Danes je 24 apr 2024, 09:50

Novice Novice od Pomenki

Zemljevid od Pomenki » Forum : Pomenki

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Pomoč - bolezen ali uši

Pozdravljeni

Prosim za pomoč. Na balkonu imam posajeno meto, meliso in baziliko. In se mi je že lani jeseni na meti pojavila verjetno neka uš ali kaj podobnega in se je letos ponovilo in preselilo na meliso in baziiko. Probal sem že škropit s koprivo pa ni bilo učinka. A mi lahko kdo svetuje kako naj se znebim nadloge.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Preberi več : Pomoč - bolezen ali uši | Ogledi : 7799 | Odgovori : 2


drevesa na parceli

Zanima me sledeče...
na parceli, ki je tik ob cesti imamo posajena čez sto let stara drevesa. Nekatera so tudi zelo redka vrsta, ki jih v slo ni ali jih je le peščica.
Zdaj obstaja možnost, da bi občina sprejela sklep in jih posekala, ker bojda ogrožajo (kljub temu, da je več gozdarjev povedalo, da temu ni tako). Ker so drevesa redka in imajo tudi sentimentalno vrednost jih ne želimo podreti. Torej vprašanje, jih je ...
Preberi več : drevesa na parceli | Ogledi : 8453 | Odgovori : 2


RABIM POMOČ!

Pozdravljeni,
Sem dijak srednje biotehnične šole in pri enem izmed predmetov moram izdelati poslovni načrt, katerega del je tudi izdelava ankete in pridobitev informacij s pomočjo ankete. Lepo vas naprošam, če lahko rešite anketo in mi pomagate

Link do ankete: http://www.mojaanketa.si/anketa/257515044/

Hvala :)
Preberi več : RABIM POMOČ! | Ogledi : 8883 | Odgovori : 1


50 % popusta na vse rastline in artikle v VRTNARSTVU KRŽIČ

V Vrtnarstvu Kržič imamo v mesecu oktobru 50 % popust

Akcija - 50 % na vse rastline in artikle, pohitite in ne zanudite te super akcije

POVEJTE IN DELITE NAPREJ NAJ ZA AKCIJO ZVEDO TUDI VAŠI PRIJATELJI !

lp : Vrtnarstvo Kržič
Preberi več : 50 % popusta na vse rastline in artikle v VRTNARSTVU KRŽIČ | Ogledi : 14638 | Odgovori : 4


50% popusta na vsa semena v trgovini GreenSeedsShop

Pozdravljeni,

kupite kvalitetna semena v naši trgovini le po polovični ceni. Vsa semena so znižana za kar 50%! Popusti se seštejejo v košarici in veljajo le do razprodaje zalog.

Povezava: www.GreenSeedsShop.com
Tel.: 030 361 428
E-pošta: info@GreenSeedsShop.com

Slika
Preberi več : 50% popusta na vsa semena v trgovini GreenSeedsShop | Ogledi : 9824 | Odgovori : 4


Vodice?

Pozdravljeni, imam rok od 10 dni da predlagam kam gremo letos na morje, saj smo vsi na približno starosti 23-26 let, in želimo seveda nekje kjer je glasba, dogajanje in partiji :) slišali smo da je Vodice na Hrvaškem dobra destinacija za to, kaj vi menite? Ali je kdo od vas bil tam? Izkušnje?
In sicer, mislim da bomo spet v Vodice šli, z zadnjim srečanjem s ...
Preberi več : Vodice? | Ogledi : 8630 | Odgovori : 1


Katera rastlina bi bila primerna

Pozdravljeni, razmišljala sem da bi po dolgem času spet imela kakšno rastlino v sobi. Prosila bi za kakšne predloge, imam pa v glavi rastlino ki ni zelo velika, po možnosti da ima modre ali vijolične cvetove. Rastlina naj ne bi bila zelo zahtevna, ker nimam še neki dost prakse kar se tega tiče, in pa da nima velikih zahtev po soncu ker je moja soba obrnjena proti severu. Zelo so mi všeč cvetovi lilij vendar ...
Preberi več : Katera rastlina bi bila primerna | Ogledi : 9241 | Odgovori : 1


Današnja ponudba v trgovini GreenSeedsShop

21.junij

Današnja ponudba v trgovini GreenSeedsShop: brezplačna dostava in pakiranje. Ponudba velja samo danes, 21.junija. Oglejte si našo široko ponudbo semen na www.GreenSeedsShop.com .

Slika

Povezava: www.GreenSeedsShop.com
Tel.: 030 361 428
E-pošta: info@GreenSeedsShop.com

Slika
Preberi več : Današnja ponudba v trgovini GreenSeedsShop | Ogledi : 9220 | Odgovori : 2


Hidroponika - kje dobiti?

Živjo,

pred časom sem, mislim da v Merkurju kupil lončnico v hidroponiki in sem precej navdušen nad tem, saj je poleg kaktusov ena redkih zadevščin, ki pri nas uspeva :lol:

Izgleda pa, da zadeva ni nevem kako popularna, saj potrebščin (lončki, gnojila, glinene krogljice) za hidroponiko nimajo ne v Arboretumu, ne v kranjski Kaliji, niti Baumaxxu.

Morda kdo ve, kje v okolici Kranja ali Kamnika se da ...
Preberi več : Hidroponika - kje dobiti? | Ogledi : 12791 | Odgovori : 11


Poletna razprodaja v trgovini GreenSeedsShop

Pozdravljeni!

Od danes, 20.7.2011 se je začela velika poletna razprodaja v trgovini GreenSeedsShop. Prihranite do - 40 %. Oglejte si velike popuste v naslednji povezavi: www.GreenSeedsShop.com .

Povezava: www.GreenSeedsShop.com
Tel.: 030 361 428
E-pošta: info@GreenSeedsShop.com

Slika
Slika
Preberi več : Poletna razprodaja v trgovini GreenSeedsShop | Ogledi : 9216 | Odgovori : 1


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610