Danes je 18 apr 2024, 11:59

Novice Novice od Pomenki

Zemljevid od Pomenki » Forum : Pomenki

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

pomoč - ali jo kdo pozna

Pozdravljeni,

na vrtu imam tole rožo, vse kar vem o njej je to, da naj bi cvetela le en dan v letu. Ali mogoče kdo ve kako se imenuje, da bi lahko poiskala več informacij o njej?

Slika
Preberi več : pomoč - ali jo kdo pozna | Ogledi : 8941 | Odgovori : 2


Tulipani

Imam en problem. Ravnokar mi je okolico hiše urejal bager. Pri tem mi je izkopal nekaj tulipanov s čebulicami vred ki so že odcveteli. Bil je priden in pazljiv in ni nič poškodoval. Zdaj pa ne vem ali jih naj dam nazaj v zemljo ali izkopljem in hranim nekje do jeseni. Slišala sem da je bolje da se čebulice tulipanov poleti izkopljejo in se hranijo do jeseni. Bi vedel kdo kaj več o tem????


Ostanite ...
Preberi več : Tulipani | Ogledi : 8644 | Odgovori : 0


Prenovljena spletna stran - GreenSeedsShop

Pozdravljeni!

Danes, 23.5.2011 smo prenovili našo spletno stran. Izboljšali smo preglednost, naredili hitrejše povezave, prenovili celotno zasnovo strani, dodali brskalnik, ... Dodali smo tudi novo temo Tropske rastline, ki vsebuje zanimiva drevesa, grmovja in pritlikava drevesa vrednih ogleda. Obiščite našo spletno stran www.GreenSeedsShop.com in si oglejte naš širok izbor kvalitetnih semen.

Povezava: http://www.GreenSeedsShop.com
Tel.: 030 361 428
E-pošta: info@GreenSeedsShop.com

Slika

Lep pozdrav, GreenSeedsShop
Preberi več : Prenovljena spletna stran - GreenSeedsShop | Ogledi : 9675 | Odgovori : 0


Pomoč- dozidava kje začeti s papirji

Pozdravljeni!

Imam vprašanje, ki je nekaterim verjetno čisto jasno, kaj vse je potrebno narediti, jaz pa si enostavno ne znam odgovoriti, ko pa sem iskala po netu, je toliko enih stvari, pa vendar vse razdrobljeno.

Torej, da najprej razjasnim situacijo.

Po mami sem dedovala polovico parcele (označena kot stavbišče), na kateri je pritlična garaža, klet in še dva prostora. Nad garažo je plata, nad drugimi prostori pa samo streha, pod katero je spravljena krama.

Torej, ...
Preberi več : Pomoč- dozidava kje začeti s papirji | Ogledi : 8759 | Odgovori : 1


Nagradno žrebanje - GreenSeedsShop

December je tukaj!

Tudi vas lahko obdari eden od treh dobrih možov. Pridružite se nam v nagradnem žrebanju. V obrazec na naši spletni strani http://www.greenseedsshop.com/ vpišite svoje osebne podatke. V mesecu decembru boste prejeli pismo v katerem boste obveščeni o pogojih sodelovanja v nagradnem žrebanju. Nagradno žrebanje bo 22. marca 2011, zato pohitite!

Povezava: http://www.GreenSeedsShop.com
E-pošta: info@GreenSeedsShop.com
Tel.: 030 361 428

Slika
Preberi več : Nagradno žrebanje - GreenSeedsShop | Ogledi : 9192 | Odgovori : 1


Ptice

Slika
Preberi več : Ptice | Ogledi : 8522 | Odgovori : 1


Lara

Lara iz Stične, po ZS mi pošlji tvoj naslov. Pripravljena imam semena zate.

Že večkrat sem ti poskušala poslati sporočilo po ZS, vendar mi vsa ostanejo v mapi Odhajajoče, zato mislim, da niso bila odpravljena dalje.

lp., Zdenka
Preberi več : Lara | Ogledi : 8506 | Odgovori : 1


Pomoč

Potrebujem pomoč, marveč, zanima me katera vrsta je tole drevo:
Slika

Vem da je kaj točnega s slike težko razbrati, a bi bil vesel vsakršne pomoči.
Preberi več : Pomoč | Ogledi : 9206 | Odgovori : 4


Kače

No sem kukala po tem forumu in nisem našla nič na to temo. Tudi, ko sem malo poguglala, ni bilo kaj dosti o kačah.
Danes se je pri nas pojavila kača dolga približno 40 cm. Ker se kač nenormalno bojim (že slepca, čeprav vem, da ti nič ne naredi) ali pozna kdo kakšno rešitev?

Predlogi, da jo primem in odnesem kam drugam odpade. Prav tako odpade ubijanje. Iščem normalno rešitev...
Se pa že v naprej ...
Preberi več : Kače | Ogledi : 8532 | Odgovori : 1


Zeliščna mila

Ljubiteljsko se ukvarjam z izdelavo zeliščnih mil(trenutno imam koprivino,melisino ter sivkino).Mila uporabljamo doma nekaj pa jih razdelim prijateljem ter znancem.Ker so brez konzervansev ter drugih umetnih dodatkov ,je rok trajanja cca. 3 mesece.Ker jih imam nekaj v zalogi in mi jih je škoda ,da se pokvarijo,jih lahko vsi zainteresirani dobijo brezplačno(plačate le poštnino),seveda če mi pošljete vaš naslov preko ZS.Če želite,vam lahko na vač elektronski naslov pošljem bljižnico do mojega profila na Facebook-u,kjer sem o ...
Preberi več : Zeliščna mila | Ogledi : 9697 | Odgovori : 0


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610