Danes je 18 apr 2024, 18:14

Novice Novice od Predlogi za forume

Zemljevid od Predlogi za forume » Forum : Predlogi za forume

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

LIstavci&iglavci

Rada bi da bi kdo objavil kakšno spletno stran o listavcih(hrast,mali jesen,veliki jesen,...), inglavcih(smrek,jelka,bor) na kateri bi bilo opis vsake rastline posebej.Rabila bi družino,vrsto, latinsko ime drevesa... če ve kdo za kakšno slovensko stran prosim da bi jo napisal :D :!: :!: :wink: ...
Preberi več : LIstavci&iglavci | Ogledi : 11246 | Odgovori : 1


Izmenjave semen etc

Morda bi se lahko uvedla možnost,da bi uporabniki izmenjevali semena in podobno in bi "ponujam/iščem" seznami bili dosegljivi že preko profila posameznega uporabnika(če bi se ta kaj odločil ponuditi/iskati).

Potem bi se pa pač lahko zmenili vse po zsjih..

(to idejo sem sicer dobila na raznih tujih straneh..)
Preberi več : Izmenjave semen etc | Ogledi : 64783 | Odgovori : 73


NAJ FORUMOVEC LETA

Predlagam, da izberemo proti koncu leta Najforumovca ali najforumovko leta. :D
Igra bi potekala tako, da bi bil izvoljen tisti, ki je dajal največ informacij to leto :arrow: (Seveda koristnih) Ali pa, da bi naš administrator Tomi kar naredil anketo in bi videli rezultate kdo jih ima največ :!:

Seveda ...
Preberi več : NAJ FORUMOVEC LETA | Ogledi : 12014 | Odgovori : 5


Gostje

Lep pozdrav :!:

Nekaj me moti na tem forumu in to je, da gostje ne morejo objavljati sporočil... Se je že pisalo v neki temi, zakaj je toliko uporabnikov, ki imajo po en ali celo noben post :? Predvidevam, da zaradi tega. Vem, da znajo biti nekateri gosti zelo nevljudnji, kar opažam to tudi na drugih forumih. Ampak to ...
Preberi več : Gostje | Ogledi : 10534 | Odgovori : 1


pikasti mišjak

rad bi vedev kaj več o rastlini . veliko sem že poizvedovav o njen in tudi ogotovil da je strupena . zanima me pa useeno kje bi lahko dobiv kakšen primerek te rastline. :?:
Preberi več : pikasti mišjak | Ogledi : 11778 | Odgovori : 1


Iskanje ne dela

Ne dela mi funkcija iskanje... :(
(pa znam uporabljati)

Ne vrže nobenega zadetka sploh...(pa 100% vem,da so prispevki z mojo iskano ključno besedo)
Preberi več : Iskanje ne dela | Ogledi : 10819 | Odgovori : 0


Nova spletna stran Rastline.com

Pozdravljeni,

že kar nekaj časa razmišljamo, da bi posodobili forum. Razlog temu je rahla zastarelost, predvsem pa slab program, ki ga uporabljamo za forum, ki omogoča vdore hekerjem.

Kakorkoli že, na voljo sta 2 opciji:
<ul>
<li><b>posodobiti obstoječ forum z najnovejšo verzijo</b>, ki ni tako ranljiva za hekerje.
POZITIVNE LASTNOSTI:
- tranzicija bo dokaj enostavna
- večino obstoječe funkcionalnosti bo najverjetneje delovala (zs, galerija, ...)
NEGATIVNE LASTNOSTI:
- forum bo še zmeraj tarča hekerjev
- ...
Preberi več : Nova spletna stran Rastline.com | Ogledi : 31859 | Odgovori : 24


Avatar

Kako si naštimam avatar? (vidim,da ga nekateri imajo) :)
Preberi več : Avatar | Ogledi : 27877 | Odgovori : 27


Status uporabnika

Zanima me, če bi se dalo na forumu (spodaj) narediti kakšno tabelo in, da bi na njej pisalo kdo je prisoten na forumu. Tudi drugi forumi imajo tako. Tukaj je en primer :wink: :

****

Poglej čisto spodaj :wink: :wink: :arrow:
Preberi več : Status uporabnika | Ogledi : 11228 | Odgovori : 2


Ne gre uploadat slik v album

Izberem 'dodaj sliko', izpolnim vse, kliknem pošlji, nato se naloži stran "http://www.rastline.com/album_upload.php?cat_id=0" in ne izpiše nič.

Tam pri mojem albumu mi izpiše "Osebna zbirka od Buld je prazna ali še ni ustvarjena". Morda si si moram album najprej ustvariti, pa ne vem, kje in kako!?

Hvala za pomoč,
B
Preberi več : Ne gre uploadat slik v album | Ogledi : 14317 | Odgovori : 0


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610