Danes je 29 mar 2024, 13:08

Novice Novice od Predlogi za forume

Zemljevid od Predlogi za forume » Forum : Predlogi za forume

Predlogi za nove forume, prestrukturiranje forumov, ...

Zamenjam,prodam,kupim....BORZA RASTLIN

No, pa da plastično predstavim kako bi zgledali podforumi zamenjam, podarim, kupim glede na dano stanje v tem trenutku, če bi se strogo držali pravil, ki jih je zapisal izu.
1.odprem ali KUPIM ali ZAMENJAM ali PRODAM se mi odprejo pravila, ostalo je zaklenjeno ali zbrisano, ker je od zadnje aktualne ponudbe minilo že več kot 14 dni.
2. ne razumem zahteve, da je treba označevat z k-kupim, z -zamenjam, p- prodam.....ker če postaviš temo ...
Preberi več : Zamenjam,prodam,kupim....BORZA RASTLIN | Ogledi : 12401 | Odgovori : 5


Predlog za male oglase

Pozdravljeni

jaz predlagam da se zadoži koga od članov kot moderatorja za temo malih oglasov, kjer manjka malo reda, kaj novih idej, pravil kako se kaj oglašuje, ponuja, cene in drugo.....

Sam sem član drugih forumov tako slovenskih kot tujih, pa opažam da imajo bolj poostrena pravila kako oglaševat/prodajat, da so potrebne točni opisi, cene, kak je kontakt,....

Zanima me kaj vi menite?

LP,
Matej
Preberi več : Predlog za male oglase | Ogledi : 12352 | Odgovori : 7


preureditev skalnjaka

Imam skalnjak.Ni pa urejen tako kot pravi skalnjak.Leži na osojni strani in je obrnjen proti zahodu.Pozimi ja malo sonca.Poleti pa je skoraj ves dan sonce. Zemlja je ni najboljša. Slika v mojem albumu vrt.

Prosim za vaše ideje.


lep pozdrav.
Irena

http://irenal.moj-album.com/
Preberi več : preureditev skalnjaka | Ogledi : 10198 | Odgovori : 1


Zadnjih 5 aktivnih prispevkov

Moti me, da na prvi strani pri zadnjih aktivnih prispevkih ni več povezave na zadnji prispevek v temi, ker je res malo dolgočasno vedno znova odpirati najprej prvo stran. Drugače pa vse pohvale HellHavocu in upam, da si bo tole začrtal v srednjeročni plan :wink: .
Preberi več : Zadnjih 5 aktivnih prispevkov | Ogledi : 10891 | Odgovori : 5


ali ste za nove slike stopenj?

igral sem se z idejo, da malo popestrimo forum z malenkostmi in me zanima, če ste za to, da se forum popestri z novimi slikami stopenj uporabnikov?

top pomeni da bi hišice zamenjali z drugimi slikicami. v mislih sem imel tele:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Preberi več : ali ste za nove slike stopenj? | Ogledi : 68484 | Odgovori : 97


Ilex verticillata

Pozdravljeni,

ali kdo ve, kje se lahko pri nas kupi Ilex verticillata. To je tisti cvetličarski Ilex.

Hvala za odgovore
Preberi več : Ilex verticillata | Ogledi : 10234 | Odgovori : 0


nova rubrika zanimivo

Lahko bi naredili novo rubriko zanimivo.

Poglejte si to zanimivo rastlino
http://www.metacafe.com/watch/745007/strangest_plant_of_the_world/
Preberi več : nova rubrika zanimivo | Ogledi : 10709 | Odgovori : 2


Fotografije

Sem pra "frišna" na tem forumu in zato malo nevešča :oops: . Berem razne poste kjer naj bi bile prilepljene fotografije a jih jaz ne vidim. Imam mogoče kaj narobe nastavljeno ?
Preberi več : Fotografije | Ogledi : 10443 | Odgovori : 2


prezimovanje rastlin

Pozdravljeni!
Imam 2 vprašanji: kako je s prezimovanjem (angelskih) pelargonij? Kdaj je potrebno kaj storiti?!
Drugo vpr. pa zadeva amarillis: lani februarja sva kupila že vzklito čebulnico in jo posadila, ko je odcvetela, sva steblo cveta odrezala in čakala, da se bodo zeleni listi posušili in bova dala čebulo počivat. vendar pa se to ni zgodilo. Še več, kot ponorel dela vedno nove zelene liste. Kaj naj storim??!!!
Hvala za odgovore,
Kejt ...
Preberi več : prezimovanje rastlin | Ogledi : 11404 | Odgovori : 2


Presajanje orhidej!

Lep pozdrav.

Imam eno orhidejo, ki jo je treba presadit. Na cvetni veji so zrastli listi orhideje, ki so pognali korenine.

Zanima me, ali kdo ve, kako jo naj presadim!!


Lp, Darija
Preberi več : Presajanje orhidej! | Ogledi : 10307 | Odgovori : 1


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610