Danes je 28 mar 2024, 10:36

Novice Novice od vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum

Zemljevid od vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum » Forum : vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum

sobne rastline, vzgoja rastlin, bonsai - Vse kar ste želeli vedeti o rastlinah, a si niste nikoli drznili vprašati!

PVC pladnji za kaktuse

Zaradi večje količine enako velikih kaktusov iščem večje PVC pladnje v formatu 100 cm x 50 cm ali vsaj dva po 50cm x 50 cm. Višina robu 5 cm. Mogoče kdo ve kje iskati.
Preberi več : PVC pladnji za kaktuse | Ogledi : 3320 | Odgovori : 4 | Forum : Kaktusi in sukulente


RUMENA PAPRIKA

ŽIVJO

MENE PA ZANIMA ČE JE KDO KI MU JE RUMENA PAPRIKA DOBRO OBRODILA IN PROSIM ZA NASVET KUPILA SEM SEME IN KAKO NAPREJ
HVALA
Preberi več : RUMENA PAPRIKA | Ogledi : 6902 | Odgovori : 4 | Forum : Zelenjava


cvetenje voščenk

Lepo pozdravljeni!
Pred kakšnim tednom sem opazila, da ima voščenka 7 nastavkov za cvetove. Sedaj pa opazujem, da se ti nastavki sušijo. :( Ali je mogoče, da zaradi tega, ker ponavadi ne cvetijo pozimi? Ali zaradi kurjave? Za odgovor se najlepše zahvaljujem.

Lp, Katja
Preberi več : cvetenje voščenk | Ogledi : 12618 | Odgovori : 2 | Forum : Voščenke


TREPETLIKA (Populus tremula)

Spoštovani,

Zanima me, kje v Sloveniji je največje nahajališč trepetlik (Populus tremula)?
Preberi več : TREPETLIKA (Populus tremula) | Ogledi : 3778 | Odgovori : 1 | Forum : Drevesa - okrasna


YUCCA SCHEIDIGERA

Zanima me, kje v Sloveniji bi uspel dobiti to vrsto Juke. Lahko tudi semena.
Hvala za kakšen koristen napotek.. :P
Preberi več : YUCCA SCHEIDIGERA | Ogledi : 2969 | Odgovori : 3 | Forum : Kaktusi in sukulente


Cepljenje fuksije

Pozdravljeni!
Mene pa zanima, če ima mogoče kdo kaj izkušenj s cepljenjem fuksij. Enkrat sem v reviji MMS prebral članek, da je možno na pokončno obliko cepiti drugo rastlino in s tem dobimo cvetenje v dveh nivojih.Članek ni opisoval postopka.
LP Miha
Preberi več : Cepljenje fuksije | Ogledi : 3976 | Odgovori : 3 | Forum : Cvetoče sobne rastline


Zica in ostali pribor

Pozdravljeni.
Zanimalo bi me kje se kupi zica za oblikovanje bonsajev.
OZ. ali je to cisto navadna zica ali bakrena. ali kaj se najboljs obnese
Hvala za odgovor
Preberi več : Zica in ostali pribor | Ogledi : 12817 | Odgovori : 2 | Forum : Zunanji bonsaji


novi dendrobium

Evo tale lepi je iz Padove.
Preberi več : novi dendrobium | Ogledi : 3002 | Odgovori : 5 | Forum : Orhideje


Najoukusnejše bučke ?

Pozdravljeni vsi skupaj

Vsem bi vam rad zastavil eno vprašanje in sicer
katera vrsta buče je po vašem mnenju najokusnejša/najboljša (vsaj tri vrste)

LP :wink:
Preberi več : Najoukusnejše bučke ? | Ogledi : 3107 | Odgovori : 1 | Forum : Enoletnice


Razmnoževanje slonove noge

Moji slonovi nogi so se zaradi padca zlomili vrhovi! :oops:
Zdaj me pa zanima ali bo z praznega debla še pognalo kaj ali ga kar zavržem in ali lahko iz odlomljenih vrhov če jihdam v vodo ali prst uzgojimnove rastline?Prosim svetujte!!!
LP
Blaž
Preberi več : Razmnoževanje slonove noge | Ogledi : 14204 | Odgovori : 4 | Forum : Bulbe


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610