Danes je 24 apr 2014, 05:47

Novice Novice od vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum

Zemljevid od vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum » Forum : vzgoja rastlin, sobne rastline, bonsai - RASTLINE.COM forum

sobne rastline, vzgoja rastlin, bonsai - Vse kar ste želeli vedeti o rastlinah, a si niste nikoli drznili vprašati!

referat!

Hojim v 4 letnik vrtnarske šole pa mam referat o bromelievkah :!: Tak da vsaka pomoč bi mi prav prišla...predvsem pa izvor raztl. & razmnoževanje. Tnx v naprej! :)
Preberi več : referat! | Ogledi : 6824 | Odgovori : 5 | Forum : Bromelije

IŠČEM TOBAK

IŠČEM semena ali majhne sadike tobaka..
bacteria@email.si je moj mail prosim kdorkoli ve kje se da dobiti če mi pove

hvala .
Preberi več : IŠČEM TOBAK | Ogledi : 2745 | Odgovori : 1 | Forum : Trajnice

moje slikce

V naslednih dneh jih bom še poslala.
Sedaj pa ena malenkost

http://satini.moj-album.com/

Romana
Preberi več : moje slikce | Ogledi : 3972 | Odgovori : 11 | Forum : Orhideje

granatno jabolko

vskalilo mi granatno jabolko :D :D pa me zanima kako naj jo vzgajam naprej - ker sta mi že dve odmrli :evil: (ZALIVANJE GNOJENJE....)

Hvala za odgovore

(evo še slika)
Preberi več : granatno jabolko | Ogledi : 1650 | Odgovori : 0 | Forum : Mediteranske, subtropske in tropske rastline

Slonova noga

Pri Slonovi nogi so mi začele rjaveti in se sušiti konice listov. Morda veste zakaj? Nahaja se v dnevni sobi, zalivam jo enkrat na teden, ter dvakrat na teden škropim.
Za odgovore se že v naprej zahvaljujem! :roll:
Preberi več : Slonova noga | Ogledi : 6797 | Odgovori : 3 | Forum : Bulbe

BAUHAUS IN CITYPARK

NAVDUŠENA SEM NAD PONUDBO KAKTUSOV V BAUHAUSU.

IN RAZOČARANA NAD EXOTICO HRVATINI V CYTIPARKU. DVAKRAT SEM ŽE ŠLA V CITYPARK Z NAMENOM, DA SI OGLEDAM STOJNICO IN SEVEDA KAJ KUPIM. NIKOLI TE STOJNICE NISEM NAŠLA. JE PA RES DA SEM BILA OBAKRAT NA "POTEPU" V SOBOTO POZNO POPOLDAN.
ALI KDO VE, KDAJ SE JIH LAHKO DOBI?
Preberi več : BAUHAUS IN CITYPARK | Ogledi : 2016 | Odgovori : 3 | Forum : Kaktusi in sukulente

Družinska sreča

Zdravo.
Ima kdo kake izkusnje z družinsko srečo (rožo mislim :D )?

Preveč je zrasla, jo lahko enostavno postrižem? Kako se razmnožuje?

Lep pozdrav
Emanuela
Preberi več : Družinska sreča | Ogledi : 3418 | Odgovori : 3 | Forum : Zelene sobne rastline

Notrani bonsaj - kako začeti

Pozdravljeni

Zanimam se za gojenje notranjega bonsaja. Nameravam kupiti fikus, ki bi ga nato z obrezovanjem "preobrazil" v bonsaj. Vendar ne vem kako naj izberem ustrezen fikus. Zato prosim poznavalce, da mi dajo nekaj nasvetov (kdaj je najprimernejši čas za nakup, katera vrsta, kakšna velikost, oblika itd.) pa tudi kaj si mislijo o tej obliki gojenja bonsaja nasploh.

Hvala
Preberi več : Notrani bonsaj - kako začeti | Ogledi : 2231 | Odgovori : 1 | Forum : Bonsaji - notranji

phalenopsis pomoč??

Sicer vem da se z mojo težavo prepozno obračam po pomoč, ampak vsaj za prihodnje.

tažava pa ge naslednja, listi so začeli gnit od novih navzdol, je bila na istem estu kot že 2 leti prej, isto zalivana in pršena, če kdo slučajno ve kaj ji ni ugajalo, in glede na to da ima vse korenine še lepe zelene, če je kaka možnost da jo še rešim.

Lp

Edi
Preberi več : phalenopsis pomoč?? | Ogledi : 2954 | Odgovori : 10 | Forum : Orhideje

vodica po britju za moške

2 ščepca listov črnega ribeza, 2 ščepca svežih listov in cvetov krvavega mlečnika, 2 ščepca poprove mete in 2 ščepca šetraja namočite v ½ litra 70 % alkohola za 24 ur in nato precedite.
Preberi več : vodica po britju za moške | Ogledi : 4554 | Odgovori : 1 | Forum : Recepti

Prijava  •  Registriraj se!

Statistika

Skupaj 50359 prispevkov • Skupaj tem 6712 • Skupaj uporabnikov 8825