Danes je 29 mar 2024, 08:47

Novice Novice od Notranji prostori

Zemljevid od Notranji prostori » Forum : Notranji prostori

Kako z rastlinami opremiti vaš notranji prostor, katere rastline so najprimernejše, ...

fikus retusa zunaj na okenski polici

zanima me če bi mojemu fikusu retusa skodovalo dopodansko sonce od 8-11.zunaj na okenski polici?ker sedaj ga imam v kuhinji in je tam popovdansko sonce kar je pa za nejga premočno.prosim povejte mi.hvala
Preberi več : fikus retusa zunaj na okenski polici | Ogledi : 22668 | Odgovori : 9


SOBNE FONTANE

NOVO v SLOVENIJI!
Na spodnjem linku si je možno ogledat edinstveno in ekskluzivno izbiro sobnih in zunanjih fontan:

http://akvarij.com/cgi-bin/stran.pl?id= ... lo&templ=0

Vabljeni k ogledu!
Roby
Preberi več : SOBNE FONTANE | Ogledi : 12134 | Odgovori : 0


Katere rastline v majhno, svetlo sobo NA OKENSKO POLICO

Torej kot je že razvidno iz naslova teme, me zanima, katere rastline so primerne za srednje veliko/majhno sobo (nekje 4mx5m) za na okensko polico nad radiator? Orhidej tja ne upam postaviti, saj me je na smrt strah, da bi mi ovenele.

Kaj pa kakšne druge rastline, bršljan, kaj dišečega? Rastlina, ki je sonce ne bi motilo, prav tako ne preveč suh zrak (čez noč dam na radiator itak mokro brisačo, toliko da je v sobi ...
Preberi več : Katere rastline v majhno, svetlo sobo NA OKENSKO POLICO | Ogledi : 13509 | Odgovori : 3


katere lončnice v eno korito

Pozdravljeni
Rada bi si uredila manjši prostor kjer bi imela nekaj zeleno listnih in nekaj cvetočih rožic. Prostor je dokaj svetel poleti pozimi malo manj. Kupila bi si večje korito kamor bi lahko posadila vse, ne vem pa kaj naj si kupim. Ena iz med rožic bo sigurno sobna smereka.

Prosim za nasvet. :?
Preberi več : katere lončnice v eno korito | Ogledi : 13840 | Odgovori : 5


KOKOSOVA ŠOTA!

zanima me kje bi lahko dobil kokosovo šoto??
potreboval bi jo za terarij!!

hvala za odgovore :D
Preberi več : KOKOSOVA ŠOTA! | Ogledi : 12653 | Odgovori : 2


Vzdrževanje temperature, vlage, nadzor, alarmi

Zanimivo:

Vzdrževanje temperature, vlage, nadzor, alarmi, vklop črpalk, zapiranje strehe, vse z eno napravo. In vse to je mogoče z GSM telefonom ali PC-jem.

http://www.wps.si/WPS2006_feb/iLOG/html ... astlinjaki
Preberi več : Vzdrževanje temperature, vlage, nadzor, alarmi | Ogledi : 11303 | Odgovori : 0


IZBOR ZA NAJLEPŠI AKVARIJ LETA 2006

Z 1. 4. se ponovno prične nagradni izbor za najlepši ribnik in akvarij v letu 2006.

Lanski izbor smo izboljšali, nagradni sklad podvojili na 300.000 sit ter pripravili še par presenečenj.

Pravila so enostavna, prijava je možna z prijavnico, ki jo najdete na spletni strani www.akvarij.com , kjer je tudi več podatkov o nagradnem izboru.

Prijavi se lahko vsak, ki je lastnik akvarija ali ribnika in sicer od 1.4. ...
Preberi več : IZBOR ZA NAJLEPŠI AKVARIJ LETA 2006 | Ogledi : 12178 | Odgovori : 1


TERARIJ

En lep pozdrav :!:

Mene pa zanima, če kdo ve kakšne rastline bi dal lahko v terarij k mojim Živim listom :?:
Še najrajši bi imel, da bi bile to takšne rastline, ki jih moji listi nebi pojedli in, da bi po njih samo plezali :wink: Zraven bom dal še 'oblikovano' ...
Preberi več : TERARIJ | Ogledi : 11317 | Odgovori : 0


Nezahtevne rastline za v terarij!!

Najprej lep pozdrav! Na tem forumu sem namreč nov zanima pa me, katere vrste rastlin rabijo malo svetlobe in so primerne za terarije pajkov oz. exotičnih vrst živali!!!(vlaga v terariju bo najmanj 50% temperatura pa 25-30 stopinj, svetlobni vir pa samo iz ene strani)
Že v naprej se zahvaljuje za odgovore!
LP Mozer :oops:
Preberi več : Nezahtevne rastline za v terarij!! | Ogledi : 12511 | Odgovori : 1


AKVARIJ

V STANOVANJU IMAM NAMEN UREDITI AKVARIJ. KER SEM V STENI PREDVIDEL ODPRTINO ZANJ, GA JE POTREBNO IZDELATI PO NAROČILU. ZANIMA ME, ČE KDO PRI NAS IZDELUJE AKVARIJE PO NAROČILU :?:

LEP DAN
Preberi več : AKVARIJ | Ogledi : 14592 | Odgovori : 3


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610