prijavila, sem ugotovila, da sem napredovala v LjubLItelja. Upam, da ne samo zato, ker se mi je oddajanje sporočila na orhidejah dvakrat posulo in sem danes ugotovila, da sem isto sporočilo uspela oddati trikrat :( Mogoče lahko ponovitve zbrišete? Pod temo pršenje so.
Ker je ljubiteljev že kar nekaj, bi jim mogoče spremenili oznako ...
Preberi več : oznake | Ogledi : 11592 | Odgovori : 3


Listavci

Pozdravljeni :!:

Imam en predlog in sicer: Lahko bi odprli forum listavci :lol: . Je forum drevesa - okrasna in drevesa - sadna, ampak vsi listavci niso sadni. Ravno danes sem enega opozoril na forumu, ker je pisal listavce pod forum iglavci in zdaj tudi ne vem kam preusmeriti to sporočilo :arrow: ...
Preberi več : Listavci | Ogledi : 12421 | Odgovori : 2


Link za Rastline.com

Dal sem link za tale odličen forum na "naš" AKVAzin :

http://www.akvazin.com/default.cfm?j=Si&kat=07
Preberi več : Link za Rastline.com | Ogledi : 11773 | Odgovori : 0


Klepetalnica???

Pozdravljeni!

Zanima me, če bi bilo mogoče ustvariti tudi klepetalnco, kjer bi bilo mogoče izmenjevati mnenja, nasvete, postavljati vprašanja se kar tako pogovarjati... Bi bilo mnogo hitreje. Meni se zdi to dobra ideja.

Kaj pa drugi pravite na to?

Vsa mnenja so dobrodošla!
Preberi več : Klepetalnica??? | Ogledi : 15799 | Odgovori : 10


Zasebni albumi

Hm, en predlog oz. vprašanje za mojstra administratorja. A bi se dalo zrihtat da bi bil na seznamu zasebnih albumov zraven tudi datum zadnjega komentarja oz. zadnje dodane slike. Trenutno je mal težko sledit če je kje kaj novega v albumih.

lep pozdrav
Preberi več : Zasebni albumi | Ogledi : 11309 | Odgovori : 0


POST CRASH

Prosim, da v tej niti spročite morebitne napake, ki so posledica nedavnega sesutja strežnika!
Preberi več : POST CRASH | Ogledi : 9303 | Odgovori : 2


Pregled novih sporočil ne ne dela samo meni?

Pozdravljen!

Nekajkrat sem zasledil eno majhno napakico na forumu in sicer to, da vedno ko kliknem "Nova sporočila od zadnjega obiska" mi vrne "nobena tema ne ustreza tem kriterijem" ali nekaj podobnega. Sporočila so nova od zadnjega obiska, pa se vseeno ne izpišejo. A mogoče delam kaj jaz narobe?
Preberi več : Pregled novih sporočil ne ne dela samo meni? | Ogledi : 10932 | Odgovori : 3


Identifikacija rastlin

Dajmo malo pokramljati o najustreznejšem načinu za identifikacijo rastlin, saj je sedaj na voljo kar preveč možnosti.

Slike za identifikacijo lahko pošljete:

<li>V forumu, ki je namenjen rastlini, kjer se lahko doda tudi slika
<li>V albumu za identifikacijo rastlin
<li>V privatni zbirki

Vsak način ima svoje prednosti in pomankljivosti.
Najbolj logično je, da se slike za identifikacijo nahajajo kar v forumu, še najbolje bi bilo, da bi v vsakem forumu obstajal tudi album. (kar pomeni ...
Preberi več : Identifikacija rastlin | Ogledi : 18013 | Odgovori : 10


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron