Danes je 28 mar 2024, 23:30

Novice Novice od Pomenki

Zemljevid od Pomenki » Forum : Pomenki

Sem spadajo vsa sporočila, ki ne spadajo v druge forume.

Božič 2023

Kaj boste kaj počeli letos za božič?
Zanimiva nova spletna trgovina z okraski za božič: https://bozicnejaslice.si
Preberi več : Božič 2023 | Ogledi : 722 | Odgovori : 1


Društvo upokojencev in upokojenk

Dragi upokojenci in upokojenke,
Životarimo tako kot moji kaktusi in sukulente. 6 mesecev v zimskem obdobju nič vode in hranil,na mrzlem okrog 10 stopinj C z bolj malo svetlobe v rastni sezoni pa malo več vode in hranil, tako kot večina upokojencev, kateri zaradi nizkih pokojnin komaj preživljajo in stradajo, sem se odločil to objavljati na naši strani. Marcel Štefančič je v Mladini realno opisal naš problem in tudi zakaj ni denarja za višje pokojnine ...
Preberi več : Društvo upokojencev in upokojenk | Ogledi : 1266 | Odgovori : 0


leteče reke

Leteče reke Povzetek iz revije Global februar 2020 Ljubljana 6.2.2020
Najnovejše ugotovitve znanstvenikov zDnjih 10 let so, da najpomembnejše reke na planetu ne tečejo po površju, ampak po zraku, njihov tok pa zmeraj bolj pojema. Posledice bodo hujše od podnebnih sprememb.
Amazonski gozdovi so največji generator padavin na celini. 400 milijard dreves po 5-6 krat vsrka in po recikliranju odda nazaj v zrak večino vlage zbrane v oblakih. To je dokazal pilot Gerard Moss, ki ...
Preberi več : leteče reke | Ogledi : 6793 | Odgovori : 0


Prošnja - raziskava za magistrsko

Pozdrav vsem skupaj! :D

Vse, ki ste polnoletni in si lahko odtrgate približno 10 minut časa, lepo vabim k sodelovanju v raziskavi za magistrsko nalogo.

Zelo na kratko o vsebini - v magistrski nalogi se ukvarjam s preverjanjem učinkovitosti komunikacije družbeno koristnih informacij na Facebooku. Konkretneje me zanima, ali je najnovejše potenciale Facebooka mogoče uspešno prenesti iz področja komercialnega marketinga (kjer je cilj dobiček) na področje ...
Preberi več : Prošnja - raziskava za magistrsko | Ogledi : 4765 | Odgovori : 0


Pametni zalivalnik rož!

Hey, smo študenti iz Fakultete za računalništvo in informatiko in pri predmetu Ekonomika in podjetništvo v skupinah simuliramo "Startup" podjetje. Trenutno analiziramo zaželjenost izdelka in posledično tudi potencialne prihodke.
Zato vas prosim, če si vzamete minutko časa in iskreno rešite tole anketo https://docs.google.com/forms/d/1yakv2kISo9hOjf8zO9zoLBmV0SnlVGEgTpozodCC-4Q/viewform.

Hvala za vašo pomoč pri opravljanju predmeta!
Lp
Preberi več : Pametni zalivalnik rož! | Ogledi : 6046 | Odgovori : 0


Kritina / deževnica / zalivanje

Iščem primerno kritino za vrtno lopo (streha 8 m2), da bi lahko zbiral deževnico za zalivanje vrta.
Za bobrovec, ki sem ga dobil v dar, imam premajhen padec (15°) ((Moralo bi biti min 30°.))
Bitumenska kritina menda ni primerna zaradi spiranja kovin.
Prosim za nasvet!
Hvala in dob'r dan
Preberi več : Kritina / deževnica / zalivanje | Ogledi : 61574 | Odgovori : 0


Pogodba – sklad kmetijskih zemljišč

Pogodba – sklad kmetijskih zemljišč

Spoštovani,
starejša oseba ima v najemu vrt od sklada.
Želela bi pogodbo za polovico vrta (kasneje pa za cel vrt) prenesti name, ker ji pomagam pri štihanju itd.itd. … dolga zgodba.
Kakšen vpliv ima (lahko) bivši lastnik na naslednje najemnike?
Po kakšnih pravilih se zemlja dodeljuje zainteresiranim?
Ali obstaja kakšen pravilnik?
(Pri tem se zavedamo, da nihče ne ve, kdo bo, ne glede na leta, dlje »vrtnaril« ali prej od ...
Preberi več : Pogodba – sklad kmetijskih zemljišč | Ogledi : 6709 | Odgovori : 0


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610