Danes je 29 mar 2024, 13:14

Novice Novice od Pomenki

Zemljevid od Pomenki » Forum : Pomenki

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

BALDRIAN

Ne gre za Baldrianove kapljice za srce, ampak za gnojilo za kaktuse. Pri nakupu v tujini sem kot gratis prejel to gnojilo. Baje so to sredstvo uporabljajli sadjarji pre zmrzaljo. Proizvajalec zatrjuje, da je to pomoč za cvetenje. Poleg zalivanja, naj bi kaktuse tudi pršili. Od kdaj se pa z gnojilom šprica kaktuse :?: Ali pač :!:
Mogoče kdo ...
Preberi več : BALDRIAN | Ogledi : 2863 | Odgovori : 0


vprašanje

Prav lep pozdrav! Ker žal nisem našla nobene možnosti, da bi na koga naslovila svoje vprašanje, ga postavljam tukaj. Že nekajkrat sem namreč poskusila dodati nekaj tem med priljubljene, pa mi vsakokrat javi: ups, napaka. Kaj bi lahko bil vzrok in kaj lahko naredim, da bom kljub vsemu lahko nekatere teme uvrstila med priljubljene. Hvala za odgovor.
Preberi več : vprašanje | Ogledi : 3068 | Odgovori : 2


Perlit za vrtnarstvo

Vse, ki zanima perlit za vrtnarstvo, vzgojo sadik ali podobno, lahko obvestim, da ga pri Kalcer d.o.o. imajo spet na zalogi.
Pakiran je v vrečah po 100 litrov.
Več informacij na ales@kalcer.si
Preberi več : Perlit za vrtnarstvo | Ogledi : 3731 | Odgovori : 0


Slike take in drugačne

Jaz sem pa odprl to temo da vidimo kake slike zante kaj delati??No pa dajte kak link do kakega serverja ali pa albuma z vašimi slikami.
Moje imam tu: http://real.crazymusician.com.ru/slike/kravzlj/
Preberi več : Slike take in drugačne | Ogledi : 2811 | Odgovori : 0


STROJNA ODSTRANITEV KOŠČIC PRI SLIVAH?

Pozdravljeni!
Zanima me,ali kdo ve ,kje bi se lahko kupil stroj za odstranjevanje koščic pri slivah :?:
Hvala za odgovore!
Preberi več : STROJNA ODSTRANITEV KOŠČIC PRI SLIVAH? | Ogledi : 4245 | Odgovori : 4


bakker-holland

Ali je že kdo naročil po njihovem katalogu rože. Zanima me ali so v resnici tudi tako lepe. kot na sliki.
Preberi več : bakker-holland | Ogledi : 139352 | Odgovori : 135


Žlahtnost hibridov

Ker je to rubrika za pomenke, sem to temo uvrstil tu. Zadnjič smo imeli debato o hibridih, najprej živalskih, potem o rastlinskih. V glavnem so si ljudje ustvarili tako mnenje:
1. Hibrid je nasplošno manj vreden, manj žlahten, v primerjavi z nehibridi, ker takega rodu v naravi ne moremo najti (če izvzamemo naravne hibride)
2. Prav nasprotno. Hibrid je bolj žlahten v primerjavi z nehibridom, saj je križan z samimi dobrimi lastnostmi in je kot ...
Preberi več : Žlahtnost hibridov | Ogledi : 10980 | Odgovori : 18


0 prispevkov

Med pregledovanjem foruma sem opazil, da je ogromno uporabnikov, ki nimajo nobene objave ali pa samo eno... Kaj predlagate? Jaz mislim, da bi jim morali poslati kakšno opozorilo (na e-mail) o morebitni ukinitvi njihovega računa. Na tak način bi se sprostilo kar precej uporabniških imen...
Preberi več : 0 prispevkov | Ogledi : 8084 | Odgovori : 14


WR585

Nekateri kaktusi na internetu imajo oznako npr. Lobivia amblayensis
WR 585. Mogoče kdo ve kaj pomeni WR 585 :?:
Preberi več : WR585 | Ogledi : 3501 | Odgovori : 3


Bekker

Pozdravljeni
Mene pa zanima, če je kdo od vas že kaj naročal pri Bekker Holland iz Maribora in kakšne izkušnje imate, ki zdaj pošiljajo reklamni katalog in ob naročilu prejmeš brezplačno vedro z 60 čebulicami.
Lp Jelka
Preberi več : Bekker | Ogledi : 24760 | Odgovori : 28


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610